Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

Slupek powinienes pisac scenariusze dla Pierwszej Milosci. Ja ogladam te materialy video i jestem zachwycony strona techniczna, ale nie lubie klimatu dzikiego zachodu. Nie moja stylistyka. Oczywisce blockbuster murowany z RDR, kupie jak cena bedzie naprawde atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza

Psyko; Pierwsza Miłość za wysoki progi hehe.

 

Właśnie pustkowi brakowało mi w GUNie :) Czekam na to, czekam, aż zrobią prawdziwe Grand Theft Horse & Bisons xD Już mi się podoba, coraz bardziej podoba mi się, że producenci idą w kierunku urozmaicania flory jak w Just Cause 2. Czekam na zmienne pory roku :P

 

Zmiennych pór roku chyba nie będzie (świetny pomysł). W The Bully były.

 

Ale na pewno będzie zmienna pogoda. W pierwszej części gameplay series była pokazywana burza.

 

No i na pewno będzie dość zróżnicowane środowisko. Będą tereny śnieżne; śnieggg !!!

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

buahaha, Słupek rządzisz :D

 

zmienna pogoda będzie, jak to w innych grach od R*. na pory roku zapewne będziemy musieli poczekać do GTA V albo Bully 2. zresztą mi w zupełności wystarczy zróżnicowana pogoda, tereny, rejony gdzie śnieg zalega itd. gdyby jeszcze kombinowali z porami roku to by mogli przekombinować albo jeszcze dłużej pracować nad grą, a tego nikt nie chce.

kurna jeszcze 2 miechy ;/ ciekawe czy będą jakieś ciekawe pre-ordery tak jak przy IV. coś fajnego mogli by wymyślić jako limitkę bo ten klimat aż się prosi o pomysłowe bonusy.

 

btw tak się zastanawiam czy wzorem IV dadzą jakiś multiplayer do RDR. szczerze to mam nadzieję że nie ale jeśli tak to co - capture the buffalo, coyote death match?

Odnośnik do komentarza

buahaha, Słupek rządzisz :D

 

zmienna pogoda będzie, jak to w innych grach od R*. na pory roku zapewne będziemy musieli poczekać do GTA V albo Bully 2. zresztą mi w zupełności wystarczy zróżnicowana pogoda, tereny, rejony gdzie śnieg zalega itd. gdyby jeszcze kombinowali z porami roku to by mogli przekombinować albo jeszcze dłużej pracować nad grą, a tego nikt nie chce.

Zgadzam się. Zróżnicowane tereny i zmienna pogoda w zupełności wystarczą. Tym bardziej przy takiej grafice. Strach pomyśleć jak nowe GtA będzie wyglądało.

 

kurna jeszcze 2 miechy ;/ ciekawe czy będą jakieś ciekawe pre-ordery tak jak przy IV. coś fajnego mogli by wymyślić jako limitkę bo ten klimat aż się prosi o pomysłowe bonusy.

Na stronie Rockstar, ludzie cały czas się o to pytają. Póki co cisza tylko poszczególne sklepy oferują dlc do zamówień (złota broń, stroje, koń heh). Zgadzam się np. whisky jako bonus hehe.

 

btw tak się zastanawiam czy wzorem IV dadzą jakiś multiplayer do RDR. szczerze to mam nadzieję że nie ale jeśli tak to co - capture the buffalo, coyote death match?

Będzie na stronie Rockstar pisze, że będzie. Wkrótce więcej informacji o multiplayerze, pewnie w kolejnym lub którymś gameplay series.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Exclusive New Red Dead Redemption Screens: Achievements & Trophies

 

Red Dead Redemption includes a host of unique in-game challenges that will reward you with Achievements to bolster your Xbox LIVE Gamerscore and Trophies to add to your PlayStation Network collection.

 

Below are a few new exclusive screenshots that show off just some of these challenges. Be sure to check back later today for a list of the Achievements & Trophies in Red Dead Redemption.

 

rdr_clemencypays01.jpg

Capture a bounty alive for the "Clemency Pays" Achievement/Trophy.

 

rdr_exquisitetaste02.jpg

Purchase a rare weapon (like the Mauser pistol) from a gunsmith to earn "Exquisite Taste".

 

rdr_buckinawesome03.jpg

Breaking an assortment of unique horses will get you the "Buckin' Awesome" Achievement/Trophy.

 

rdr_whatabouthandgrenades04.jpg

Getting a ringer in Horseshoes will yield the "What About Hand Grenades?" accomplishment.

rdr_hecleansupwell05.jpg

Unlocking the Elegant Suit will get you the "He Cleans Up Well" Achievement/Trophy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Musi być chociaż jedna zła wiadomość. No ale to było oczywiste, że oni wydadzą.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51001 frajerzy ze srenegi wydają u nas RDR

 

http://www.thehut.com/games/platforms/xbox-360/red-dead-redemption-limited-edition/10079986.html edycja limitowana

 

U nas najprawdopodobniej będzie taka sama. Zawiera dlc i soundtrack z gry.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale rozbudowanym w jakim sensie? Czy świat będzie większy od Liberty City? Czy to będzie jakieś miasto czy coś jak SA - wioski + teren pomiędzy nimi?

 

Przyznam że cokolwiek od panów z R* co jest sandboxem, na dodatek przypominającym do złudzenia GTA IV z chęcią łyknę, widzę też że i graficznie i pod względem fizyki (Euphoria) gra będzie miażdżyć. Już na samych filmikach widzę sporo zaje.bistych patentów, nawet polowanie na bizony brzmi super :D

Odnośnik do komentarza

Ale rozbudowanym w jakim sensie? Czy świat będzie większy od Liberty City? Czy to będzie jakieś miasto czy coś jak SA - wioski + teren pomiędzy nimi?

Więc tak, nie podam ci linka bo nie chce mi się szukać ;].

Ale wg Rockstar teren będzie większy od tego z GTA4.

 

Świat będzie podobny do tego z SA (zróżnicowanie terenu), będzie składał się z kilku części: tereny pustynne, ośnieżone tereny północne, lasy, góry, skaliska, pasma górskie, rzeki, osady, miasteczka itd. itd.

 

Zresztą masz tu screena z pierwszej części mapy świata RDR.

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/features/thefrontier To jest pierwsza cześć mapy, która razem będzie składała się z trzech części. Jak widać już po tym screenie, zróżnicowanie terenu będzie ogromne jak i sam teren.

 

Przyznam że cokolwiek od panów z R* co jest sandboxem, na dodatek przypominającym do złudzenia GTA IV z chęcią łyknę, widzę też że i graficznie i pod względem fizyki (Euphoria) gra będzie miażdżyć. Już na samych filmikach widzę sporo zaje.bistych patentów, nawet polowanie na bizony brzmi super :D

No właśnie tyle, że ja bym bardziej RDR (w cudzysłowie) przyrównał do San Andreas pod względem rozbudowania i możliwości. A i tak pewnie SA wymięknie przy RDR.

W końcu pierwsza gra od R*, pierwszy sandbox ze zwierzętami hihi.

 

Zresztą jeżeli zaciekawiłeś się RDR, zajrzyj do tematu w dziale Ps3. Tam masz dużo, dużo info ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie interesowałem się tą grą do czasu filmików z gameplayem. To będzie coś niesamowitego, szczególnie dla fanów westernów. Rockstar nie może tego popsuć.

 

Gra wychodzi w maju? Trzeba będzie zdążyć ukończyć przed sesją :rolleyes:

 

:lol: ja to dopiero się zabiorę po sesji, jakoś to przetrzymam skoro byłem w nieświadomości nadejścia mega wypaśnej gierki przez miesiące.

 

Więcej filmików nie oglądam, ledwo się dowiedziałem że RDR to must have więc nie mogę się przejeść filmikami.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...