Skocz do zawartości

The Witcher: Rise of the White Wolf


DaniDevil

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Dr.Czekolada: Dlatego piszę, że pewnie na obu konsolach ten milion by stuknął, a nie piszę, że gra poszłaby w miliony. Jakby wyszła tak za rok, to po pół roku sprzedaży na obu konsolach myślę, że przy dobrej reklamie 2 mln mogłyby stuknąć, ale wiadomo, że to takie wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja powiem tak:

 

Z tego co pisze jeden z redaktorów serwisu gry-online.pl wynika, że szykuje się nam wyłącznie niezły PR, nic więcej.

 

Wszystko wskazuje oczywiście na to, że faktycznie w CD Projekcie doszło do zwolnień (Xymek to tylko dodatek, chociaż nie wiem czy on to na serio pisze), ale sam projekt ma zostać dopracowany do końca.

Odnośnik do komentarza

Tak trochę offtopowo:

-CDP zwalnia pracowników

-Kasuje swoją wPLNManię

-Likwiduje wieczystą gwarancję

-Przestaje wydawać gry Capcomu u nas w kraju

-plotki o skasowaniu Wiedźmina

-problemy ze studiem które miało portować Wiedźmina

 

Dla mnie to wystarczające znaki, że w firmie są problemy i to poważniejsze niż być może się wydaje. Jeśli nie wejdzie jakaś poważna firma, która zainwestuje w projekt, to podejrzewam, że nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

Straszna kicha z tym CDP Red, pamiętam jak jeszcze niedawno Xymek entuzjastycznie pisał o projekcie, poźniej był długo cicho i dopiero teraz napisał, że go zwolnili jakiś czas temu. Ciekawe czego to wina: słynnego kryzysu (U mnie w Poznaniu np. sklep komputerowy Znak poległ przez kryzys), problemów finansowych firmy, kóre zaczęły się na długo przed kryzysem a może nie zwrócenia się kosztów produkcji Wiesia na PC i teraz CDP ma tego skutki? Nie znam odpowiedzi na to pytanie ale jako gracz i potencjalny klient tej firmy mogę powiedzieć tylko jedno - szkoda Wiedźmina. Pewnie dwójeczki na PC już nie zobaczymy.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

To nie jest bezpieczny biznes jakby nie patrzec (a juz na pewno w obecnych czasach), mozna albo zarobic krocie (przy duzej ilosci pracy i kapitalu) albo wyladowac w (_)_) .

Ale ja o Geralta sie nie boje,widac ze gra jednak wywolywala emocje nie tylko "u nas", na pewno projekt nie skonczy zakopany :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...