Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Jak już przy pojedynkach jesteśmy.... coś mi się skojarzyło. Kto powinien, ten skojarzy ;)

 

- There must be a name for this.

- An impasse, sir. An impasse.

 

Kapitalna cutscenka i misja imho ;)

 

No raczej :D

 

 

Wogóle postacie w RDR są kapitalne i z całym szacunkiem dla serii GTA- przebijają designem te z gangolskiej sagi.

 

Seth rządzi;-). Kupiec West Dickens, Irish , meksykański komendant czy wspomniany przez ciebie rewolwerowiec to masakryczna plejada. I naprawdę atakują pierwszorzednym, inteligentnym humorem.

Odnośnik do komentarza

Texz kiedyś wspomniał o podobieństwach w RDR wyjętych z westernów, tym razem odkryłem coś więcej i odkąd zaczęła się przygoda z RDR wzrósł również apetyt i pociąg do wyżej wymienionego gatunku ,przerabiając w ostatnim czasie parę średnich i gorszych tak aż do dzisiaj.... leże i nie mogę się pozbierać.Na obecne czasy dość leciwy ale pod względem sposobu realizacji,dialogów, muzyki nie jeden obecny film może się schować i tylko pozazdrościć talentu autorowi.W szczególności zachęcam tych co trawią kino Tarantino, choć podobieństwa znikome to jednak inspiracje wspomnianego reżysera wychwycone :P .

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, oprócz tego że posiada same zalety jest też na czym oko zawiesić :blush: pierwsze skrzypce gra piękność na dodatek włoszka :nyam2: , w której nie w sposób się ...:wub: ehhh

Polecam :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Wogóle postacie w RDR są kapitalne i z całym szacunkiem dla serii GTA- przebijają designem te z gangolskiej sagi.

Tutaj troszkę się nie zgodzę ;].

 

To znaczy inaczej. Zgadzam się postacie są KAPITALNE (przynajmniej te które poznałem na razie). Ale kurde tak jest w każdym GTA (z Bully włącznie). No ok może SA odstawał trochę poziomem pod tym względem ale to wina klimatu; murzynów ;]. To jest jeden z fenomenów R*. Tworzenie najlepszych, najbardziej filmowych, przerysowanych, barwnych, "żywych", realistycznych postaci (choć ND przy Uncharted 1 i 2 również to się udało).

 

Człowiek ma wrażenie, że to prawdziwi "żywi" aktorzy a nie wymyślona zbitka poliglonów.

 

A RDR po prostu utrzymuje ten poziom, oczywiście imo.

 

Natomiast inna kwestia wiążąca się z tym tematem. Główny bohater !!!

Może zacznę od tego, że nie należę do fanów ciapkowatego Niko (temat na osobny temat). Numerem uno moim jest oczywiście Tommy Vercetti ;].

 

Przed premierą RDR, miałem całkowicie inne wyobrażenie o Marstonie. Myślałem, że będzie to raczej niezbyt inteligenty "kałboj". O jakże się cholernie zdziwiłem. Dla mnie, zaznaczam póki co (kończę I akt) jest to najlepszy główny bohater właśnie od Tommiego. A kto wie czy czy w końcowym rozrachunku go nie przebije.

 

Wyszczekany, odważny, życiowy, lubiący wypić (właśnie nie to co Niko; jak panienka przeważnie odmawiał ;]) a i przede wszystkim. Jego motyw działania jest chyba najbardziej szczytny i ambitny w historii GTA.

 

Do tego kapitalne teksty "people dont forget...nothing is forgiven".

 

Tylko zaznaczam to jest opinia po I akcie. Nie wiem jak to się skończy, tym bardziej jak czytam opinie o zakończeniu. Nie wiem jak się kończy, nie wiem co Marston odwala, co się dzieje. Ale chyba tak "kontrowersyjnego zakończenia w GTA", tak omawianego nie było.

Ciekawość mnie zżera.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Do tych co skończyli grę:

 

 

Zauważyliście, że John został pochowany w tym samym miejscu, kiedy to jakiś czas wcześniej spotyka on po raz ostatni tego nieznajomego z misji I Know You? Czytałem opinie, jakoby był to Anioł Śmierci, Szatan tudzież jakaś inna boska postać.

 

John: Tell me your name or I won't be responsible for my actions.

Stranger: Oh, but you will. You will be responsible. This is a fine spot... see ya around, cowboy.

 

Potem John do niego strzela ale nie trafia. Bo to był duch. Tego gościa można też zobaczyć w scenie śmierci Johna.

 

 

Kozacko to rozwiązali.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Love is the Opiate - nie moge zaczac tej misji, mam jakiegos glitcha? Czy po prostu trzeba jeszcze pociagnac troche watek glowny??

Żeby mieć do niej dostęp musisz ukończyć:

"Required Mission: Empty Promises & Poppycock"

 

 

 

 

Do tych co skończyli grę:

 

 

Zauważyliście, że John został pochowany w tym samym miejscu, kiedy to jakiś czas wcześniej spotyka on po raz ostatni tego nieznajomego z misji I Know You? Czytałem opinie, jakoby był to Anioł Śmierci, Szatan tudzież jakaś inna boska postać.

 

John: Tell me your name or I won't be responsible for my actions.

Stranger: Oh, but you will. You will be responsible. This is a fine spot... see ya around, cowboy.

 

Potem John do niego strzela ale nie trafia. Bo to był duch. Tego gościa można też zobaczyć w scenie śmierci Johna.

 

 

Kozacko to rozwiązali.

Kurde, nie zastanawiałem się nad tym nigdy........... faktycznie intrygujące. Zastanawiałem się WTF z tym kolesiem ale nigdy nie skojarzyłem tych faktów. Good job, bro!

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Została mi ostatnia range w Survivalist Challenges ("10lvl") i mam pewien problem. Trzeba zebrać 10szt Violet Snowdrop Leaf i oprócz tego po 2szt z każego gatunku. Ja mam nawet więcej niż 2szt każdego "kwiatka" i nic :confused: Na pasku postępu w Survivalist Challenges rank 10 mam około 80% mimo iż mam zebrane wszystko co jest potrzebne. Nie wiem co jest grane, może trzeba mieć 10 Violet Snowdrop Leaf i TYLKO po 2szt innych? Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza

musisz zebrać nowe 2 sztuki kazdego krzaka! zawsze tak jest napisane "zbierz X roślin ponad to co zebrales juz wczesniej"

 

mozesz miec i 1000 danej rosliny, ale jak sie pojawi challange to i tak musisz zebrać od nowa te 8 czy 10, czy w tym wypadku 2 kazdego rodzaju

 

tak samo z innymi rzeczami - mozesz zabic 50 niedzwiedzi, ale jak dostaniesz challange to i tak ebdziesz musial zabic kilka nowych żeby go zaliczyc, challange nei działają wstecz

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Została mi ostatnia range w Survivalist Challenges ("10lvl") i mam pewien problem. Trzeba zebrać 10szt Violet Snowdrop Leaf i oprócz tego po 2szt z każego gatunku. Ja mam nawet więcej niż 2szt każdego "kwiatka" i nic :confused: Na pasku postępu w Survivalist Challenges rank 10 mam około 80% mimo iż mam zebrane wszystko co jest potrzebne. Nie wiem co jest grane, może trzeba mieć 10 Violet Snowdrop Leaf i TYLKO po 2szt innych? Pomóżcie...

 

wejdź w opis tego challenga i wciśnij trójkąt (chyba, u mnie na X0 jest to pod Y) i wyświetlą Ci się szczegóły. będziesz miał ładne rozpisane co już zebrałeś, co jeszcze musisz poszukać. te statsy są czysto pod challenga, nie są w żaden sposób połączone z przybornikiem więc będziesz miał dokładne dane.

Odnośnik do komentarza

Czy ten teren powyżej Thieves Landing odkryje się w miarę postępów w grze? Prowadzą dwa mosty ale niestety niedokończono ich budowy :thumbsup:

Wpierw odkryjesz Meksyk - na samym dole mapy. Później te tereny, które Cię interesują. Jeżeli nie możesz się doczekać, sprawdź sobie mapkę w trybie Free Roam.

Odnośnik do komentarza

Czy ten teren powyżej Thieves Landing odkryje się w miarę postępów w grze? Prowadzą dwa mosty ale niestety niedokończono ich budowy :thumbsup:

Wpierw odkryjesz Meksyk - na samym dole mapy. Później te tereny, które Cię interesują. Jeżeli nie możesz się doczekać, sprawdź sobie mapkę w trybie Free Roam.

lepiej zaczekać na oficjalne otwarcie.

i przynajmniej ja tak zrobię.

 

odnośnie podroży - to mam szybka i sprawna metodę.

rozmieszczamy "waypoint"

rozpalamy ognisko i udaje my sie w podroz.

szybko, tanio, bezpiecznie.

heja.

Odnośnik do komentarza

 

odnośnie podroży - to mam szybka i sprawna metodę.

rozmieszczamy "waypoint"

rozpalamy ognisko i udaje my sie w podroz.

szybko, tanio, bezpiecznie.

heja.

 

Ja całkowicie odwrotnie, przez całą grę nie skorzystałem z szybkiej podróży, a jestem w III akcie. Piękne widoki bardzo zachęcają do podróży, ale co najważniejsze po drodze tyle się dzieje. Można zarobić kasę, powbijać challenge czy podnieść pasek fejmu i honoru.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...