Skocz do zawartości

Call of Juarez: Więzy Krwi


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaczalem grac troche na multi. Gra sie nawet nawet.Poki co posluguje sie Sniperem i w zwiazku z tym mam pytanie: co jakis czas pojawia mi sie komunikat, ze moge sobie pozwolic (ang; "afford") na zupgradeowanie tej postaci, ale jak wchodze glebiej to nic nie moge zrobic.To sie dzieje jakos automatycznie?

Odnośnik do komentarza

Też pierwsze pojedynki mnie denerwowały :P (gram na hardzie)

 

wciskałem wcześniej A plus LT i jakoś szło,ale teraz ni (pipi)a nie idzie...

 

Prawą gałką steruje się dłonią, lewą się chodzi a RT strzela. Ja trzymam dłoń jak najbliżej się da pistoletu (jak ma cały czas zagięte palce) jak zadzwoni dzwon to prawą gałką lekko w stronę pistoletu i RT i gość nakrywa się butami :)

Odnośnik do komentarza

1.Jak z brutalnością; poziom Cod: WaW? Krew, odpadają kończyny itd.?

2.Nigdy nie przepadałem za westernami i nie za bardzo znam się na tych czasach. Chodzi mi o to granatów raczej nie ma hehe ale są jakieś zabawki wybuchowe którymi może rzucać ? Nie wiem co wtedy mieli laski dynamitu czy co.

Odnośnik do komentarza

Ja za westernami też nie przepadałem (no chyba że kiedyś spaghetti westerny) ale to nie ma w sumie wielkiego znaczenia. Gameplay i cała gra nie jest w klimacie westernów z Johnem Wayne-em na szczęście. Krew jest ale czy ręce i nogi sie odrywają - chyba nie. Granaty są jak najbardziej, tylko w postaci dynamitu. Ja grałem Thomasem i on nie ma możliwości operowania dynamitem więc dokładnie nie napisze. Giwery też są całkiem spoko. Do wyboru: róznego rodzaju kolty, strzelby (odpowiednik rifle z innych gier), shotguny, pod koniec snajpa nawet. I w paru miejscach gatling gun. Jest też łuk i noże. Nie ma za to bazooki, i nic dziwnego :-). I jest schemat taki: łatwo sie celuje ,ale z racji tego że przeciwnicy prawie cały czas sa w ruchu to nie jest zbyt łatwo tarfić. Ale do zabicia wystarczy mała ilośc amunicji (1-3 naboje i koniec). Mi taki gameplay jak najbardziej odpowiada.

 

Gre skończyłem w 12,5 godziny!!! Usprawiedliwia mnie to, że na hard. Ale i tak troche mi zeszło. Mistrzem w szybki kończeniu gier raczej nie jestem :-)

Odnośnik do komentarza

No to elegancko bo ja to w ogóle jestem żółw w grach, lizacz ścian więc mi pewno jakieś 20 godzin zejdzie. Westernów nie trawię ale gry to co innego zresztą ślinię się na myśl o RDR od Rockstara więc dobrze chodziarz zacząć od Coj-a. No nic wszystko już wiem teraz tylko spadek ceny proszę.

Odnośnik do komentarza

Grę skończyłem, zajęło mi to 6,5 h na medium, teraz biorę się za hard.

Po przejściu gry moja ocena leci o pół oczka w górę, czyli 9/10.Naprawdę świetny tytuł, graficznie momentami przepiękny (czasem troszkę pop-up drażni, ale widoczki to rekompensują), bardzo fajnie się strzela, czuć moc tych wszystkich coltów i shotgunów.Brawa dla polskich programistów :good: !

Odnośnik do komentarza

pop-up ssie... ale misje sa moim zdaniem kozackie... o ile jeszcze meksyk i Arizona wypadaly dobrze, tak pozniej oklahoma juz pieknie... dzika piekna nieokielznana przyroda. Naprawde gralo sie z przyjemnoscia. Ja teraz powoli bede robil very hard thomasem.

Odnośnik do komentarza

Mam ogromny problem!Nie moge grac dalej, poniewaz konsola zawiesza sie po 6-stym rozdziale (koniec II-go aktu) zaraz po posumowaniu rozdzialu i podczas ladowania rozdzialu 7-go.Cztery razy juz probowalem i zawiesza sie zawsze w tym samym miejscu.Zwiech konsoli to tzw zwiech "twardy", czyli trzeba z buta wylaczac konsole i wlaczac ja na nowo.Zagranie jeszcze raz rozdzialu szostego nic nie pomaga.Zawiesza sie znowu.Czy ktos z Was mial podobny problem?Moze jakies rady?Jutro rzecz jasna dzwonie do Ubisoftu i ichniej pomocy technicznej.

Moja wersja gry to oczywiscie PAL-owski oryginal przeznaczony na rynek polski (polska instrukcja i okladka).

 

edit: Sprawa nieaktualna.Plytka byla lekko przybrudzona. Po przeczyszczeniu hula.Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

mialem identyko, ale z Lost Odyssey, nic nie bylo z konsolą, po prostu błędnie nagrana płyta z tłoczni. ZAlezy od pomocy technicznej, moze oni coi plyte wymienia, jak nie to interwenoiowac tam gdzie kupowales. Mówie, jak to to samo co ja mialem, to plyta jest wyjsciowo źle wytłoczona, i nie da rady nic z tym zrobic poza wymiana, ale moze to co innego...

Odnośnik do komentarza

Noł fakyn łej...sam dziś byłem i szukałem w MM, Electroworldzie i Empiku nic, za to gdzie było? - w.... Realu xD za 219 zł, kupiłem, choć wachałem się trochę i ani w ogóle nie żauję! :)

 

Tak się wciągnąłem, że zacząłem grać jakoś o 17:00, a skończyłem o 23:00, doszedłem do VI chapteru tak to na multi grałem. Grafika bardzo ładna, fabuła również dość ciekawa, fajny system strzelania i precision mode. Generalnie szkoda, że nie ma coopa, najpierw przejdę grę Ray'em, a potem pogram Thomasem :). Oj, nie dużo gier przechodzę 2x, a tutaj będą murowane co najmniej 2 przejścia. W mojej opini, nic tylko kupić i grać :)!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...