Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Na poprzedniej stronie wrzuciłem Lorusa, mam możliwość go przymierzyć i wygląda całkiem nieźle. Ale oczywiście wczoraj dorzuciłem kilku kandydatów.

 

 

EF-552PB-1A2VEF.png

 

 

 

Niestety tutaj przymiarki raczej by nie było tylko kupowanie po obrazku. Macie jakieś doświadczenia z gumowym paskiem? Pływać w nim nie zamierzam, a chronograf powinien się przydać.

Ew. ten, ale chyba za bardzo będzie się rzucał w oczy w srebrnej kopercie i czarnej tarczy/pasku:

 

 

 

casio-edifice-ef-552-1a_6658.jpg

 

 

 

+Ten jest ekstra ale sporo droższy w porównaniu do Casio i Lorusa (700 zł przy <300 za tamte)

 

 

71XWGqGs3GL._UX522_.jpg

 

 

 
No, to który?  :problem:
Odnośnik do komentarza

 

Na poprzedniej stronie wrzuciłem Lorusa, mam możliwość go przymierzyć i wygląda całkiem nieźle. Ale oczywiście wczoraj dorzuciłem kilku kandydatów.

 

 

EF-552PB-1A2VEF.png

 

 

 

Niestety tutaj przymiarki raczej by nie było tylko kupowanie po obrazku. Macie jakieś doświadczenia z gumowym paskiem? Pływać w nim nie zamierzam, a chronograf powinien się przydać.

Ew. ten, ale chyba za bardzo będzie się rzucał w oczy w srebrnej kopercie i czarnej tarczy/pasku:

 

 

 

casio-edifice-ef-552-1a_6658.jpg

 

 

 

+Ten jest ekstra ale sporo droższy w porównaniu do Casio i Lorusa (700 zł przy <300 za tamte)

 

 

71XWGqGs3GL._UX522_.jpg

 

 

 
No, to który?  :problem:

 

 

Te Edifice z Twoich zdjęć to bardzo fajne i dobre zegarki, ale taki pro-tip: mają nietypowe mocowanie paska (mocno i głęboko wcięte). Kiedy będziesz potrzebował wymienić pasek (a będziesz potrzebował - to tylko kwestia czasu) to żeby zegarek jakoś wyglądał, będziesz musiał założyć oryginalny pasek. A on nie jest tani, a poza tym za jakiś czas będzie problem z dostępnością. Możesz nawet teraz nie dostać oryginalnego paska, bo to zegarek sprzed 3 lat.

Pomyśl może nad EFR-526 - normalne mocowanie paska, jedziesz nad wodę zakładasz silikonowy i się kapiesz w zegarku, idziesz na imprezę zakładasz modny nylonowy pasek NATO i każda dziewka we wsi Twoja...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...