Skocz do zawartości

X-Men Origins: Wolverine


Rekomendowane odpowiedzi

wolverine2009.jpg

Pierwszy film ukazujacy korzenie chyba najslynniejszego z x-menow czyli wolverine'a . Film wchodzi do kin 1 maja , rezyserem jest Gavin Hood , scenariusz David Benioff.

Ukazal sie rowniez pierwszy trailer

http://www.superherohype.com/news/x-mennews.php?id=7913

Kogo zobaczymy oprocz glownego bohatera ? Sabretooth , Deadpool , Gambit , Blob - to nie wszyscy ktorzy pojawia sie w tym filmie. Niewatpliwie gorace emocje budzi postac Gambita jednej z najciekawszych osobowosci swiata x-men .

Zobaczymy co z tego wyjdzie :thumbsup:

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Strasznie nijaki ten trailer, brakuje klimatu, mam nadzieję, że nie zrobią z największego komiksowego kozaka kolejnego crapu w stylu x-men the last stand ;\ sama scena operacji była zaje.biscie pokazana w X2, zakrwawiony wolvie pokazany ze szponami biegnie nagi przez ciemny korytarz, bardzo krótka scenka ale kapitalny, mroczny klimat ;]

 

No i bez jaj, to jest sabretooth?

 

wolverineschreibersabrexe1.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

jaki szajs.

 

bylem glupi bo myslalem ze pomimo tytulu origins, jednak wezma sie za historie z weapon X.

niestety, znowu dostaniemy historie pana ze szponami co potrafi wypier,dolic hummera w powietrze z sierpa.

 

NIkt z rezyserow nie ma jaj by pokazac ta mroczna historie tak jak byc powinno? ja chce ciemnych korytarzy, wolviego chodzacego z monitorami na oczach i rozpruwajacego zolnierzy, wolviego ktory walczy z niedzwiedziem, wolviego spalonego w ogniu, i przede wszystkim wolviego ktoremu odpie.rdala psycha.

bedzie za to wolvie na helikopterze, no fajnie.

Odnośnik do komentarza
NIkt z rezyserow nie ma jaj by pokazac ta mroczna historie tak jak byc powinno? ja chce ciemnych korytarzy, wolviego chodzacego z monitorami na oczach i rozpruwajacego zolnierzy, wolviego ktory walczy z niedzwiedziem, wolviego spalonego w ogniu, i przede wszystkim wolviego ktoremu odpie.rdala psycha.

 

dokładnie... po tym trailerze mam mieszane uczucia... niby jakieś tam inspiracje Weapon X i Origin widać ale to wszystko jest jakieś takie... sterylne [nie wiem jak to określić] i w dodatku zapewne zostanie zalane kolorową i widowiskową jatką dla nastolatków... liczyłem, że Gavin Hood mając na koncie dobre Tsotsi przedstawi nam mroczną historię wewnętrznych zmagań Logana: człowiek vs natura... ale chyba się przeliczyłem :/

 

btw: mocno mnie zraziły pazury Logana: nie kumam jakim cudem Logan będąc małym ma je już takie oszlifowane i wyglądające jak sztylety? ja wiem w komiksie ładnie się takie prezentują ok... ale w filmie mało to naturalne... lepiej by było jakby się trzymali wizji narysowanej przez Barry'ego Windsor-Smitha (kolce).

Odnośnik do komentarza

O kurde, ale sr/aczka ;0

 

Ja myślałem, że to będzie adaptacja Weapon X, a tu jest nagromadzenie pokemonów większe niż w The Last Stand. Gambit - wtf ? Podobieństwo mniej więcej takie jak przy Psylocke z X3. Poza tym o nim to można by osobny film zrobić i nie bardzo wiem, jaką on ma tutaj rolę ma pełnić. Pewno raz rzuci kartą, walnie ze 3 gejowskie teksty i tyle go będzie. Gdyby nie ostatnia scena, to nie wiedziałbym kim jest ten sobowtór pedała z you can dance. Nie ma co, wykapany sabretooth.

 

Scena przebudzenia nawet nawet, więc możliwe, że przebłyski będą. Ale lepiej się nastawić na porażkę totalną i ewentualnie miło rozczarować.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Mr. Blue

O ile jestem do filmu nastawiony pozytywnie (czytaj: Nie jestem fanem komiksu) to coś mi tu nie pasi. Czy ten film będzie zgodny z trylogią? Czy ten tutaj Sabretooth ma się jakoś do Sabretooth'a z jedynki?

 

 

 

PS. Jestem z tych, co uważają że design filmowych X-menów jest lepszy od komiksowego, który nie sprawdził by się na srebrnym ekranie. :arrow2:

Uprzejmie proszę o zachowanie mnie przy życiu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie wróciłem z kina, i cóż mogę powiedzieć... film był średni, sceny pościgów, walk były całkiem dobre, gadki mnie jednak czasem bardzo nudziły, ale najbardziej zawiodłem się na deadpool'u, w komiksach jest to bardzo dobra postać, zabawna jak cholera, a w filmie to co z nim zrobili prosi się po prostu o pomstę do nieba.

Taki jakiego go widzimy na początku filmu, jest spoko, dwie katany w rękach, jadaczka mu się nie zamyka, ma dobre zdolności, jest ok, a na końcu filmu robią z niego w eksperymentach połączenie kilku mutantów, szkielet z adamantium jak u wolverina + dwie katany wysuwające się z rąk (wtf?), zdolność teleportacji, strzelanie laserem z oczu jak cyclops, matko boska, po co go nazywali deadpool, mogli stworzyć własną postać...

Za to bardzo ucieszyło mnie cameo w postaci

roberta patricka w roli xaviera, kiedy zabiera młodych mutantów do akademi, w tym młodego cyclopsa

 

 

Moja ocena dla tego filmu, 6+/10, można obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Właśnie wróciłem z kina, i cóż mogę powiedzieć... film był średni, sceny pościgów, walk były całkiem dobre, gadki mnie jednak czasem bardzo nudziły, ale najbardziej zawiodłem się na deadpool'u, w komiksach jest to bardzo dobra postać, zabawna jak cholera, a w filmie to co z nim zrobili prosi się po prostu o pomstę do nieba.

Taki jakiego go widzimy na początku filmu, jest spoko, dwie katany w rękach, jadaczka mu się nie zamyka, ma dobre zdolności, jest ok, a na końcu filmu robią z niego w eksperymentach połączenie kilku mutantów, szkielet z adamantium jak u wolverina + dwie katany wysuwające się z rąk (wtf?), zdolność teleportacji, strzelanie laserem z oczu jak cyclops, matko boska, po co go nazywali deadpool, mogli stworzyć własną postać...

Za to bardzo ucieszyło mnie cameo w postaci

roberta patricka w roli xaviera, kiedy zabiera młodych mutantów do akademi, w tym młodego cyclopsa

 

 

Moja ocena dla tego filmu, 6+/10, można obejrzeć.

 

One

Patrick Stewart A.K.A Profesor Xavier był cyfrowy...

. Film fatalny - denny humor , marne dialogi i jeszcze gorsze efekty. Nie tak to sobie wyobrażałem. Zdecydowanie najgorzej wydane 15zł w tym roku , jedna wielka pomyłka!

Odnośnik do komentarza
One

Patrick Stewart A.K.A Profesor Xavier był cyfrowy...

. Film fatalny - denny humor , marne dialogi i jeszcze gorsze efekty. Nie tak to sobie wyobrażałem. Zdecydowanie najgorzej wydane 15zł w tym roku , jedna wielka pomyłka!

Ja wydałem tyle samo na dragon ball evolucja, więc nie płacz ;) a co do patricka stewarta to masz rację, zauważyłem to na wielkim ekranie, ale jednak dla swojej postaci głos podłożył ;)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że film nie cieszy się szczególnym uznaniem. Miałem ochotę wybrać się do kina, ale chyba zrezygnuję i 15 zł przeznaczę na Star Treka, do którego zachęcają niezwykle pozytywne oceny (same pozytywy jak na razie!). Nie znam kompletnie tego uniwersum, ale dobry film może być (i do tego J.J. Abrams!)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...