Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

No ja np, bo gralem w premiere azjatycka razem z azjatami gdzie nie bylo jeszcze wiki :)

W premierę azjatycką? Bez żartów proszę.

Też gram i jestem zadowolony ogromnie z tej gry. Gram złodziejem i teraz dopiero biorę się za ubicie bossa za główną bramą zamku. Phalanx się zwie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mugen tylko pogrzeb wcześniej bo wkleiłeś amerykańska premierę. Zobacz na koncie heavybarbarian pierwszego aczika.

Shen nic nie jest problemem po czasie gdzie gracze doradzają, a wiki jest pełna :)

A wiem, ze większość posiłkuje się pomocą.

Wole tak jak mam czyli Azjatycką wersję. Miałem teraz kilka dni przerwy od DS, ale od piątku znowu ostro jadę. Ktos chce wieczorem pograć?

 

 

Może Texz lub Syon? Dawać panowie, bo wielu by się pocieło, by zagrać w towarzystwie Raikoh 8), a teraz macie szanse.

 

Taikun dzis ruszyłem sam na phalanxa i .... zabił mnie :o Moje strzały z łuku wrażenia zbytnio na nim nie robiły.

Czym mogę podbić sobie punkty doswiadczenia?

 

 

Jak wbić się do kogos jako black phantom? Jak dokładnie wygląda tu co-op? Widzę, że dusze azjatów biegają, ale do nikogo nie mogę sie przyłączyć.

 

 

Muszę podszkolić postać w takim razie , bo jak narazie to jest IMO jeszcze lipa z moim złodziejem.

TEXZ, a jakimi sposobami podbijam sobie levele?

 

 

 

Jak masz odpowiednią ilość dusz podbijasz do ślepej babki w czarnym kocu.

To wypas, bo ja ją zabiłem wczesniej :( I co teraz?

 

Ps. Ten rycerzyk co siedzi w Nexus też mnie cały czas gania, bo chciałem go wykończyć, ale się nie dał.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Raikoh, dnia 26 Wrze 2009 - 19:03, napisał: snapback.png

 

TEXZ napisał

Jak masz odpowiednią ilość dusz podbijasz do ślepej babki w czarnym kocu.

To wypas, bo ja ją zabiłem wczesniej :( I co teraz?

 

Ps. Ten rycerzyk co siedzi w Nexus też mnie cały czas gania, bo chciałem go wykończyć, ale się nie dał.

 

:rotfl: :rotfl:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Prośba do moderacji, bo to już przekracza wszelkie granice dobrego smaku - można by domyślnie ustawić każdemu użytkownikowi ignora na posty "legędy"? W ten sposób chronimy nowych userów przed szkodliwą treścią, a jeśli ktoś chciałby się pośmiać, czytając ten bełkot, to sam na własne życzenie musiałby go sobie zdjąć. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie prośby :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jak masz odpowiednią ilość dusz podbijasz do ślepej babki w czarnym kocu.

To wypas, bo ja ją zabiłem wczesniej :( I co teraz?

 

Ps. Ten rycerzyk co siedzi w Nexus też mnie cały czas gania, bo chciałem go wykończyć, ale się nie dał.

 

Jak przecież ona jest nieśmiertelna xd

Odnośnik do komentarza

Wczoraj uwaliłem

Dragon Goda

chociaż bardziej to była formalność niż walka.

Zmajstrowałem sobie też broń o nazwie Meat Cleaver, o jenysiu jak ona cudownie ciacha (mniejsci wrogowie są odrzucani na parę metrów) a jaki skaling- S / S / - /A :banderas:

 

Potem idę do jakiegoś bossa w 1-3.


Prośba do moderacji, bo to już przekracza wszelkie granice dobrego smaku - można by domyślnie ustawić każdemu użytkownikowi ignora na posty "legędy"? W ten sposób chronimy nowych userów przed szkodliwą treścią, a jeśli ktoś chciałby się pośmiać, czytając ten bełkot, to sam na własne życzenie musiałby go sobie zdjąć. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie prośby :lapka:

 

Popieram całym sercem.

Odnośnik do komentarza

Demons nie bylo zadnym problemem, na zadnym bossie sie nie zacialem, ale wzialem sie za to zaraz po Dark souls.

 

Powinieneś był sprawdzić się solo na ng+. 1v1 z Flamelurkerem i dwoma ManEaterami na ng+ przyprawiły mnie o kilka dodatkowych siwych kłaków. Ten pierwszy to jeden z moich ulubionych bossów ever, choć doceniłem go dopiero właśnie na wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Stonefang Tunnel zrobiony cały, kończę też Boletarian Palace (wczoraj ubiłem The Penetratora), więc następna w kolejce jest Latria.

 

Chociaż przyznam, że kusi również 4-2 dalej pocisnąć (tam gdzie 3 strzałami z łuku się zabija kolesia i jego pachoły dusze za 4500 expa xD) :usmiech:

 

Tyle lat po premierze jest marginalna szansa że tego doświadczysz, ale jako że trzeba wierzyć w "może akurat", to całą Latrię graj online i chyba jeszcze w body form. To nie jest mus oczywiście, ale nie chcę nic spoilerować.

 

 

 

 

 

 

 

@Bansai

 

 

Demon's Souls w 1080p, 60fps, sześć archstone'ów + dodane drobne smaczki i pare nowych broni, czarów i ciuchów. To jedno z moich większych growych marzeń.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...