Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Facebook Integration...? Na co to komu?

 

Lepiej by było jakby poświęcili czas na rozwiązanie problemu z odtwarzaniem własnej muzyki z dysku. Jak nie będzie takiej opcji w nowym MotorStorm podczas gry online to ja dziękuję za takie update'y.

To akurat zależy od twórców gry czy dadzą taką opcje, więc ewentualna wina nie leży po stronie FW.

Odnośnik do komentarza

ja po aktualizacji mam lipe z GoW: collection zacząłem grać przed updatem i było wszystko ok przeszedłem pierwszą cześć gow'a bez problemów, teraz chciałem jeszcze raz machnąć żeby pucharki wszystkie zdobyć i zonk. Gra wiesza mi się na samym początku w momencie gdzie Kratos ma wskoczyć do statku :/ Sprawdzałem kilka innych gier żadnych problemów tylko tu płyta w stanie idealnym więc to żadna przyczyna. Konsola wiesza się na amen tylko wyłączenie pomaga :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gdzie się podziały te firmware wnoszące "coś".

Gdzie jest cross chat...

 

Dawno temu wraz z 3.21, nawet wcześniej... ;P

 

fw 3.55 tymczasowo zablokował downgrade do 3.41 (tak jak na 3.50). Niestety. Downgrade to nie tylko zejście do 3.41, to przede wszystkim potężne narzędzie bo odpala konsolę w trybie serwisowym. Czyli np. jeśli ktoś złapał RSOD na 3.50 włącznie, może sobie konsolę sam naprawić w domu... Ale oczywiście sponsorowane serwisy dalej szerzą propagandę, że piractwo itp. bzdury. Kto do gier będzie się mumifikował na 3.41? Starych, to może, ale co z nowymi...?

Odnośnik do komentarza

Witam,kupiłem świeżo PlayStation 3 i mam takie pytanie,czy aktualizując firmware mojej PS3 przez penndrive'a do wersji 3.55(ostatni update z 7 grudnia),czy w tym updacie zawierają się wszystkie poprzednie czy muszę każdy z nich ściągać osobno i instalować.W związku z tym mam drugie pytanie,czy muszę instalować wszystkie updaty od początku jakie powstały,czy mogę sobie na przykład wybrać który mi pasuje i go sobie ściągnąć.Bo po prostu nie każdy update jest dla mnie przydatny,nie zawiera funkcji które są dla mnie przydatne,więc czy można sobie wybierać,czy nie przejmować się tym i zainstalować wszystko jak leci,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

CFW dla 3.56 już jest to po pierwsze, a po drugie brickują sobie ludzie, którzy wgrywają wyższy OFW na niższy CFW. Także, znów cierpi zwykły użytkownik bo ani scenowiec, ani tym bardziej pirat nic sobie z tego nie robi. Jedyna jak dotąd walka z piractwem to walka na papierze i walka z rynkiem wtórnym...

 

Coraz mniejszy szacunek mam do tej firmy.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Zwykły użytkownik by sobie CFW nie wgrał...

 

Anyway ponoć za oceanem jakieś problemy maja z pobieraniem i instalowaniem tego upa (z tego co na blogu ludzie tam wypisują), osobiście właśnie zainstalowałem bez najmniejszych problemów... idę sprawdzić te nowe fonty w przeglądarce lol.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, ponieważ na OFW 3.55 wielokrotnie łączyłem się z PSN i doszło mi to dopiero wczoraj, moje downloady dziwnie zwolniły, a przy wyłączaniu konsoli miałem ekran z samą tapetą przez dobre kilkadziesiąt sekund.

 

Czego nie sądzisz? Ja bawiłem się IPLA już dwa dni temu. Był nawet o tym news na ps3site -> http://www.ps3site.p...ach-sony/62686/

A downloady Ci zwolniły "jak co tydzień" po update PS Store...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...