Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

nie kumasz o co chodzi tworcom. Ezio staje sie asasynem w trakcie gry, nie jest nim od poczatku. zaprzyjaznia sie z kurtyzanami i zlodziejami i sam zaczyna krasc i na poczatku sam jest zlodziejem. poza tym w pierwszej czesci rowniez mogles okradac przechodniow. co prawda tylko tych okreslonych i kradles od nich noze, ale zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Ezio staje sie asasynem w trakcie gry, nie jest nim od poczatku. zaprzyjaznia sie z kurtyzanami i zlodziejami i sam zaczyna krasc i na poczatku sam jest zlodziejem

...no, chyba że tak - ale czy on przypadkiem nie pochodzil z bogatej, wloskiej rodziny? (moze sie myle, ale wydaje mi sie ze w jakims wywiadzie tak bylo, ze assassin to druga twarz bohatera, a normalnie jest zamoznym kupcem ,czy kims tam). Dodam ze na wiki napisane jest, ze Ezio jest szlachcicem ,ktory stracil rodzine...szlachcic, ale moze zasciankowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Zamiast pisać takie bzdury spojrzelibyście na oficjalne źródła.

Eeeh, ja sie duzo nie pomylilem kolego. Mlody szlachcic, synalek bankiera, ktory wczesniej bal sie swiatka podziemnego, dostaje kopa w tylek od zycia i po tragedii rodzinnej musi schowac sie w cieniu. Tam poznaje kregi zlodziejskie itd. Od bogatego fircyka, do twardego badassa - tak w skrocie prezentuje sie Enzio, nowy assassin. A oto dowod:

Ezio

Odnośnik do komentarza

Gdzie niby wyśmiewam fabułę? Piszę po prostu, że bohater nie ma dwóch tożsamości w stylu komiksowego hiroła. Po prostu pewnego dnia ze szlachcica zmienia się w killera, w poszukiwaniu zemsty, a później sprawiedliwości (1 albo 2 z Developers' Diaries). Zwracam też uwagę, że Eizo nie jest "na początku złodziejem" tylko kolesiem, który szuka sprzymierzeńców. To, że wkracza w taki "świat", a nie inny nie czyni z niego złodzieja.

 

Prawdę mówiąc przygody Eizo i jego motywy mi zwisają. Interesuje mnie co się dzieje z Desmondem ;)

Odnośnik do komentarza

Czekaj, czekaj, a gdzie ja wysmiewam fabule? ja nawet fabuly w assassins creed 2 nie znam ( tylko poczatkowy zarys, czyli przejscie bohatera do podziemia). Jak juz to moglem wysmiac ich "ekscytujace" pomysly z wydawaniem kasy.

Zmieniajac troche temat, to chcialbym aby system walki byl trudniejszy.Wrogowie zeby nie atakowali w pojedynke, ale np. ruszali kilku na raz ( walka bylaby bardziej wymagajaca) W AC po opanowaniu parowania ciosow, moglem w pojedynke rozwalic pluton zolnierzy...

Odnośnik do komentarza

nie do Ciebie, estel, pisalem ;)

Prawdę mówiąc przygody Eizo i jego motywy mi zwisają. Interesuje mnie co się dzieje z Desmondem ;)

tak. glownie to co sie dzieje z Desmondem jest najciekawsze. swoja droga, ciekaw jestem jak bedzie wygladac 3 czesc. niektore plotki glosza ze w trojce wcielamy sie w asasyna ktorym jest Desmond, lecz nie wiem jak wam, ale mnie wydaje sie iz ciekawszym rozwiazaniem byloby osadzenie 3 czesci w realia XVII-XVIII wiecznego Paryża, Londynu z jakims innym skrytobójca a przygody Desmonda by dzialy sie tak jak do tej pory, miedzy Memory Blockami ;)

Odnośnik do komentarza

W którymś wywiadzie z przedstawicielem Ubisoftu była sugestia że w trzeciej części wcielimy się w Desmonda w roli Assassina. Zresztą assassin's creed to przecież trylogia i tak naprawdę głównym bohaterem jest Desmond więc na pewno "trójka" będzie osadzona w współczesnych realiach co mi odpowiada bo wreszcie dowiemy się więcej o samym bohaterze a assassyn w współczesnych realiach dziwnie działa na wyobraźnie :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dżizas ale po co się czepiać?

 

Jedni wolą grać z polskimi głosami, a jedni wolą głosy w oryginale. Wiadomo jest, że jak grasz w to co zamierzyli twórcy to jest to dopracowane, a każda kolejna interpretacja może wprowadzić dodatkowe, niechciane błędy. Uważam, że kinówka to najlepsza decyzja, żeby zadowolić prawie wszystkich malkontentów.

Odnośnik do komentarza

Grzes l zasluguje na dopisek na czerwono pod swoim obrazkiem: "1wszy absolutny mędrzec forum PE". I ty oddaj swoj glos na grzesia l do moderacji! Nie czekaj!

 

Pamietam wersje kinowa Mass Effect, tam byla wykonana imo mistrzowsko. Jezeli Ubi sie postara i zaprezentuje chociaz zblizony poziom, to bedzie jak najbardziej gitarka.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Widzialem na YT 20 min. gameplay. Ezio w nim uzywal nowych trikow, jak wynajmowanie rzezimieszkow, aby zajeli sie obstawa wejscia, potem byly jakies katakumby. Ale do czego zmierzam - =czy bedzie wybor = Jezeli przez wspomniane obstawione wrota nie bedzie innej drogi, jak tylko wynajecie obstawy, to tu pojawiaja sie moje obawy, o monotonnosc z czesci pierwszej (bo do wszystkich podobnych sytuacji znowu bedziemy robic to samo). Filmik nie zrobil na mnie wrazenia. Podejrzewam ze te katakumby (elementy platformowe) rowniez pozostana wszystkie takie same. Moze sie myle...cholewcia obym sie mylil :). Ale mam zle przeczucia (moze po tym co zaserwowali w jedynce), ze tworcy dodali tylko pare nowych elementow jak symboliczne "ą", w monotonnej i drodze bohatera z punktu "a", do punktu "b". A wszystkie drogi beda takie same...

Odnośnik do komentarza

No jakby dodali ą to bym się nie obraził, bo to pierwsza litera po Z ;)

 

Myślę, że będzie więcej niż jedna droga. Zawsze możesz strażników załatwić samemu albo wspiąć się po prostu na budynek i dostać się z góry, albo wynająć kurtyzany żeby zagadały strażników itp. Myślę, że będzie dużo możliwości chociaż to tylko moje domysły.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.