Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Już wszyscy siedzą na PS4 PRO i nikt nie zaprząta sobie głowy starociami? :/

Mam nadzieję, że mówimy o jedynej słusznej wersji, czyli na X360 ogrywanej we wstecznej. Oczywiście nie bronię grania w wersję na PS3, jeśli bardzo się nienawidzisz.

Odnośnik do komentarza

Undead Nightmare mnie bawiło przez dwie godziny a potem się znudziło, sam nie wiem dlaczego, bo podstawkę uwielbiam. Może miałem jakiś przesyt RDR, bo UN odpaliłem od razu po wbiciu platyny w podstawce (przez miesiąc nie grałem wtedy w nic innego), chyba podejdę drugi raz, bo chyba mam na jakimś slocie.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dziś kupiłem tą grę. Wcześniej słyszałem mnóstwo dobrych opinii o RDR, że to jedna z najlepszych gier past genów. Wczesnym wieczorem uruchomiłem grę. Pierwsza moja reakcja to: "Rany, grafika jak z gier Telltale...". Jednak po pierwszych 30 minutach, gdy poraz pierwszy wyruszyłem swoim rumakiem w teren, klimat gry kompletnie mnie wciągnął, i przez dobre 3 godziny nie mogłem przestać grać. Przeszedłem może ze 3 misje fabularne, które łącznie trwały z 20 minut, resztę czasu spędziłem na bezcelowym galopowaniu po mapie, eksplorowaniu terenu, walkach z bandytami, wizytą w kinie, oraz wypiciu kilku drinków w Saloonie. Jednak najbardziej się podekscytowałem, gdy tajemniczy jegomość, który stał w nocy pod latarnią wyzwał mnie na pojedynek.

Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony. Western nigdy nie był moim ulubionym gatunkiem filmowym, ale zapewne po ukończeniu gry obejrzę klasyki gatunku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W ciągu 32 godzin ukończyłem całą fabułę, oraz 70% gry. Gra jest po prostu przecudowna, nie ma co się na razie rozpisywać, skoro w ciągu 7 lat w tym temacie chyba każdy opisał tą grę. Zakończenie mnie zaskoczyło, wcześniej nie czytałem żadnych solucji, i nie oglądałem filmików na yt. Wkrótce napiszę bardziej rozbudowaną opinie o grze.

Szkoda tylko, że tak mało ludzi gra na mp.

Odnośnik do komentarza

Bez kitu zrobilbym sobie 100% w RDR od nowa, to bylo wspaniale doswiadczenie te polowania, zbieranie kwiatow po lasach, skarby tak samo, pamietam ze az sobie mapke wydrukowalem. No i nie bylo to az tak przegiete jak w GTA ze zbieraniem jakichs randomowych elementow czegos albo golebii po calej mapie. Sama przyjemnosc.

 

Ale jesli faktycznie zdjeli to narzedzie do sledzenia swojego progresu na Social Club to bardzo slabo, mega mi to pomoglo wtedy sie odnalezc w ogole w tym czego mi jeszcze brakuje.


Na online szkoda strzepic ryja, robilem te trofki chyba ponad 4 lata temu z mejmem (:lapka:) i to byl najbardziej rozje,bany tryb online jaki widzialem w grach. Bug na bugu, wywalanie z serwerow, cheaterzy, nie wczytujace sie tekstury, no wszystko. Ciekawe czy to juz naprawili.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...