Skocz do zawartości

Behemoth


Gość andertejker

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy album zespołu Behemoth ukaże się 5 października 2018 roku pod tytułem „I Loved You At Your Darkest”.

Utwór promujący nową płytę

 

 

Lista utworów 

  1. Solve
  2. Wolves ov Siberia
  3. God = Dog
  4. Ecclesia Diabolica Catholica
  5. Bartzabel
  6. If Crucifixion Was Not Enough…
  7. Angelvs XIII
  8. Sabbath Mater
  9. Havohej Pantocrator
  10. Rom 5:8
  11. We Are the Next 1000 Years
  12. Coagvla

 

 

Edytowane przez Absolem
Odnośnik do komentarza

Ja tak samo wziąłem 2lp digibooka jednak fajniejszy kolor płyty jest moim zdaniem w gatefoldzie. Największy box faktycznie trochę bez pojęcia, mogli sobie darować. Muzycznie dla mnie jest bardzo fajnie, widać że są na takim poziomie że bawią się różnymi stylami i dobrze im to wychodzi. Zastanawiałem się jak podejdą do tematu żeby przeskoczyć Satanist jednak skoro coś jest dobre to po co to zmieniać. Dla mnie formuła mieszania stylów z dominującym black/death metalowym tempem sprawdza się znakomicie. Stylistyka Satanist bardzo dobrze wypadała na żywo więc sety oparte o nowy materiał będą sprawdzały się pewnie znakomicie. Video tradycyjnie kontrowersyjne chociaż Orion obwieszony schabowym wygląda komicznie. Tak czy inaczej nie jestem zawiedziony i mam wrażenie :)  że całość skopie du.pę. 

Odnośnik do komentarza

Ja też mam taką nadzieję. Satanista był bardzo dobry więc jak zachowają poziom to będzie fajnie :) Wziąłem jeszcze gatefolda jak jeszcze był dostepny (już się sprzedał). Po złym doświadczeniu z digibookiem Messe Noire (pózniej dam zdjęcie grzbietu), wolę sobie porównać oba wydania i dopiero potem zdecydować, które sobie zachowam.

 

edit: ahahaha oczywiście napisali, że płyty szybko się wyprzedają a następnego dnia po "niedostępności" pojawia się reszta partii, która faktycznie zalega.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

"It doesn't get more blasphemous than this," declares Behemoth mastermind Nergal of the album's unusual title: "It's a verse from the Bible. It's actually a quote from Jesus Christ himself. For Behemoth to use it as the basis of our record, it's sacrilege to the extreme." 

 

Nie da się być bardziej bluźnierczym! Ekstremalne świętokradztwo! Boże, jak można brać to co robi Nergal jako coś innego niż wesołą zabawę. 

 

 

 

Piosenka nawet fajna, ale no bez tej podniety jaką wywołało "Blow Your Trumpets Gabriel", daleko.

Odnośnik do komentarza

Słuchałem tej piosenki wiele wiele razy i nic z niej nie pamiętam oprócz chujowego teledysku. Może to wina produkcji, masteringu. Na chwilę obecną po wstępnych "och i achach" to jest dla mnie kupa, do której nie chcę wracać. Może jak wyjdzie płyta to słuchając całości zrobi to o wiele lepsze wrażenie.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...