Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wogole, to orientuje sie ktos moze ile osob bedzie moglo grac online na konsolach? Wiem, ze na PC bedzie max 40 osob - ciekawe jak wypadna konsole.

Mapa z bety na ps3 jest na 24 osoby - więc tyle na pewno konsola uciągnie.

W mag jakoś uciąga do 256 graczy. ( Swoją drogą, że Mag co crap)

To w BC 2 nie radzi sobie z 40 ? :/ Pewnie taka mapa jest i tyle.

edit: wiadomo kiedy będą rozdawać klucze ? :)

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza
W mag jakoś uciąga do 256 graczy. ( Swoją drogą, że Mag co crap)

To w BC 2 nie radzi sobie z 40 ?

 

Lo-ol ! To nie jest sedno !

Czy radzi, czy też nie - nie taki cel sobie wybrał DICE.

Oni nie chcą multi z gigantyczną kupą graczy (256 ...) chcą zachować pewien umiar gdyż z doświadczenia są zdania że duża ilość graczy nie musi świadczyć o lepszej rozrywce (za duży przepych itp, kompletna zmiana przebiegu gry).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
W mag jakoś uciąga do 256 graczy. ( Swoją drogą, że Mag co crap)

To w BC 2 nie radzi sobie z 40 ?

 

Lo-ol ! To nie jest sedno !

Czy radzi, czy też nie - nie taki cel sobie wybrał DICE.

Oni nie chcą multi z gigantyczną kupą graczy (256 ...) chcą zachować pewien umiar gdyż z doświadczenia są zdania że duża ilość graczy nie musi świadczyć o lepszej rozrywce (za duży przepych itp, kompletna zmiana przebiegu gry).

To czemu jak wyczytalem z posta poprzedzającego mój na pc jest max 40 graczy, a na konsolach niby 24 ?

Mi to tam zwisa i powiewa, ważne by gameplay i wyważenie MP było kozackie.

Odnośnik do komentarza

no nie stety, zamawianie kodow na http://store.4players.de'>http://store.4players.de zostalo na chwile otwarte i od razu zablokowane i nie wiadomo czy po 23 bedzie mozna znowu zamawiac.

strona teraz jest zapchana, bo wszychcy chca na nia wejsc.

 

no nie stety, zamawianie kodow na http://store.4players.de zostalo na chwile otwarte i od razu zablokowane i nie wiadomo czy po 23 bedzie mozna znowu zamawiac.

strona teraz jest zapchana, bo wszychcy chca na nia wejsc.

Odnośnik do komentarza

To czemu jak wyczytalem z posta poprzedzającego mój na pc jest max 40 graczy, a na konsolach niby 24 ?

Mi to tam zwisa i powiewa, ważne by gameplay i wyważenie MP było kozackie.

Lol, napisałem, że skoro mapka z bety ma 24 graczy, to tyle CO NAJMNIEJ uciągną konsole - przecież to nie znaczy, że uciągną tylko tyle. Anyway zgadzam się z dr czekoladą, że taka różnica w ilości graczy, nawet jeśli istnieje, nie wpłynie na grywalność.

Odnośnik do komentarza

Butcher - a zostal goldrush w grze? Duzo bardziej pasuje mi ten tryb od conquesta - jest bardziej dynamiczny, ze skoncentrowana akcja.

Gold Rush zmieniono na Rush, różnica kosmetyczna - należy rozwalić/bronić 2 skrzynek, po czym akcja przenosi się dalej, na nowy teren. Mnie też bardziej on odpowiada od Conquesta.

 

btw

po ograniu kilkunastu godzin multi z MW2, jestem już pewien, że BC2 bardziej mi pasuje i wygląda o wiele lepiej. Nie chodzi nawet o destrukcję, ale wykonanie otoczenia, ilość detali, animacje, ogólnie lepsze wrażenia wizualne. Sama rozgrywka jest mniej chaotyczna, bardziej taktyczna, zespołowa, urozmaicona, nie wspominając o dużej roli pojazdów. Klasy naprawdę mają duże znaczenie i sprawdzają się w walce, "tuning broni" i perki MW2 to miłe dodatki, ale jakoś np. grając medykiem czy inżynierem w BC2 bardziej czułem się przydatny na polu walki, niż uczestnicząc w rzeźni MW2.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem to te kody na tej niemieckiej stronie to jakiś bubel. Siedze już 4 godziny i nic, qwa żadnych linków do stron do tych kodów, non stop odświeżam jak cos bo jestem baaardzo napalony na tą bete. Pozatym co za jakaś nieznana strona niemiecka dostaje nagle 10000 kluczy??? nawet IGN tyle nie miało i Gamespot...

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...