Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna rzeczywiście taka sobie ale brązowa też mi się podoba. Szkoda,że nie ma też żadnych normalnych rozmiarów tylko L/XL :/

Chyba bardziej normalnego rozmiaru dla dorosłego faceta niż L to nie ma. S dla karłów, M dla pedauów w rurkach, a XL to już trochę grubas albo fan syntolu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość Beka Wnusiu

Ostatnio naszła mnie refleksja, że to już może zacząć się ubierać trochę bardziej szykownie a nie tylko zapierdziały jeansy, najki i bluzy z kapturem.

Do jakich sklepów polecacie się wybrać, żeby jakość była przyzwoita a ceny na ludzkim poziomie? Na początku pomyślałem o jakimś ładnym płaszczu ale w zasadzie nie wiem jakie dobrać do tego buty/spodnie. Z takich bardziej wyjściowych ubrań mam tylko skórę z bershki i czarną koszulę z mustanga.

 

,,Zara,, na początek będzie ok czy guwno objszczane?

Odnośnik do komentarza

Z takich ciuchów na 1 sezon to zara i h&m jak najbardziej. Asortyment mają pod panującą "modę", ceny są spoko, a jakość adekwatna do ceny >>> t-shirty po 30 zł po 3 praniach do kosza bo już nie ma nadruków, za to kurtka skórzana za 500, już pociągnie trochę dłużej. Na dobry początek proponuję jeansy, koszula (podwinąć rękawy ofc), jakiś sikor, do tego pół sportowe buty, albo teraz na zimę żółtki. Co do bluz z kaputrem, to mi wraz z wiekiem, bluzy z grafikami przestały się podobać na rzecz czystych np. czarnych kangurek, albo rozpinanych bluz z kapturem. Nie lubię bluz bez kaptura, wtedy to wolę sweter.

 

Ogólna beka, bo kiedyś za czasów LO, to musiałem mieć wszystko markowe i żeby znaczek był na wierzchu, żeby każdy widział, że to Jordan/ECKO/Adidas itp itd, albo polóweczka Tommiego musiała być, bo na Lacoste starszych nie było stać xD. A teraz? Nie pogardzę fajną koszulą z big stara/zary itp. jeasny bez cudowania. A jak już coś ostro markowego, to coś w stylu cotton field. Delikatne logo na cycku i na karku. Nie pracuję w modzie/sklepie odzieżowym/projektanckim itp. więc nie będę im robił darmowej reklamy :obama:

Edytowane przez Ferris71
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...