Skocz do zawartości

Behemoth


Gość andertejker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Odświeżam.

 

Słuchał który utworu z nowej płyty behcia? Nazywa się on, ten utwór, "Dmuchaj w swoje trąbki, gabrysiu".

 

Moim zdaniem ok. Ale moje zdanie się nie liczy, bo ja walę konia do wszystkiego, co ma tagi "death".

 

http://vimeo.com/80943193

 

Teledysk mają wyje.bany, tego nie można zaprzeczyć. O co w nim chodzi to już mnie ryra akurat.

 

Będzie dobra płyta. Pewnie prawie tak dobra jak nowe NILE.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://vimeo.com/80943193

 

Teledysk mają wyje.bany, tego nie można zaprzeczyć. O co w nim chodzi to już mnie ryra akurat.

 

Będzie dobra płyta. Pewnie prawie tak dobra jak nowe NILE.

 

Ofiara, oddanie, część temu całemu szatanowi :D, jego ponowne nadejście itp. 

Generalnie w d... mam wiarę czy to w jedną opcję czy w drugą, ale jedno co im trzeba przyznać to muze, klimat i reżyserie klipów mają The Best. 

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza

Wersja z dvd? Opisz coś te wydanie, fajna grafika? Bo chyba jutro pojadę i sobie sprezentuję.

a jest inna wersja ? bo w empiku byla tlyko ta. w każdym bądź razie wykonanie super, ksiązeczka z twardymi okładkami, w środku notatka o kazdym kawałku, papier wysokiej jakości i do tego fajne klimatyczne grafiki, wszystko schludne i eleganckie. Zapłaciłem 49 pln, warto.

Odnośnik do komentarza

Na tą chwilę słucham sobie FLACa, ale kurde, chyba kupie sobie tą płytkę bo jest zaskakująco dobra. Podoba mi się zróżnicowanie zarówno w obrębie każdego utworu jak i całej płyty, kilka niespodzianek (rockowy Ora Pro Nubis, trochę na modłę Chant for Eschaton; O Father O Satan O Sun, jakieś inspiracje Arcturusem i Dimmu Borgir słyszę?), fajne brzmienie (w końcu słychać troszkę basu). Było ryzyko stworzenia płytki nadętej i kipiącej nergalizmem, ale jednak wyszło dobrze. 7/10.

Odnośnik do komentarza

No nie ma wlasnie. Zawsze jak czekalem na premierę to o północy byla. Teraz z(pipi)ali strasznie i zawiodlem sie :-( plytke tez juz mam. Na ta chwile po dwoch przesluchaniach to faworytem jest Amen. Ostatni i przed oststni kawalek tez mocnarne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...