Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

6 lat ... a ja pamiętam jak leciałem do media kupić grę. Pamiętam że duże problemy z dostępnością były i w media jeszcze czekali na paczkę z grami , ale na szczęście jeden pracownik powiedział że odłoży mi jedną kopie do schowka bym sobie potem odebrał . Najlepiej wydane 239zł w moim życiu , pamiętam jak siedziałem do rana ogrywając(wersja ps3) misje na farmie . Żadnej gry singleplayer nie kończyłem tyle razy co RDR i gdyby nie to że muszę wybuchło mi ps3 to dalej bym przechodził . Teraz czas łyknąć slimke i przejść jeszcze raz bo pewnie zapisy poszły się yebać . Wersja na X360 pamiętam dużo sprawniej chodziła ale jakoś więcej radości dawała mi wersja ps3 , to samo tyczy się starego San Andreas gdzie mimo że grę miałem na xboxie i ps2 to wersja ps2 dużo bardziej robiła mimo gorszego frameratu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Zamierzam kupić RDR w wersji GOTY, co by mieć od razu ten dodatek z zombiakami. Właśnie, to fabularny dodatek, czy tylko jakiś bzdet do online? Bo ja nie gram online.
Są nówki, ale w wersji essentials, używki są w wydaniu premierowym, tylko czy te wszystkie dodatki to wklepanie kodu, który może być już zużyty? No i w sumie w używce raczej nie dodają mapy (ciekawe co z nią zrobili).
Pytanie, czy darować sobie i brać zwykłą wersję? Czy szukać wersji GOTY NIE essentials?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ten dodatek z zombiakami to fabularny, normalny single na kilka godzin ale taki słaby, że można sobie go darować. :lapka:

 

GOTY edycja wszystkie dodatki oczywiście ma na płycie, żadnych kodów nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...