Skocz do zawartości

The Witcher: Rise of the White Wolf


DaniDevil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Xymek , ty nie pisuj po forach tylko do pc zasuwaj by konwersja była jak najlepsza hehe .

A tak serio , gra jest świetna i z pewnością zakupię ją w wersji na ps3 (wszak granie na 26 calach jest lepsze niż na 18).

Chciałbym zobaczyć jak będzie rozwiązane sterowanie i jakie dodatki będą zawierały wersje konsolowe .

Xymku , a tak poza tym , to musi być fajne uczucie, widząc jak gracze spekulują czy będzie wiedźmin na konsole . A ty już to wiesz.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

No proszę, łatwiej zrobić wersję na PS3 niż na X360 ... bardzo ciekawe. I teraz pytanie, dlaczego inni mają z tym problemy?? I czy Microsoft macza w tym palce? Bo nie chce mi sie wierzyć w takie "ewenementy", że nagle TĘ JEDNĄ grę łatwiej jest przerzucić na PS3, a nie na iXa.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/pierwsze-spojrzenie-na...owego-wiedzmina

wywiad z Panami z CP Red

Po tych filmikach strasznie się nakręciłem na Wiedźmina na konsole :D Geralt w HD na 40" :slinotok:

Po tym co powiedział dev jestem przekonany, że będzie się świetnie grało na konsoli (o to się trochę martwiłem) bo jakby nie patrzeć to właśnie sposób kontroli i mechanika gry różnią się na konsolach i PC. Dodatkowo dostaniemy wersje jeszcze bardziej ulepszoną i będzie DLC (może nawet nowe historie) - trochę mnie zastanawiat to, że DLC ma mieć po części status ekskluzywny (miejmy nadzieje, że nie będzie tak jak z GTA4)

 

Już nie mogę się doczekać przyszłej jesieni :D

 

 

Po prostu historia (bo na to głównie zwracam uwagę w grach) nie leży w moim guście

Żałuj, bo historia to akurat najmocniejsza strona Wiedźmina :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że przeróbki na konsole nie będą polegały na żadnych cięciach w systemie

i ominie mnie wysłuchiwanie pc-towych graczy, że na konsole znowu zrobili grę dla dzieci, prostą i ogólnie blee.

Ale czytając newsa na stronie Wiedźmina jestem spokojny.

Chyba to moja najbardziej oczekiwana gra teraz.

 

Fajnie jakby jeszcze ktoś film zrobił. Oby nie Uwe Boll :lol:

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza
Szkoda tylko, ze tak dlugo trzeba bedzie czekac, to troche dziwne bo to niby tylko konwersja. :)

 

oglądnij sobie wywiad na polygamii dev mówił ze to nie jest normalna konwersja bo będzie na całkiem nowym silniku i wszystko od nowa robione dlatego data wydania jest taka a nie inna prawdopodobnie

 

ps. jak dla mnie must have :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
Film juz byl...

Chyba juz lepiej jakby go Uwe Boll zrobil byl :P

Ja tam FILMU nie widziałem;)

 

Szkoda tylko, ze tak dlugo trzeba bedzie czekac, to troche dziwne bo to niby tylko konwersja. :)

będzie na całkiem nowym silniku i wszystko od nowa robione ps. jak dla mnie must have :)

 

Skoro od nowa to może crap wyjdzie ;)

Nie no, żartuję. Nie ma możliwości, że wyjdzie badziew a skoro robią od nową to znaczy, że się starają.

Na pewno nie będzie to konwersja na szybko i na odwal się. Już wolę poczekać (ehhh trudno) i mieć dopracowaną grę.

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie ma na to praktycznie żadnych szans. "God of War" to wspaniała produkcja, ale "Wiedźmin" jest o wiele poważniejszy. (Sarkastyczny humor książek i podobno gry, jest przykrywką i samym w sobie wstępem do refleksji o niezmienności pewnych aspektów ludzkiej natury.)

 

 

PS. Nie, nawet nie porównuje obu produkcji, tylko nakreślam fakt.

Odnośnik do komentarza

Tak, w wersji PC, by kontynuować kombo należało kliknąć kursorem na dowolnego przeciwnika w momencie gdy kursor zmieniał się na moment w płonący. Tutaj kursora nie będzie więc pewnie będą wyskakiwać ikonki buttonów. Ciekawi mnie w jaki sposób będziemy mogli wybierać przeciwników podczas ataku i czy będzie "lockowanie" na przeciwniku (którego zwolennikiem nie jestem).

Odnośnik do komentarza

Meh, PC to PC, konsola to konsola. Dlatego wolalbym, gdyby system walki byl konsolowy - z kombosami itd (ale prawdziwymi, jak w tekkenie, jak w DMC4, jak w God of War). Z tym DMC4 to troche przesadzilem - niby tam kombosy sa, jednak ja wole gierki, kiedy sie je wykonuje roznymi przyciskami, a nie trzeba jeden przycisk naciskac w odpowiednich odstepach czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...