Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej uważam, że LC to najlepiej wykonane wirtualne miasto ever.

Na pewno już nie graficznie ale jeżeli chodzi o design na pewno.

Nie tylko Ty. Ja śmiało się do tego stwierdzenia przyłączam. Po LC wysoko stawiam wszystkie miasta razem wzięte w serii AC, bo każde osobno by nie dały rady :)

 

fth44ijpghehehe.jpg

Hehehe Limitka.

I zawsze ta sama, jedna myśl: "Jakby im jedną zabrać, przecież by nie zauważyli...:P"

 

Wersji na PS3 jeszcze chyba nikt nie widział :ninja:

Oczyma wyobraźni widziałem tą wersje w swojej kolekcji na półce ;)

Odnośnik do komentarza

Limitka w PL niby ma się pojawić, ale wiadomo jak to jest z Cenegą. Np. taka Ultima na prośbę klientów zdradziła, że prowadzi rozmowy z dystrybutorem RDR, ale szczegółów oraz to kiedy byłaby ona dostępna nie mogą podać do wiadomości, bo po prostu tego nie wiedzą.

Ja sobie odpuściłem mając w pamięci limitkę z GTA IV, która jest jedyna w swoim rodzaju.

Odnośnik do komentarza

Mi Ultima powiedziała co innego no ale nie ważne. Najwyżej kupi się limitkę kiedyś tam.

 

@QTF

 

3 kody na dlc i soundtrack.

 

Jeden z kodów dorzuca Ultima do zwykłej wersji. Losowo wybrany.

 

Słabiutka limitka porównując do GTA4. A potencjał był duży.

Nawet te karty :wub:

 

Widzieliście edycje kolekcjonerską nowego Fallouta. To jest KOLEKCJONERKA.

 

EDIT: ale Ultima nie ma limitowanej wersji. Tylko dorzuca gratis dlc do zwykłej więc czemu średnio.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego cenega sama sobie strzela w stopę tą "wyłącznością".

 

Ja ta mam rozwiązanie. Kupię za jakiś czas limitkę jak będzie ogólnodostępna.

Tym bardziej wątpię żeby cenega miała na czas.

 

Dziś w krajach skandynawskich przełożono uwaga premierę limitek na 28 maja.

Nie wiem w związku z czym.

 

Edit: Proponowałbym skończyć temat edycji i ich dostępności.

 

Mamy osobny temat od tego.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

zadam pytanie ktore by mnie wkurzylo gdyby ktos inny zadał - kiedy mozna sie spodziewac tego dzisiejszego trailera? pewnie dostosują sie do usa wiec okolo 18-21 dopiero ?

 

edit na nastepnej stronie ktos napsial ze o 17, to lepiej niz myslalem ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

EDIT: ale Ultima nie ma limitowanej wersji. Tylko dorzuca gratis dlc do zwykłej więc czemu średnio.

ahh no to racja, zwracam honor, jesli dodaja do zwyklej wersji to chwala im za to.

 

Kurcze jeszcze tyle czasu do tej 17 i nowego trailera...

 

 

Jeszcze tak nawiazujac do filmow i calej tej westernowej otoczki to od jakichs mniej wiecje dwoch tygodni ogladam sobie na TVP1 "Bonanze".. Serial z dziecinstwa, ten charaktersytyczny motyw muzyczny:) Generalnie umila czas do premiery RDR:)

 

[edit]

mala pomylka o 19 naszego czasu ma byc trailer, zapowiedzieli, ze bedzie w poludnie ich czasu EST

Edytowane przez o.b.star
Odnośnik do komentarza

 

 

Dziś w krajach skandynawskich przełożono uwaga premierę limitek na 28 maja.

Nie wiem w związku z czym.

 

 

Może prze tą jakąś kolejną chmur pyłu, coś tam czytałem, że Skandynawia ma jakieś problemy z niektórymi połączeniami powietrznymi. Może jednym z takich zawieszonych lotów były kartoniki z limitkami ? :)

Odnośnik do komentarza

Dziwne, że mam zupełnie odwrotne zdanie. Jak na sandboxa wygląda to zbyt dobrze. Każda miejscówka składa się z takiej ilości detali, że naprawdę nie chcę wiedzieć ile pary poszło w otoczenie, ale efekt jest piorunujący. Postacie też przeszły sporą zmianę od tego co pokazało GTA IV. Jedyne co mi się nie podoba to ostre brzegi na florze i na włosach postaci. Ale taki już urok tego silnika gry. Zobaczcie jak wiatr targa ubraniami i włosami Johnyego. Po prostu nic tylko stanąć przy burzy w długim ubraniu.

Odnośnik do komentarza

Dziwne, że mam zupełnie odwrotne zdanie. Jak na sandboxa wygląda to zbyt dobrze. Każda miejscówka składa się z takiej ilości detali, że naprawdę nie chcę wiedzieć ile pary poszło w otoczenie, ale efekt jest piorunujący. Postacie też przeszły sporą zmianę od tego co pokazało GTA IV. Jedyne co mi się nie podoba to ostre brzegi na florze i na włosach postaci. Ale taki już urok tego silnika gry. Zobaczcie jak wiatr targa ubraniami i włosami Johnyego. Po prostu nic tylko stanąć przy burzy w długim ubraniu.

Hehehe pierwszy gameplay series, jest tam taki motyw.

 

Nom o ile screeny można było myśleć, że są rasowane. Tak na trailer już nie.

 

Wygląda kapitalnie szczególnie ta dbałość i ilość o szczegóły. Horyzont, burza, deszcz no coś pięknego.

Z kolei natomiast postacie wydają mi się "gorsze" tzn. prawie jak z GTA4.

 

PS. Głos Marstona wydaje się być "lepszy", wyraźniejszy, troszkę inny.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...