Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenie odnośnie multi:

 

- Zdecydowanie za szybko i za łatwo się ginie

- "Bułki" (granaty) latają dużo krócej niż w MW1

- Gra chodzi płynniutko - mam żółty ping, a czuję się jakbym grał na co najmniej zielonym w MW1.

- Dużo fajnych map

- Grafika chyba ciut gorsza niż na filmikach

 

 

 

 

Ale ogólnie jest zaje.bis.cie :D

To będzie najpoważniejszy minus multi. Wiem, powtarzam się ;)

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj dostałem swoją wersję, znajomy handlarz gier z Białegostoku kupił MW2 na sprzedaż dzisiaj w nocy w Warszawie, wersje Angielskie, bez tłumaczenia. Na allegro się ktoś reklamuje, dzisiaj już będzie sprzedawał/wysyłał. Jedyny minus tej wersji to brak tłumaczenia ( chyba zrozumiałe ) i pomimo ściągnięcia 15 MB łatki 1.01 nie działają Trofea. Założyłem konto na infinitowskim forum ale jeszcze mi aktywacji na maila nie przysłali więc nie mogę się zalogować i zgłosić problemu.. bo wiecie, taka możliwość pomarudzenia nie zdarza się często :)

Co do multi, jest pięknie, wszystko śmiga prawie jak należy, 2 razy zerwało mecz i wyskoczyła informacja: Server time out czy cuś, poza tym podczas wyszukiwania meczu można zobaczyć ile jest dostępnych potencjalnych meczy, sprawdzany jest procent jakości meczu, bardzo przydatne rzeczy. Jeszcze niestety za mało gram i za mało ludzi jest na łączach aby stwierdzić czy nie ma kwiatków typu wrzucanie cię na ostatnie sekundy meczu czy już do lobby świeżo po meczu, w MW1 to były najbardziej irytujące rzeczy i mam nadzieję że takich jak i innych kwiatków w tej grze nie uświadczymy.

Po ponownym odpaleniu po jakimś czasie się pokazały, ale muszę skasować save aby mi się zaczęły nabijać.. kozak gra!

Edytowane przez egonszef
Odnośnik do komentarza

Niestety jesli gra nie znajdzie meczy w lobby ,to wbija Cie gdziekolwiek, Nawet na kilka sekund przed koncem. Mam wrazenie, ze trudniej dostrzec przeciwnikow . Tzn. bardziej sie komponuja z otoczeniem. Ustawianie wlasnych killstreakow ,to swietny pomysl. Przed ostatni jest ciekawy - wylacza na okreslony czas cala elektronike wroga... zdaje sie ,ze HS tez i nie moga miedzy soba gadac :)))) Nawet mozna rozstawiac dzialka jak w Killzone :P Challenge znow wymuszaja granie z okreslonym ekwipunkiem. Podstawowe sprzety jak Granatnik, red dot, silencer, grip, luneta czy extra magazynek to tylko sprawa kill'ow, ale np. zeby ulepszyc red dota trzeba grac z red dotem :)

Wreszcie snajperzy nie maja prze(pipi)a_ne w bliskich starciach :) Tlumiki na snajperkach tez sa spoko.Troche zmniejsza sie zasieg, ale na srednie mapy sa idealne (szczegolnie w S&D). Do tego dolozyc UAV Jammer i Dead Silence(nawet nie wiem czy sa te perki w MW2) i jestes niewidzialny :)

Odnośnik do komentarza

Gadacie tylko o multi. Zapomnieliście, że moc tej gry, to także urywający łeb tryb dla samotnego gracza? O wiele bardziej filmowy i intensywny niż ten z COD4.

 

A p_ierdolisz tam. Skrypt na skrypcie. Male pole manewru. Musisz grac jak ktos to ustawil.W multi sam decydujesz co robisz kiedy i jak. Postaram sie skonczyc singla tak czy inaczej(nawet zaczalem :) jestem zaraz po...drace na lotnisku), ale kupilem ta gre dal multi w 99%. Single ,to dla mnie tylko dodatek.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj gra jest już w wawce, na razie zagrałem troszkę w SP i nieco więcej w MP(20lv). Gra się przyjemnie, cholernie dużo się dzieje, wydaje się że jeszcze szybciej się umiera, Flamas to nic innego jak stare dobre M16, grafika nie równa, najsłabiej to poziom COD4, mokre powierzchnie jak zawsze wyglądają najlepiej. Akcja jest jeszcze szybsza, shotgun;a można mieć jako secondary weapon, zamiast pistola n/p. Lece grać ;]

Odnośnik do komentarza

Czy wieżyczki są automatyczne jak w K2 ?? I jakie zmiany zachodzą w red dot jeśli go levelujesz ?

 

Tak, wierzyczki sa automatyczne, ale latwo je zniszczyc. Jesli stoi nadal mozna ja podniesc i przeniesc w inne miejsce. Co do red dota, to moze nie jest to upgrade bo dostaje sie holographic sight... jedna z dostepnych klas od poczatku go ma. Ciekaw jestem jak sie sprawdzi wizjer termiczny, ktory mozna montowac do assault riffles i snajperek.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj kilka godzin. Najważniejsze:

Gameplay - gra się bardzo dobrze, fajna szybka sieczka dająca dużo frajdy.

Grafika: Bardzo nierówna, kilka map wygląda fenomenalnie, a jest kilka takich - zwłaszcza jedna bardzo rozległa z okopami, która wygląda bardzo słabo - krzaki jak nie z tej epoki.

Mapy: Jest sporo ciekawych map. Wielopoziomowe, już nie da się postawić jednej miny i być pewnym, że nikt sie do nas nie dostanie, kilku poziomowe bydynki, balkony, dachy, naprawdę, żeby obczaić mapy bedzie trzeba sporo grać.

Killsy: Rzeczywiście ginie się trochę szybciej ale nie wpływa to ujemnie na doznania płynace z obcowania z tą pozycją.

Upgrady/Perki/Nagrody: Powiem jedno WOW. Można dostać zawrotu głowy!!! Perki klasycznie możemy wybrać trzy... ale jeżeli korzystamy z danego Perka to możemy (po spełnieniu odpowiedniego challenga) dostać jego ulepszoną wersję tzw. Pro. Jeżeli chodzi o broń to do każdej mamy kilka dodatków, Red Dot. Hologram Dot, tłumiki itp. Odkrywamy je za kille daną bronią. Jako Secondary Weapon możemy brać już nie tylko pistolety ale np Shotguna (jeden konkretny), Broń maszynową (jedna konkretna) etc. - odkrywamy je w zakładce Challenges dla broni. Killstreaków jest około 20 - z tego na daną partię możemy wybrać trzy. Oczywiście te 20 odkrywamy w miarę naszego progresu - co jakiś czas (nie wiem od czego to zależy) dostajemy możliwość odblokowania jednego wybranego przez nas.

Co jeszcze?? Jest coś na wzór sygnatur - około 500, odkrywamy je w miarę zdobywania poziomów - są w nich m.in. flagi - (jest polska). Są emblematy - coś na wzów logo (pokazane obok naszego emblematu). Dodatkowo po każdym meczu dostajemy coś w stylu odznak np. najwięcej headshotów w partii, najdłużej przy życiu itp., w specjalnej zakładce możemy sobie sprawdzić nasze dotychczasowe osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza

Killstreakow jest 15 :

3 kills UAV (wiadomo)

4 kills Care package (Zrzut skrzyni z losowym killstreakiem - Jesli ktos inny z waszej druzyny go wezmie dostajemy extra XP wrog tez moze go brac, wiec trzeba uwazac gdzie sie rzuca flare)

4 kills Counter-UAV

5 kills Sentry Gun (wierzyczka)

5 kills Predator Missile (sterujemy sobie bombka :)

6 kills Precision Airstrike (Jak w COD4)

7 kills Harrier Strike (Przylatuje Harrier i lewituje nad ziemia robiac Ci fragi z dzialka :)

7 kills Attack Helicopter (Jak w COD4)

8 kills Emergency Airdrop (zrzut 4 losowych kilstreakow lub ammo)

9 kills Pave Low (tez helikopter, ale bardziej opancerzony i z rakietami )

9kills Stealth Bomber (nalot z F117 niewidzialny na radarze)

11 kills Chopper Gunner (nastepny helikopter z tym, ze sami zasiadamy za dzialkiem)

11 kills AC130 (wiadomo... strzelamy z wielkiego dziala)

15 kills EMP (tymczasowo wylacza elektronike przeciwnika tj. radar czy niektore lunety (termiczna)

25 kills Tactical Nuke (bez komentarza :)

 

Death Streaki :

4 x zgon Copycat (mozna skopiowac wyposarzenie przeciwnika w trakcie KillCam ,ktory Cie zabil )

3 x zgon Painkiller (10 sekund extra boosta do zycia)

4 x zgon Martydorm (nom juz nie perk :)

4 x zgon Final stand (dostajesz extra zycie po tym jak Cie ustrzela czyli jak bys wstal po last stand w COD4)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...