Skocz do zawartości

Call of Juarez: Więzy Krwi


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sharpshooter Destruction

o ktory moment chodzi w IV rozdziale?

mam zabic tych snajperow na wiezy w mniej niz 10s?

Idziesz, skręcasz w pewnym momencie w prawo. Przed tobą powinna być jakby taka główna ulica, a po drugiej stronie dosyć wysoki (1-, może 2-piętrowy) budynek, na nim trzech "snajperów". Po lewo, zaraz jak tam dojdziesz jest stragan z warzywkami. Thomas wtedy mówi Ray'owi żeby powalił trochę z blinda, a on wlezie na daszek i ich zdejmie. Wystarczy załatwić ich w 10s, a w drugim achievemencie zabić ich grając jako Ray.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Idziesz, skręcasz w pewnym momencie w prawo. Przed tobą powinna być jakby taka główna ulica, a po drugiej stronie dosyć wysoki (1-, może 2-piętrowy) budynek, na nim trzech "snajperów". Po lewo, zaraz jak tam dojdziesz jest stragan z warzywkami. Thomas wtedy mówi Ray'owi żeby powalił trochę z blinda, a on wlezie na daszek i ich zdejmie. Wystarczy załatwić ich w 10s, a w drugim achievemencie zabić ich grając jako Ray.

 

Grajac jako thomas zabilem ich w jakies 3s, doszedlem do checkpointa i nie dostalem achiva..

Jakies pomysly w ktorym momencie najlepiej zrobic Kill 7 people during one concentration mode?

I jeszcze mam maly problem z wysadzeniem lasek dynamitu w locie, gram na takim tv, ze nawet nie widze jak leca..

Odnośnik do komentarza
:o Skąd się tacy ludzie biorą?

 

Panowie, powiedzcie jak wygląda MP? Deathmatch, FFA i co jeszcze?

 

http://www.gametrailers.com/video/six-chambers-call-of/52038

 

W DLC maja byc zdaje sie nowe tryby wieloosobowe.Multi jest naprawde fajne choc niestety zdarzaja sie lagi a bywa tez,ze oczekiwanie na mecz trwa dluzej niz sama wlasciwa rozgrywka.

Odnośnik do komentarza
:o Skąd się tacy ludzie biorą?

 

Panowie, powiedzcie jak wygląda MP? Deathmatch, FFA i co jeszcze?

 

Shootout - każdy wali do każdego, za zgon tracisz kasę, za fragi dostajesz.

Posse - jak poprzednio tylko w drużynie

Wanted - jeden koleś jest ścigany, a reszta próbuje go zgładzić, kto go załatwi staję się ścigany

Wild West Legends - drużynowe wykonywanie zadań, jedna drużyna coś chroni inna chce to wysadzić

Manhunt - w czasie (60s) należy sprzątnąć ściganego drużyny przeciwnej, a potem swojego chronić, zwykle gra się do pięciu, dostajesz kasę za zabitych zawodników, zgon nie zabiera kasy (zabijając zwiększasz bounty na swoją głowę, ginąc zmniejszasz), ilość otrzymywanej kasy zależy od bounty, z wiadomych przyczyn jest to najlepszy tryb na bezpieczne ładowanie kasy na klasy.

 

Ze wszystkich klas najlepszy jest Hombre (40.000). Biega szybko, jest twardy i posiada dwa obrzyny. Nie takim złym pomysłem jest Veteran i Trapper. To takie małe czołgi.

 

Z plansz do Manhunt są:

 

Stinking Springs (las i niezła (pipi)wizja)

Magnificent (świetne miejsce do barykady to kościół)

Tombstone (w miarę wyrównane szanse w barykadach)

 

Unikać planszy Frisco. Dobrze zgrany zespół ustawiony w pewnym miejscu (okolice saloonu) to koniec gry dla drużyny atakującej z zewnątrz.

 

Gdy gra szuka gier może się zdarzyć, że znajdzie Ci serwer na którym będzie kilku wymiataczy lub jelonków. Gra przeciwko tym pierwszym przypomina czasami spotkanie z Neptunem. Ci drudzy nie mają planu na grę i raczej nie pomagają. Jeśli masz zamiar grać dłużej, to oszczędzaj na Hombre. Najlepiej grać Manhunt na Stinking Springs.

 

Początkowo grało się lipnie. Same kule w plecy (to jest jednak nieodłączny element rozgrywki), wszyscy dookoła to Hombre lub Trapper, a czasami Duelist (ma najlepszy pistolet i biega jak dzika świnia). Trzeba trochę pograć, pokombinować z taktyką i wyczaić dobre miejsca na zasadzki grupowe.

Odnośnik do komentarza

Hombre aż taki dobry nie jest. Wiadomo, że na odległość do 15m od przeciwnika to debeściak, ale jak się takiego delikwenta wyczai wcześniej (o co nie trudno, bo ludzie przeważnie latają nim "na pałę") to leży po 1 strzale ze snajperki lub dwóch z rifle'a. Ja na "ciaśniejsze" mapy zawsze biorę Hombre, jednak jeżeli są gdzieś miejsca do luźniejszego przemieszczania się- Riflemana. Nie przeładowuje tak wolno jak Sniper i większość ludzi można zabić jedynym strzałem (wyjątki to pancerni Hombre, Trapper i Veteran, ale headshot i tak ich bierze na raz).

 

Nie szerzmy tutaj jakiejś propagandy, gdyż Hombre taki najlepszy nie jest. Wszystko zależy od indywidualnego stylu gracza, a klasy są tak sprawnie skonstruowane, że praktycznie każdy znajdzie swój ulubiony charakter. Przecież człowiek lubiący przykampić nie będzie grał z dwoma shotgunami ;)

 

A- i "dwa obrzyny" rządzą. Ja wiem, że to piękna polska, przedpotopowa mowa, ale geez...

Odnośnik do komentarza

Moze i Hombre najlepszy nie jest, ale wiekszosc ludzi gra wlasnie nim lub Trapperem, rzadziej widuje Dueliste. Dla mnie na szczescie zawsze jest jakis sposob na podejscie campera, bo nie trawie tych fagasow (bez obrazy dla nikogo). I wtedy az milo jest 4 kulki z shotguna w plecy wpakowac. A wlasnie, o co ci chodzi z tymi obrzynami? Przeciez sawed-off to obrzyn.

Odnośnik do komentarza
czyli nic nie wciskam tylko prawym trigerem?

Lewa galka sluzy do przemieszczania sie w lewo/prawo.Prawa galka odpowiada za ruch reki - to wlasnie prawa galka siegamy po rewolwer zblizajac ja do kabury w odpowiednim momencie(sygnal dzwonu).Wazne aby nie dac zlapac sie na wykroku bo wtedy dupa zbita.Przeciwnik robi zazwyczaj 3-4 kroki przed "dzwonem".Juz po wyciagnieciu rewolweru gdy pojawi sie celownik strzelamy prawym triggerem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...