Skocz do zawartości

The Witcher: Rise of the White Wolf


DaniDevil

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz zrozumieć, że gadasz z człowiekiem, który jest przeciwnikiem brania recenzji pod uwagę, a także średniej.

 

Jedyne co biorę pod uwagę, to moja własna opinia i opinia ludzi, których znam i wiem, czego od gry oczekują i co preferują.

 

Dla mnie recenzja jest właśnie jednym ze źródeł opinii. Jednym z czynników, który być może ( wraz z innymi ) wpłynie na zakup danej gry. Nie jest natomiast żadną wyrocznią. Zresztą "Wiedźmina" brałem w preorderze, więc w tym wypadku recenzji i tak brać pod uwagę nie mogłem ;). Własnej opinii nie wyrobię sobie przecież bez zagrania w daną grę.

 

Każdy ma prawo do własnego zdania, dlatego nie dajmy się zmanipulować :). I takie pytanko na koniec - zapytaj się siebie w głębi duszy, czy czasem fakt, że gra jest polska nie wpływa na twoją opinię :).

 

 

Nawet jeżeli wpływa to w niewielkim stopniu. Gra dostała u mnie na starcie dwa plusy: a) jest z gatunku rpg, b) bohaterem jest wiedźmin. Co mi za różnica czy dobrą grę zrobią Polacy, Japończycy czy Amerykanie? Ważne, żeby była dobra. A jeżeli fajną grę zrobią moi rodacy to tym lepiej.

 

Jakoś nie wychwalam i nie polecam nikomu "Two Worlds" mimo, iż zrobili ją Polacy. Ten ostatni fakt nie wpłynął jakoś na moją ocenę. Nie podobała mi się i tak powiem każdemu.

 

Dla jednych Wiedźmin początku był słaby, dla innych nie :).

 

Taką kwestię inaczej postrzegam. Dla mnie dana gra ma pewną ( powiedzmy, że obiektywną, aczkolwiek to słowo nie do końca tu pasuje ) wartość. Weźmy na tapetę "Gothica" ( pomińmy trójkę ) - mi się ta gra za cholerę nie podobała. Znam natomiast ludzi, którzy się niego zagrywali. W życiu bym jednak nie powiedział, że gra jest słaba. Mi po prostu nie podeszła, a pewne walory z pewnością ma. Podobnie z "Wiedźminem" - twierdzenie, że był z początku słaby do mnie nie trafia ;).

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

The Witcher: Rise of the White Wolf

 

Published by: Atari

Developed by: WideScreen Games

Release Date: Cancelled

Genre: RPG

 

??

 

NOTE: Due to financial difficulties surrounding this project, the game was put on hold in the middle of production and it is unknown if or when it will be resumed for release. Please check back for official info.

 

 

ign.com

Odnośnik do komentarza

Zależy czy zapytasz o to ludzi w kwestii "teorytycznie" czy " z doświadczeniem, co z takimi projektami się dzieje przeważnie".

O ile sytuacja się nie zmieniła od ostatniego czasu, CDPR ma 2 opcje - wydać grę zaje*** ("najwyższej jakości" ;)) albo utopić projekt, pytanie tylko kto im pomoże ?.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem co to WSG, ale jeśli to ci francuzi którzy byli odpowiedzialni za przeniesienie kody gry na konsole, to owszem, ich wina.

A ja np. nadal obstaję przy tym, że CDP mydli oczy ludziom. Na pewno wina nie leży w 100% po stronie WSG (tak to te żabojady, Grigori) a jest rozłożona w pewnych proporcjach na każdą ze stron konfliktu. Co, natomiast, nie podoba mi się najbardziej, to publiczne pranie brudów. W tej branży jest to bardzo rzadkie zjawisko i jeśli ma miejsce nie świadczy za dobrze o poróżnionych stronach.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Tak, tylko, że ty opierasz swoją wiarę w brak winy CDP na oświadczeniu, które kilka tygodni temu wydało CDP. A ja neguję to co w tamtym oświadczeniu zostało powiedziane. Najzwyczajniej w świecie nie wierzę, że mówią całą prawdę. I dlatego wspomniałem o winie CDPR.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

ehh moglbym wam to wszystko wyjasnic...wypisac w szczegolach...

 

Ale po co? Przeciez to i tak niczego nie zmieni...a gra nie pojawi sie za pol roku w sklepach...mnie to boli tym bardziej...ze przez kilka miesiecy siedzialem we francji a nad sama gra pracowalem od ponad roku...i robilem co moglem...ale na niektore rzeczy nie ma sie po prostu wplywu i sie z nimi nie wygra...

 

Co do prania brudow to wszystko zaczela w sposob bezczelny strona francuska...w takiej sytuacji RED musial odpowiedziec...

 

Poza tym mam podpisane NDA...a na dobrego adwokata mnie nie stac...

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

CO - TAK SZYBKO !?

 

Dobra cos mi tu smierdzi, w udobruchanie Atari i Namco uwierze, ale gra naprawde jest robiona ??

Nie zmieniloby to jednak faktu ze wywiad z nr PE w sprawie tej gry jest najpewniej bezwartosciowy tak samo jak artworki,

chociaz chcialbym sie mylic.

Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze ze wznowili prace. Z artykulu w PE wynika ze prace nad gra sa daleko posuniete. Mam Wiedzmina na PC, ale w ciemno kupie wersje na ps3, dlaczego? bo to rpg jakiego dlugo szukalem. Niesamowity klimat i wczucie sie w postac, dialogi - TO sa najmocniejsze elementy tej gry. Walka rowniez byla swietna, a w konsolowej wersji ma byc jeszcze lepsza ^_^

Odnośnik do komentarza

Pozwalniali bo nie bylo kasy na utrzymanie tylu ludzi, musieli szybko odlaczyc sie od tego i zalatac dziury (problemy z innymi firmami, znalezienie najlepszego wyjscia w sprawie Geralta).

A ze gra jest robiona ? - no a kto zostawilby TAKI projekt ?? kasy jaka w to wbulono musi w koncu przyniesc jakis efekt (chociaz pewnie poszla sie kochac :P).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...