Skocz do zawartości

Call of Juarez: Więzy Krwi


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

No ja muszę przyznać, że gra dla mnie okazała się dużym zaskoczeniem. Kawał naprawdę porządnej fabuły, innej niż w większości obecnych gier. Gra się bardzo przyjemnie, do dyspozycji mamy kilka innowacyjnych patentów jak Concetration Mode, rzucanie dynamitem, westernowe duele, itp. Ogólnie twórcy zadbali żeby nie był to kolejny przeciętny shooter. Mi szczególnie podpasował łuk (jako że grałem Thomasem ciągle). Kto nie strzelił jeszcze headshota z łuku kurze, ten nie wie co traci ;)

 

Multiplayer również bardzo dobrze zrobiony. Dużo klas, sporo trybów, myślę, że ze zgraną ekipą można by pograć naprawdę długo. No i nie ma problemu z dołączaniem na umówiony mecz, gdyż podczas wyszukiwania meczów wyświetla nam się kto hostuje.

 

A w ogóle to znalazłem jeden polski smaczek (być może jest ich więcej). Wejdźcie do pierwszego lepszego baru czy tam domu i przybliżcie celownikiem na butelkę przypominającą etykietą Jacka Danielsa. Zamiast Jack Daniel's mamy napis

Jabol's

Miły polski akcent ;)

 

Dla mnie gra na mocną ósemkę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 221
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie ma i nie będzie gry w wersji PL. Jest tylko 'polskie wydanie' które ma polskie napisy na okładce i w instrukcji. Czerwony znaczek PL jest w tym przypadku wprowadzaniem klienta w błąd, bo każdy myśli że sama gra też jest PL.

Odnośnik do komentarza

Wersja PC jest w PL, ale jak wiadomo wersja konsolowa - nie. Aux ma calkowita racje piszac, ze umieszczenie znaczka PL na wersji konsolowej jest wprowadzeniem klienta w blad. Komu bowiem chce sie zakladac mocne okulary, zeby pod spodem znaczka przeczytac maciupenki napis o tresci: "Gra w jezyku angielskim,instrukcja w jezyku polskim"?

Odnośnik do komentarza
A w ogóle to znalazłem jeden polski smaczek (być może jest ich więcej). Wejdźcie do pierwszego lepszego baru czy tam domu i przybliżcie celownikiem na butelkę przypominającą etykietą Jacka Danielsa. Zamiast Jack Daniel's mamy napis

Jabol's

Miły polski akcent ;)

w jednym z side questów też jest fajny polski smaczek...pojawia się tam gość o nazwisku

Borubaro Perreiro

:D

dla mnie ta gra to MEGA zaskoczenie, dobra fabuła, grafika, świetne dialogi między braćmi, narracja...no i nowe patenty, nie jest to kolejny bezmyslny shooter. nawet side questy są dla mnie ok, tylko że mało ich. szkoda że gra jest dość krótka, ale i tak mam ochotę przejść ją drugi raz. 9/10 mogę dać ;)

Odnośnik do komentarza

eee tam, Jabol's rządzi :P.

 

Właśnie skończyłem na Hardzie i jedynie pod koniec było ciężko, cały czas grałem Rayem, to w większości wpieprzałem się w 5 typa i ich na rambo rozwalałem z dwoma rewolwerami tymi najdroższymi :). Teraz Thomasem będę grał, tzn. przejdę na Very Hard i będę szukał secretsów :).

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
Tymi polskimi smaczkami to mnie zniechęciliście do kupna gry :/ Co jak co ale dziki zachód powinien być typowo amerykański a Jack Daniel`s powinien być Jack Daniel`s :P

Bez przesady... W GTA4 mamy Statue of Happiness a to NY wiec powinno byc Liberty w dodatku nie jest to wizerunek prawdziej SW lecz prawdopodobnie wizerunek Hilary Clinton

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

A ja sobie robię teraz V. Hard i secretsy zostawiam na potem. Będę sobie grał na Easy, robił pozostałe achievementy no i z lapkiem na kolanach zbierał sekrety. Swoją drogą calak w tej grze to będzie przyjemność. Myślałem, że z milionem dolarów na multi będzie problem, ale po kilku godzinach grania online mam już 100k.

 

edit: Jednak będzie spolszczenie

 

Chyba opamiętali się po tym jak bardzo profesjonalne spolszczenie (prawdopodobnie od samego Techlandu) wyciekło do neta i można było sobie spatchować piracką wersję tak, aby mieć w grze polski język. Wg mnie polska wersja była w produkcji i twórcy ją rozważali, jednak zabrakło funduszy na wydanie tego.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Hmm tylko tutaj znow sprawa z Livem ;). My go nie mamy :}. ALe jak widac wszystko jest mozliwe bo ostatnio wkurza mnie pewna rzecz - jest gra, pojawiaja sie do niej napisy czyli nic innego jak malutki kawalek pliku, zazwyczaj na PC czyli na maxa spiraconej platformie pojawiaja sie gry PL - CnC3 (dobra, wersja konsola troche sie rozni np. treningiem), Mirrors Edge, Burnout Paradise, Call of Duty 5, Bionic Commando, itp. A teraz Techland dodaje jezyk w aktualizacji. Czy to takie kosztowne badz trudne?

 

qb3k - mozesz dac linka o tym ze jest jakis PL patch?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.