Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Red_Dea...owiedziane.aspx

Red Dead Revolver to była jedna z najlepszych gier z akcją na dzikim zachodzie, jakie kiedykolwiek się ukazały. Tym bardziej cieszy, że Rockstar zapowiedziało kontynuacje tego tytuły. Red Dead Redemption wyląduje na sklepowych półkach jesienią tego roku.

 

Gra ukaże się na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 i korzystać ma z silnika RAGE. Pracuje nad nią ekipa Rockstar San Diego. Wcielimy się w postać wyjętego spod prawa Johna Marstona, który włóczy się po dzikim zachodzie, wdając się w strzelaniny i pościgi. Czujecie już ten klimat?

 

YES! :catfight:

Odnośnik do komentarza

Jedynka byla swietna i jak zwykle u Rockstar poryci bohaterowie i chory klimat :D Swietna byla tez ta wielowatkowosc - meksykanski general, amerykanski zolnierz itd. No i pojedynki na rewolwery :D Oby tylko gra byla troche dluzsza.

GUN tez byl za(pipi)ista gra, choc porownujac obie gry, bardziej przypasowal mi Red Dead Revolver. Czekam !

Odnośnik do komentarza

Swietna wiadomość! Mało jest gier w klimatach dzikiego zachodu. A to przecież bardzo wdzięczny i klimatyczny temat. Czekam z niecierpliwością na saloony, brud i syf, rewolwerowców w skórach, dziwki w koronkach, konie ujeżdżane na oklep czy samotnych cichych kałbojów grających na harmonijkach.

Wszystko to niech okraszą wielkim światem w Colorado, ciekawą fabułą, masą zadań i KLIMATEM westernów. Tak! chcę GTA o Dzikim i śmierdzącym zachodzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Not surprisingly, the game will be pretty bloody, and to appease the Jack Thompsons of the world, will be rated M. Marston will be able to target and shoot a guy’s limbs off, or blow off an enemy’s Stetson. On the stage coach battle the demoer unloaded a barrage of bullets into a horse’s head instead of taking out the cowboy, relegating the horse into giblets of cat food, collapsing the beast and rider. Pretty awesome, indeed.

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/695933/F...Redemption.html

W linku również nowe screeny.

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Wlasnie obejrzalem filmik z gameplayem i naprawde mi sie podoba. Dosc dawno gralem w GUN'a, ktory jest bardzo zblizony tematyka, niby grafa nie taka dobra i dosc prosta gierka, ale gralo sie przyjemnie. Zdaje sie ze gra od Rockstar tez mi podejdzie bo jest dosc podobna + o wiele bardziej rozbudowana. Fajnie ze tez mozna bedzie byc bandyta, a nie tylko dobrym honorowym cowboyem :P

 

btw. swietny bajer z tym lassem jak goscia zlapal, obwiazal, a potem ciagnal za koniem :D

Odnośnik do komentarza

Na moje ten filmik wygląda za(pipi)iście. Klimat , klimat i jeszcze raz klimat. Od strony graficznej wygląda dobrze - szczególnie warunki atmosferyczno-przyrodnicze :) zachody słońca, burza w nocy itd. Wieeeele sobie obiecuję po ścieżce dźwiękowej do tego tytułu, ale znając Rockstar to wysoki poziom udźwiękowienia jest prawie tak pewny jak pop-upy i dropy framrate'u. Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...