Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

o muzyczkę nie ma co się martwić, nigdy nie trzeba było. próbkę już mamy w trailerach i wszelkiej maści filmikach. będzie klimatyczna, potęgując doznania z gry.

 

Gooral i takie też będą. zawsze w ost były kawałki zasłyszane w trailerach więc będzie jeszcze więcej i jeszcze lepszej.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem jak zostanie rozwiązana dźwiękowa strona tzn. muzyczna. Rockstar w GTA za każdym razem umieszczał poprzeczkę na odpowiednim szczeblu czy tym razem zaskoczy Nas kolejnym świetnym OST i miło wpadającym w ucho utworami, umilając przy tym zwiedzanie świata RDR

Pamiętasz pierwszy trailer RDR? Na początku tamtego trailera była tak klimatyczna muzyka, że głowa mała. I na takie kawałki liczę.

 

O tutaj masz ten trailer: LINK

Odnośnik do komentarza

Haha mam podobnie.

 

Tzn. w życiu widziałem może z 2, 3 westerny bleee.

 

Ale od paru dni sporządzam listę tytułów które muszę obejrzeć. Pierwsze za mną "Bez przebaczenia", "Aż poleje się krew" ;]. I o dziwo wchodzą mi teraz, pewnie przez RDR ;p.

 

Zresztą obadaj to i komentarze na dole. http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/3791/rockstar_recommends_the_best_of_the_rest_of_the_west

 

Btw dzisiaj 5. Dzisiaj mają się ukazać informacje na temat multi.

Odnośnik do komentarza

http://www.xbox.com/en-GB/news-features/news/Red-dead-redemption-140410.htm

 

Attention gamers! We are giving gunslingers the chance to win a free movie rental of seminal Western classic The Wild Bunch on Zune Video Marketplace. To register, all you have to do is download the ?XXX Trailer? from Rockstar Games? stunning open world Western adventure Red Dead Redemption between 19th April, 2010 and 3rd May, 2010. Everyone who enters will either receive the movie rental or a unique gift courtesy of Rockstar by email. Check official rules for more details.

 

XXX Trailer to pewnie coś o dziwkach na Dzikim Zachodzie.

Odnośnik do komentarza
XXX Trailer to pewnie coś o dziwkach na Dzikim Zachodzie.

Nooo dobrze by było jakby w końcu coś o dziwkach szerzej powiedzieli (w końcu to nieodłączny element R*/GTA i dzikiego zachodu). Bo póki co to jedna wielka niewiadoma. Tyle co przerywnikowo wspomnieli o nich.

No ale chyba tak będzie jak napisałeś. W końcu po co nazwa "xxx" heh.

 

Blowjob or handjob na koniu hehe. Na jakiejś górze o zachodzie słońca. Wróć to nie GTA, dziwki pewnie tylko będą w salonach.

Choć co za problem lassem ją wywlec, przywiązać do konia i zaciągnąć do kanionu :turned:

Odnośnik do komentarza

A ja obstawiam wersję Texa o dziwkach. A przynajmniej mogli by taki trailer dać heh.

 

Nie fantazje tylko tak się grało w GtA i tak się będzie grało w RDR. To jest gra dla ludzi z fantazją ha.

 

Edit:

 

A z tymi dziwkami, lassem i salonem to wcale nie taka fantazja. Przeczytaj preview z nowego numeru OPM.

Poza tym są fotki z salonami z dziwkami.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chyba nie było o tym mówione, ale obstawiam że będzie. Rockstary zawsze dają mapę. No chyba że wezmą zły przykład z Ubisoftu, który tak kocha środowisko naturalne że rezygnuje z papierowych instrukcji ;)

 

Dokładny opis edycji specjalnej ze sklepu Cenega:

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1222

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...