Skocz do zawartości

Killzone 2


ziemia1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak w ogóle to gra dziwnie nalicza statystyki. Gram na hardzie i w momencie

gdzie na pociągu trzeba zniszczyć czołg

trochę sie męczyłem, przy okazji krojąc nożem z 15 Higów. Później sprawdzam statystyki, a tam 5 zabitych nożem. Gra nie zalicza killsów, gdy powtarzamy etap.

Jak giniesz to nie podlicza tego co zrobiłeś od save pointu do chwili zgonu.

Odnośnik do komentarza

Najwyzszy poziom Elite ukończony, niespodziewałem się że ten tryb tyle dami frajdy i niekiedy frustracji, niemniej jednak ciesze się że mam go już za sobą a tym samym "złotko" ;) Co jak co ale przy

Radku i jego małej armi

na końcu spędziłem 1,5h mysląc i taktykując walkę uff...

Odnośnik do komentarza
Jakoś nie zwróciłem uwagi na to strzelanie z działka - niech się ktoś wypowie czy trudno wbić to trofeum z Leech Podami.

 

Banał :D Pody wylatują ze statku-matki pojedyńczo, więc lock-on, L1 i następny. Po ok. 10 sztukach, wieżyczka w lewo i powtórka - trofeum zaliczone.

 

A mechem musisz ich rozdeptać, czyli biegasz dookoła wesoło taranując higów.

Odnośnik do komentarza
O co chodzi z tym trofeum;

--> Defensive Fighter? 30 Helghastów zabiłem i nie wpadło, czemu ?

Musisz ich zabić z wierzyczek stacjonarnych. Zabicia kumulują się, więc to trofeum chyba zawsze samo wpada (chyba że ktoś unika korzystania z wierzyczek).

 

Gdzie znajdę wygląd wszystkich broni, bo nie wiem jak wygląda PR-6, StA3 albo M10.

PR-6 to snajperka, Defensive Fightera trzeba zrobić z wierzyczek stacjonarnych.

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

Ej, hopaki, nie wiem czy to ja takim cieciem jestem, ale jak Wy to robicie, że 2-3 dni po premierze już tak dajecie? ja mam 140XP na koncie, jedną (pipi) broń i tyle... Jest jakiś sposób, żeby to przyspieszyć? w FPS nie od dziś gram, ale jakoś ciężko idzie, podkładacie się czy jaki kij?

Odnośnik do komentarza

na około 540000 osób wystarczy być w poniżej tego 5400 miejsca. Niby da się zrobić ale namęczyć się nieźle trzeba. Nie wiem jak kolesie porobili już te 60000exp. Toż to wręcz niemożliwe:/

 

Mi dziś wpadły dwa. Za rank 1 i 2.

 

Aby wpadło trofeum za rank 3 musiałbym być na dzień dzisiejszy na miejscu poniżej 16200 albo w okolicy. Da się zrobić.

Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu zagrało około 402000 ludzi, więc trzeba było być >4020 miejsca, co równało się około 5250 punktów. Ja grałem w tym tygodniu 14,5 godziny i zarobiłem 3700 punktów, co dało mi top3% i miejsce w okolicach 10000 :). Pewnie dociągnąłbym dalej, ale miałem wczoraj problemy z netem i mnie wywalało co kilka gier, przez co traciłem sporo punktów (a jeszcze więcej chęci). Zatem jak widać trochę trzeba na ten 1% posiedzieć, ale nie bez przesady, myślałem, że będzie trudniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...