Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Na online szkoda strzepic ryja, robilem te trofki chyba ponad 4 lata temu z mejmem ( :lapka:) i to byl najbardziej rozje,bany tryb online jaki widzialem w grach. Bug na bugu, wywalanie z serwerow, cheaterzy, nie wczytujace sie tekstury, no wszystko. Ciekawe czy to juz naprawili.

coooooooooooo

 

Spędziłem prawie 200 godzin w multi i zero jakichś poważniejszych bugów, a TDM do tej pory wspominam jako najlepsze granie w multi od Rockstar.

 

Jak będzie jakiś zastój w nowych gierkach, to sobie wyciągnę PS3 z szafy i jeszcze raz ukończę, bo pewnie wiele rzeczy zapomniałem.

Odnośnik do komentarza

Hmm, no ja grałem od premiery z rok pewnie, do początku 2012 i multi w Undead Nightmare, TDMy właśnie, czy poker, albo zwykły free roam działał bez zarzutów. Ale tak, cheaterzy się zdarzali. 

 

Swoją drogą, postęp z multi zależy od sejwa, czy to się zapisuje na serwerach? Miałem maksymalny poziom legendy i osiołka-zebrę, oraz wszystko co się dało odblokować, wraz ze złotymi broniami, postaciami, tytułami i głupio byłoby, jakbym sobie chciał wrócić, a to przepadło.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Progres z multi zapisuje się na save. No i to co pisze c0r to też prawda - multi było grywalne na początku, ale jak w każdej starszej grze R* - zostało zapomniane i zostawione na pastwę hakerów i cziterów. W pewnym momencie R* zmieniali chyba również serwery, bo grać się nie dało w ogóle. Ale były też ciekawe glitche, np strzelając w już ubitego trupa, leciały kosmiczne ilości EXPa, dzięki czemu niektórzy wbijali szybko max level.

 

W każdym razie ja wbiłem 100% dwukrotnie, na starym i aktualnym koncie - najwyraźniej miałem farta, bo wszystko zaczęło się później :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

chyba już kiedyś to pisałem ale obecnie grając znowu naszła mnie ta myśl. nawet gdyby z rdr-a wywalić wątek główny, misje poboczne, mini-gry, aktywności itd. zostawić samo podróżowanie po świecie, strzelanie no i randomowe zdarzenia to nadal byłby pan mesjasz.

 

kurła i to cudowne strzelanie; niby wiedziałem ale teraz widzę jak bardzo znerfili, "osłabili" strzelanie w piątce względem reda  ;/
:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, Ludwes napisał:

swoją drogą rdr to ostatnia naprawdę dobra gra od rockstara :(

Chruuuum kwiiiiik kurła kiedys to było Rockstar to był kiedyś chrum chrum nie to co te gry nowe jakieś GTA V i RDR 2 kwiiiik

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SlimShady napisał:

La Noire, to bardziej zasługa Team Bondi, szkoda, że ich Coorwa Orientu nie doszła do skutku.

No w sumie. R* robiło chyba tylko końcówkę która była okropna xD

5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No smutne, że od premiery ostatniego dobrego GTA minęło już 12 lat.

11! Gej tony był w 2009

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...