Skocz do zawartości

The Witcher: Rise of the White Wolf


DaniDevil

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel miesiąc temu mi napisał na gg o tym, że konsolowy Wiedźmin zostanie anulowany. Z początku nie chciałem mu wierzyć, napisał mi, że ma znajomego w CDP Red i on puścił parę z ust - ale z ogłoszeniem tego oficjalnie czekali do odpowiedniego momentu. Potem zostały publikowane nowe screeny z gry oraz wywiady z twórcami - wtedy śmiałem się, ze ktoś go wkręcał z tym anulowaniem Wiedźmina i że to nie prawda. Tym bardziej ta wiadomość mnie zszokowała. Zobaczymy co dalej.. ale dziwne by to było rzeczywiście gdyby skasowali grę po takim nakładzie pracy.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt, ale Wiedźmin ma niskie wymagania. Dla upgrade'u kompa dużo kasy nie potrzeba by było wydać. Sądzę, że nie jest to przeszkodą dla fanów, już tym bardziej dla tych co mają konsole oraz TV zdolny wyświetlić grafikę w HD, bo tylko wtedy można podziwiać najlepszą grafikę.

 

Chyba, że rzeczywiście w konsolowej wersji byłaby duża ilość zmian i nowości... ale mimo wszystko to nadal ten sam produkt. Płaczu więc ogromnego nie powinno IMO być.

Odnośnik do komentarza

A polygłupki.pl tylko zyskują nowych czytelników. Naturalnie wiadomość będzie na większości serwisów i forów.

 

Heh, ludzie, wy się czasem zachowujecie jakbyście pierwszy raz internet otworzyli :). Cała budowa tego newsa jest śmieszna. Mam się zabrać za analizę? Proszę bardzo:

Mamy dla Was bardzo smutne informacje. Nasze źródła donoszą, iż konsolowa edycja Wiedźmina została skasowana i gra nie ujrzy światła dziennego. Poza tym w CD Projekcie doszło do kolejnej serii zwolnień.

 

Jak na razie nie są to potwierdzone informacje, ale skontaktowaliśmy się już z CD Projektem celem ich potwierdzenia.

 

Mam nadzieję, że to tylko plotki. Mocno liczyłem na tę produkcję, no i sami przyznacie, że zapowiadała się bardzo dobrze. No cóż, poczekamy na oficjalne stanowisko.

 

Wszystkie trzy akapity sobie nawzajem przeczą. Pierwszy mówi, że "nasze źródła donoszą", drugi, że "na razie nie są to potwierdzone informacji (wnioskuję więc z tego, że przyznają się, iż ich własne źródła są do pupy?)", a ostatni, że "mamy nadzieję, że to tylko plotki". Czy tylko ja widzę, że to się wszystko kupy nie trzyma? Takiego newsa, to ja mogę sklecić w dwie minuty.

 

Mój news:

 

Mam dla was bardzo zaskakującą informację. Moje osobiste i nieomylne źródła donoszą, iż jeszcze w tym roku nastąpi premiera nowej konsoli Microsoftu, zwanej Xboxem 720 RROD.

 

Jak na razie, nie jest to potwierdzona informacja, ale skontaktowałem się w tej sprawie z Sony ZSRR celem jej potwierdzenia.

 

Mam nadzieję, że to tylko plotki. Mocno liczyłem na to, że Xbox 360 wytrwa jeszcze do 2030 roku i sami przyznacie, że na to się zapowiadało. No cóż, poczekajmy na oficjalne stanowisku Microsoftu.

Po prostu jeden wielki śmiech. :lol:

 

Uwierzę tylko wtedy, kiedy CD Projekt to oficjalnie ogłosi.

Odnośnik do komentarza

newsa (i ponad setki komentarzy) jeszcze nie czytalem

ale czy ta gra nie byla/jest praktycznie w koncowej fazie produkcji i do tego zachwycala wszystkich?

rozumiem, gra w polowie prac i do tego nie spelnia zalozonych celow - kasujemy, bo po cholere topic wiecej kasy

ale jesli gra zapowiada sie na hicior i zostaly tylko ostatnie szlify to na wykonczenie kase sie chocby z pod ziemi wykopie bo gra pozwoli sie odbic od dna

 

 

rozwalil mnie gosc, ktory juz dawno o tym wiedzial, ale dopiero teraz napisal

to tak jak z oskarami, jak ogloszono wyniki to sie okazalo ze kazdy je od tygodnia znal tylko nic wczesniej nie mowil

Odnośnik do komentarza

To jest właśnie jeden z powodów, dlaczego nie wierzę w te brednie. W dziale dotyczącym finansów w CD Projekt nie siedzą raczej idioci i z nieba by im groźba bankructwa nie spadła.

 

Poza tym, też mnie śmieszą ludzie, którzy sugerują, że coś takiego "przewidywali". To niech jeszcze coś takiego powiedzą...

 

Abstrahując od tego, że ten cały news, to jeden wielki bullshit.

Odnośnik do komentarza

mnie dziwia dwie rzeczy

1 wszyscy wszystko wiedzieli, ale mowia o tym dopiero po ne... plotce na polygami

 

2 mozna odniesc wrazenie, ze wiecej osob te gry robi niz w nie gra

co drugi komentarz od "osoby z branzy"

 

najlepsze sa komentarze konczace sie w stylu "kazdy kto siedzi w branzy to wiedzial/mogl przewidziec" i zaraz nastepny podchwytuje, ze on wiedzial

no bo jak wiedzial to jest z branzy

 

 

Odnośnik do komentarza

Wypowiedział się Eriash PR & Community Manager

CD Projekt RED:

 

"We will comment on this in official release soon."

 

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=23707.0

 

IMO powinni to od razu zaprzeczyć...

 

Jest update też na Polygami:

 

W chwili obecnej nie komentujemy tych informacji. Chcemy się do nich całościowo odnieść w stosownej formie, co nastąpi już wkrótce

 

Jak chcą się odnieść w "stosownej formie" to nie brzmi to zbyt pozytywnie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Poczekajmy na oficjalną wypowiedź bo póki co jak dla mnie to mało prawdopodobne.

 

BTW, co do tematu

Natknąłem się na ten wątek dziś rano... http://www.frazpc.pl/b/236813 boshe, przeczytajcie sobie wypowiedzi(szczególnie pierwsze). Jeżeli tak wyglądają 'przemyślenia' typowego gracza PC to nie dziwota, że większość producentów zlewa temat :P

Odnośnik do komentarza
Poczekajmy na oficjalną wypowiedź bo póki co jak dla mnie to mało prawdopodobne.

 

BTW, co do tematu

Natknąłem się na ten wątek dziś rano... http://www.frazpc.pl/b/236813 boshe, przeczytajcie sobie wypowiedzi(szczególnie pierwsze). Jeżeli tak wyglądają 'przemyślenia' typowego gracza PC to nie dziwota, że większość producentów zlewa temat :P

 

rzeczywiście żal...z wypowiedzi można wywnioskować, że na pc grają same intelektualne wzorce,

ba nawet gry robione tylko na pc wymagają iq na poziomie 150 :)

skąd w ludziach tyle zawiści??

choć pewno nie ma co wymagać od 12 latka, który dopiero przed compem staję Panem Inernetu

Edytowane przez aigorr
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Moim zdaniem skasowanie tego tytułu na konsolach byłoby głupotą i strzałem w głowę producenta. W końcu jak gra na PC poszła w milion to na X360 i PS3 łącznie spokojnie pewnie by zrównała ten wynik, a pewnie nawet przebiła.

 

A co do tych komentarzy to widać jak na dłoni kto tu jest prymitywem, zresztą bardzo chętnie bym tam się spytał ilu z tych frajerów zapłaciło za swoje gry, heh, pewnie ze świecą takiego szukać.

Odnośnik do komentarza
W końcu jak gra na PC poszła w milion to na X360 i PS3 łącznie spokojnie pewnie by zrównała ten wynik, a pewnie nawet przebiła.

W sumie czy ja wiem ?, PC a konsole to jednak mimo wszystko wciaz inny target, oczywiscie wierzylbym w jak najwieksza liczbe sprzedanych kopii dla nowego Wiedzmina jednak wciaz nie jestem pewien jak rynek zaaragowalby na ten twor (szczerze mowiac nawet nie wiemy jak wygladalby witcher konsolowy, z wywiadow tak naprawde guzik mozna bylo wywnioskowac, to brzmialo bardziej na wyimaginowane zdania a nie konkrety jak to bedzie dzialalo, ot jezyk Polskiego developera :)).

Tak czy inaczej na pewno nie bede wierzyl komus tak wiarygodnemu jak Poly, co czerwony CD przedstawi, zobaczymy, tylko oni moga COS powiedziec w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...