Skocz do zawartości

The Witcher: Rise of the White Wolf


DaniDevil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aha czyli mój żart był niesmaczny a przez to cała wypowiedź była nienormalna. Cóż, pewnie dlatego, że nie osiągnąłem jeszcze tego wyższego levelu, o którym wspomniałeś.

 

Uwaga odpowiadam szymowi - tak drogi kolego forumowy wersja na PS3 jest "pisana" oddzielnie i żadne parszywe wpływy Xboxowe na tą wersję nie działają. A nawet ci.powiem w zaufaniu, że wersja na PS3 jest obecnie fajniejsza bo prace nad nią idą szybciej. I jak szymek zadowolony z odpowiedzi? Była "normalna"? Jak nadal nie, to się następnym razem bardziej postaram.

Odnośnik do komentarza

Najwyższy czas zainteresować się tą grą. Oprócz TES IV Oblivion nie ma tego typu gier na PlayStation3. Gra jest podobno tak dobra jak książka. Nie wiadomo jedynie jak wypadnie gameplay bo mają go przemodelować. Zabrałem się ostatnio za wersję drukowaną i muszę napisać, że jest świetna. Jest doskonałą odskocznią po Władcy Pierścieni, który jest przegadany, zawiera zbyt dużo opisów i ogólnie przynudza. Zawiera wiele humorystycznych wątków, scen. Mnogość przygód, historii jakie przeżywa Geralt jest oszałamiająca a każda z nich jest ciekawsza od drugiej. Nawet jeśli ktoś nie lubi klimatów fantasy warto sięgnąć po ten tytuł.

P.S. Po obejrzeniu wcześniej zamieszczonego filmiku stwierdzam, że system walki prezentuje się miażdżąco. Właśnie tak wyobrażałem sobie sceny walki czytając książkę. Jest oczywiście pewien zgrzyt. System jest nieco podobny do tego z Assassin's Creed. Podobnie go zapowiadano, podobnie się prezentował a co z tego wyszło lepiej nie mówić. Mam nadzieje, że polska ekipa nie popełni tego samego błędu i nie dostaniemy systemu sprowadzającego się do naciskania jednego przycisku.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Cóż, według ankiety na stronie jak na razie zbyt wielu nie jest zainteresowana kupnem konsoli dla samej gry, a ci którzy mają już PS3 lub XO to w 99% zainwestują w Geralta, tak jak ja. Inny początek, lepsza grafa i reszta modyfikacji do mnie przemawiają. Niektórzy z tych co już zakupili wersje na PC mają nadzieję na patch :lol:

Odnośnik do komentarza
Nie widzę powodu by mieli nie inwestować, to jest adaptacja (coś ponad remake), to nie jest zwyczajny "port" z PC, ja mam Geralta na PieCu, i z chęcią sięgne i po konsolowego.

Serio? No proszę. Niezbadane są motywy kierujące graczami. Ma na PC a i tak kupi lekko poprawioną wersję na swoją konsolę. Twoje siano, rób se co chcesz ale dla mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Odnośnik do komentarza

Ależ proszę bardzo Góralku mój ty sexo fantastico ^^.

Oprawa - (na żadnym dupnym enginie Neverwintera, nareszcie ta gra ma okazję wyglądać jak trzeba)

System walki - (zmiany do tego stopnia, że sam już nie rozumiem jak ten ma wyglądać :/).

(w pewnej mierze) gameplay -

Mniejszę/większe zmiany o których możesz sobie poczytać od Xymka - .

 

Jak mówiłem zresztą - to jest adaptacja, a nie port/remake - kasa w błoto ?, odezwali się znawcy, w wiele gier wolałbym na PS3 w ogóle nie zagrać i oszczędzić kase na Grześki i Wiedźmina.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

A propos tego jaki kształt ma przybrać konsolowy Wiesiu - znam wszelakie info na jego temat. A w nich jest jasno i wyraźnie napisane, że historia zostanie opowiedziana ta sama. Zmiany sterowania wymuszone zmianą kontrolerów (to oczywiste, że przygotowują nowy system sterowania w czasie walk bo ten pecetowy, nastawiony na myszkę i klawę za nic nie mógłby fukncjonowac na padzie), ponowne zredagowanie kilkunastu dialogów i mniej więcej ta samą jakość grafiki na nowym enginie to nie powód by kupować wersję konsolową, mając pecetową.

 

Sorry Xymek za antyreklamę ale sami sobie zdajecie chyba sprawę, że ludzi mających wersję PC skłonnych kupić konsolówkę będzie mało. Zainteresują się nią zapewne tylko ci którym nie pasuje granie na PC, nie chcą wydawać na upgrade kompa a mają konsolę w chacie. Patrząc na zachodnie rynki zbytu te 1,2 mln z pecetowej wersji zostanie szybko pobite. Przecież na zachodzie Europy i w USA większość luda gra na konsolach. A wśród konsolowej braci nie brakuje amatorów RPG w świecie fantasy.

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że przechodzę właśnie Wiedźmina w wersji na PC. Jeżeli większych zmian w edycji na konsole nie uświadczymy to nie widze powodu by inwestować w ten tytuł ponownie na konsole. Jednak jeśli ktoś nie grał na PC to wersję na konsolę będzie warto jak najbardziej kupić. Ciekaw jestem jak rozwiążą sterowanie. Na PC jest przystosowane mocno do myszki i klawiatury. Nie takie rzeczy się już jednak działy i na pewno dobrze zrobią sterowanie pod pada.

Odnośnik do komentarza
Ale jaja

No :P, moim zdaniem Góralek jest przewrażliwiony (a może jest Extreme homofobem ?), sam pisze nieraz rzeczy które ja sam nigdy bym nie napisał do innego gościa (bo nie buraczę z natury), więc nie wiem kto kogo tu ma krytykować.

Sorry Xymek za antyreklamę ale sami sobie zdajecie chyba sprawę, że ludzi mających wersję PC skłonnych kupić konsolówkę będzie mało. Zainteresują się nią zapewne tylko ci którym nie pasuje granie na PC, nie chcą wydawać na upgrade kompa a mają konsolę w chacie. Patrząc na zachodnie rynki zbytu te 1,2 mln z pecetowej wersji zostanie szybko pobite. Przecież na zachodzie Europy i w USA większość luda gra na konsolach. A wśród konsolowej braci nie brakuje amatorów RPG w świecie fantasy.

A ty nie baw się w takie sondy, to jest ledwo teoria, moim zdaniem możemy się jeszcze ździwić z wynikami sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

W kwestii kupna "Wiedźmina" na konsolę muszę się zgodzić z Gooralesko. Jeżeli historia ma być taka sama to nie widzę potrzeby, dla którego gracz, który wcześniej skończył grę na peceta ( tak jak np. ja ) miałby kupować grę na konsolę. Co nie znaczy, że z chęcią bym sobie w "nowego" wieśka zagrał. Ale wątpię, żebym w dniu premiery leciał do sklepu z wywieszonym językiem po swoją wersję. "Wiedźmin" w wersji PC bardzo mi się podobał ( brałem grę w ciemno w preorderze i decyzji nie żałowałem ). A mimo, że jak pisze Dr Czekolada, gra ma być wariacją na temat wersji komputerowej ( no ciekawe co z tego wyjdzie ) to fabuła ma być ta sama, a ta - z punktu widzenia gry rpg -jest dla mnie najważniejsza. Nie grafika ( która w oryginale i tak cieszy oko ) i nie nowy system walki ( który w wersji PC też mi się podobał ) lecz fabuła. A fabułę już znam...Natomiast dla osoby, która styczności z wersją pecetową nie miała Rise of the White Wolf może być nie lada gratką ( wszystko oczywiście - imho ).

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Mam. To. W. Nosie.

Dobrze wiem, że zmiany będą tak naprawdę nieznaczne. Mam wersję na PC, ale mam dość siedzenia pół metra od monitora i łupania za pomocą mychy i klawiatury siedząc przygarbiony na krześle <_< Chce wygody i mniejszej ilości chrupnięć przy wyższej rozdzielczości i grafie lepszej niż na najlepszym PC. Mam po prostu dość grania na PC, od tego mam konsole i mam gdzieś kto co myśli o tym, że kupuje drugi raz podobną grę <_<

Odnośnik do komentarza

Gralem w Wiedzmina na PCu i jesli konsolowa wersja pod wzgledem fabuly i gameplayu bedzie taka sama to nie polecam. Interfejs jest chaotyczny i slabo wchodzi w krew. Zadania byly typowe dla hacknslasha ale bardzo nudno wykonane. Do tego jest ich tyle, ze po paru godzinach gry zapomnialem wogole co ja robie w danej wiosce czy miescie i co jest wlasciwie glownym watkiem fabularnym. Wiekszosc drobnych akcji w jest niepotrzebnie skomplikowanych przez co sa nuzace i demotywujace do zaglebiania sie w gre. Walka jest malo roznorodna. Ogranicza sie do paru stylow i czarow, ktore szybko sie staja bardzo monotonne.

W wielkim skrocie ta gra jest dla mnie MMORPGiem tyle, ze w trybie single player :P Jak ktos chce zagrac dobrego hacknslasha na konsoli to polecam Sacreda 2 ;) Oczywiscie wszystko jest imo.

Odnośnik do komentarza
Oczywiscie wszystko jest imo.

Problem polega na tym, że są IMO i są SRIMO. SRIMO to takie nowe IMO i twój post jest jego przedstawicielem. To jest tak, że zdanie jest jak dupa. Każdy ma swoją. W tym przypadku twoja dupa śmierdzi i da się to wyczuć na odległość. Szczególnie śmierdzi jak piszesz o typowym cRPG, że to MMO RPG w singlu. Móglbym wymienić wiele elementów Wiesia, kóre klasyfikują go ostatecznie do szufladki cRPG ale po co. Przecież ty masz swoje SRIMO i tak nie zrozumiesz co napisałem.

 

EDYTA: Mogłem olac ciepłym moczem post sloviana ale nie potrafię siedzieć cicho jak ktoś pieprzy głupoty.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...