Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tak bardzo Cię dojechał?

Słyszałem, że potrafi kraść oponentowi całe soul levele ale przy mnie mu się nie udało :kaz:

Za 3im razem padł.

 

Szkoda tylko, że praktycznie w każdym świecie po 3im bossie nie ma nic poza korytarzem/jaskinią/przejściem od razu do następnego.

No pół roku nie dawałem mu rady. Właśnie przez to ssanie levela, bo byłem na skraju bycia tankiem. Dwa razy odessał mi level i już rollować nie mogłem. I teraz grinduj człowieku pół godziny żeby znów raz spróbować.

 

Aż raz spróbowałem bez tarczy i wszystko rollowałem. I padł. A ja padłem na kolana. Tym razem z radości.

 

Ehh, jaka seria potrafi zrobić mi takie rzeczy, chyba żadna.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o Flamelurkera?

No chyba żaden mi tak nie przeorał dupska jak ten skurczybyk.

Padł wprawdzie również za 3 albo może i 4 razem, ale stres podczas walki był niesamowity.

Szczególnie przez to, że im więcej mu życia weźmiesz, tym częściej robi te swoje chore ataki.

Końcówka to był zawał serca jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Tak, Flamelurker. Pisałem to już pewnie gdzieś 40 stron temu, ale jak przechodziłem Demonsy gdzieś w 2012 roku to miałem tak, że pokonałem go po około 5 próbach, wyłączyłem konsolę i nie wróciłem do gry przez parę miesięcy. Potem miałem tak samo z 4-2,a grę ostatecznie przeszedłem pomiędzy maturami.  :cool:  :lapka:

Odnośnik do komentarza

Platynka wbita. Genialna gra. Ale to musiał być sztos w tym 2009. Oczywiście oszukiwałem jak s(pipi)esyn, a ostatni pierścień podrzucił mi ziomek, bo pierdziele grać w to 10 razy by sobie tendencje przestawiać :P Na NG+ stworki s a jakieś psychiczne, a damage tak okrutny, że nie ma znaczenia jaki się ma level. Skillówka straszna. Kto nie grał ten Yano. Teraz, podobno jeszcze lepsze, Dark Souls!!!

Odnośnik do komentarza

Platynka wbita. Genialna gra. Ale to musiał być sztos w tym 2009. Oczywiście oszukiwałem jak s(pipi)esyn, a ostatni pierścień podrzucił mi ziomek, bo pierdziele grać w to 10 razy by sobie tendencje przestawiać :P Na NG+ stworki s a jakieś psychiczne, a damage tak okrutny, że nie ma znaczenia jaki się ma level. Skillówka straszna. Kto nie grał ten Yano. Teraz, podobno jeszcze lepsze, Dark Souls!!!

Dark Souls nawet do Demonsow sie nie zbliza.

Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj skończyłem grę na soul level 75.

Na pewno te 250 godzin z Bloodborne znacznie ułatwiło mi rozgrywkę.

Końcowa lokacja jest poprostu fantastyczna chociaż ostatni boss trochę zawodzi i designem i poziomem trudności.

Za to potyczka z Maiden Astraea :fsg:

Jednak stwierdziłem, że muszę splatynować ten genialny tytuł i po skończeniu od razu zabrałem się na new game plus.

Mam wrażenie, że analogicznie do Bloodborne na ng+ jest jednak trudniej.

No ale Meat Cleaver oraz Uchigatana na +10 robią dobrą robotę :lapka:

Btw. zamówiłem już:

 

dark_souls_prepare_to_die_edition_raw.jp

 

Mam nadzieję, że zgniecie jaja.

 

jest trudniej. na ng idąc na FL byłem już solidnie podpakowany więc straciłem efekt o którym pisał mi mate5. za to na ng+ o żesz kurfa mać serce biło jako poyebane (top 10 najlepszych bossów ever). FL, False King i 2xME na ng+ to jeszcze większy sztos 

 

anyway DkS1 na konsolach ma niestety kiepski framerate (gorszy niż w Demonsach) to tak abyś czuł się ostrzeżony

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Ale to było dobre! Ukończyłem grę po pół rocznej przerwie i czuję dużą satysfakcję.

 

Mimo wszystko myślałem, że będzie trudniej, Flamelurker zbiera tytuł największego s(pipi)ysyna, problem miałem też Dragon God i Maneater, ale  wystarczyło podpakować Dragon Long Sword na +5 i  po sprawie.

Większość bossów w 4 i 5 świecie padła za pierwszym podejściem, tak samo jak False King i ostatni boss.

Grałem Knightem na koniec SL 64 (FK wziął ze 3 lvl) i niespełna 40h na liczniku.

Odnośnik do komentarza

Przyznam ze troche sie obawialem powrotu po tylu latach do Demon's Souls, szczegolnie po piekielnie grywalnym Bloodbornie i swietnych Darkach, na szczescie okazalo sie ze nawet po tylu latach ta gra nic a nic nie stracila ze swojego uroku i wciaz dumnie okupuje pierwsze miejsce na podium jesli chodzi o moje ulubione soulsy.

 

iTCVbGw.jpg

 

:fsg:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Post od postem, ale co tam - inaczej by nikt tego nie przeczytał :)

 

W Stonefang Tunnel (2-2), po Archstone z Armor Spidera, jak poleci się na lewo i ominie te wybuchające wagoniki, zatłucze grubasa i zjedzie się windą na dół...

W tunelu dwa Phantomy z maczugami, a za nimi... istny loot-cave! I teraz moje pytanie - czy to normalne, że po powrocie wszystkie crystal lizardy znów żyją i mogę je znów ubijać? Bo wróciłem tam i tak właśnie było.

Jak grałem w wersję EU to nie przypominam sobie takiego bogactwa, a teraz odpaliłem US i takie coś...

Dla zilustrowania sytuacji, padacznej jakości filmik - fragment od 5:15

 

https://www.youtube.com/watch?v=01m69sbVqhk

Odnośnik do komentarza

W Stonefang Tunnel (2-2), po Archstone z Armor Spidera, jak poleci się na lewo i ominie te wybuchające wagoniki, zatłucze grubasa i zjedzie się windą na dół...

W tunelu dwa Phantomy z maczugami, a za nimi... istny loot-cave! I teraz moje pytanie - czy to normalne, że po powrocie wszystkie crystal lizardy znów żyją i mogę je znów ubijać? Bo wróciłem tam i tak właśnie było.

https://youtu.be/RRBSm4Kyt5M?t=7m36s

Tak jak pisze stoodio: za każdego zabitego bossa w lokacji przypada jeden dodatkowy respawn jaszczurek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...