Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ktoś potrzebuje w najbliższym czasie ciuchy i chce trochę przyoszczędzić, kupcie Twój Styl dla dziewczyny/żony/mamy i weźcie kupony - obowiązują w dniach 10-12 kwietnia w multum sklepów w akcji tej biorących udział. Dużo fajnych i droższych marek, kupony  najczęściej - 20 procent, ale też 30 procent. Można nawet kupić dobrą kurtkę, jak Ktoś potrzebuje i to nie tylko za 7 stów :potter:  A poważnie - warto chociaż przekartkować w jakimś salonie prasowym, bo oszczędność w niektórych sklepach spora.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej specjaliści, szukam niskich Jordanów bardzo podobnych do tych: http://www.theillest.pl/jordan-future-low-lato-2015-ilustracje/

Tak samo z siateczką, ale z tyłu na pięcie miały duże logo Jumpmana i byly jednak troche tansze :D W Foot Lockerze we Wrocku bylo kilka kolorów, ale oczywiscie nazwa wypadła mi z głowy i nie moge teraz znaleźć.

Odnośnik do komentarza

znacie jakieś miejsce w necie, sklep, allegro whateva, gdzie mogę zrobić nadruk na koszulkę w wersji "max" - chodzi mi o takie coś, gdzie mój wzór to jest literalnie cała koszulka a nie paseczek na środku

 

d206c1a40dedb80f471298da0ab4ee4c.jpg

 

joyrich-tee-bpm-015a.jpg

 

 

większość firm robi nadruk na cyckach, plecach i tyle, nie mogę wyczaić niczego, co by mi umożliwiało wrzuić moją grafike na full koszulkę, od samego dołu po rękawki. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tak siedzę sobie, myślę nad projektem na studia, ale coś mi nie gra, dziwne uczucie wewnątrz, coś niedobrego się dzieje. W brzuchu dziwnie jeździ, dupa drętwieje, chyba wielkie sranie się zbliża. Idę do toalety, siadam na kibel i nic, nie to nie to. Chyba będę rzygał, klękam nad kiblem, też nic. Przeczucie mi mówi, żebym zajrzał na forum, więc siadam do kompa, patrzę, nowy post w szmatach. Tak to jednak było, Jerome znowu p.ierdoli, że aż w (pipi)e ściska i na rzyganie bierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...