Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam fakt animusa itd. nie przeszkadzał, a sterowanie było bardzo wygodne jak dla mnie ;) Mnie wkurzały tylko dwie rzeczy - fakt, że nie mogę pominąć tych filmów, czy jak to się fachowo nazywa (bo na pewno nie film, skoro można było się poruszać) oraz to, że trzeba było pójść kłaść, zamiast brnąć dalej przez grę - traciło się tylko czas, a laboratorium, jako przerwa w fabule to bardziej "zapchajdziury", niż coś dodatkowego. Chociaż mogę się mylić, bo grałem w wersję AAA.

 

Mam nadzieje, że druga część nie będzie powiązana fabularnie z częścią pierwszą. Ubisoft chyba ma świadomość, że wiele osób nie ukończyło ich wcześniejszej gry. Faktem jest to, że Assasin Creed był grą schematyczną i nudną. Z początku oszałamia wykonaniem lokacji i klimatem. W połowie gry pojawia się jednak schemat burzący to co widzieliśmy wcześniej.

System walki jak i animacje ciosów stają się niczym gdy odkryjemy, że jednym przyciskiem można pokonać praktycznie każdego przeciwnika. Znalezienie i zabicie w identyczny sposób 9 celów w 3 gigantycznych miastach musi być i jest nudne. Zadania poboczne były nieciekawe i banalne. Assassin Creed jest grą genialną dla osób interesujących się historią, kulturą i architekturą. Osoby, które spały na lekcjach historii sporo tracą z gry.

 

Nie zapominaj o bitwie pod Arsuf! To było oryginalne i właśnie ten moment gry urzekł mnie najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Taki system walki w Assassynie... wszak nie zrobia Ci nagle z AC2 drugiego God of War ;)

 

Nowosci w rozgrywce nie brakuje - latanie, nowe sposoby usmiercania przeciwnikow, wreszcie misje nocą... ja jestem zmasakrowany! Jesli zrobia misje na wzor GTA, to plytka z AC2 pewnie polamie sie w napedzie mojego PS3, bo zurzyje sie w czytniku od zarwanych nocek.

Odnośnik do komentarza

mi tez sie bardzo podoba nowy assasin, chociaz obawiam sie ze ebdzie tak samo jak z jedynką - filmiki i zajawki wygladały super, ale jak przyszlo co do czego to wyszyły braki..

teraz tez wyglada fajnie ale moze sie okazac ze mimo obietnic nadal beda glupie błedy albo monotonia , chociaż mam nadzieje ze sie myle i tym razem dopracują, bo swobodne bieganie po miescie i budynkach, roznorakie spodoby zabijania i ładne otoczenie co bardzo kuszący kąsek :D

Odnośnik do komentarza

Mnie stary Assassin w sumie sie podobal jako gra i pomysl. Klopot w szczegolach. Gra sie dobrze (nawet troche zrecznosciowki jest jak sie skacze po flagi/krzyze/bogwico). Brak niestety motywacji by powtarzac pewne czynnosci, ktore robia sie zbyyt wtorne. Jednak to nie to jest najgorsze:

 

Ostatnio wrocilem do gry by wreszcie ja dokonczyc - jednak rozczarowanie wielkie tutaj mnie dopadlo,

bo motyw z bitwa pod Arsuf i wladcy marnujacym swoich zolnierzy w trakcie bitwy z przewazajacymi silami do walki z asasynem

mnie oslabil.

Jeszcze durnowaty pomysl

o zjednoczeniu sie dwoch armii po okolo (wg niektorych zrodel) 50 000 wojska przeciwko jakiejs mikrej sekcie z Persji

rozbil mnie do szczetu.

 

Jesli jeszcze raz zrobia z tego taka chale i kretynstwo to szkoda slow... Tak dobrze zapowiadajaca sie fabule tak skisic i osmieszyc to naprawde trzeba miec talent...

Odnośnik do komentarza

No to już wiemy jak Ezl będzie wyglądał "w dalszej części gry" , a to za sprawą pre-ordera na limitkę (+ 3 bonusowe questy ?)

coverx.png

http://assassinscreed.uk.ubi.com/assassins...-2/preorder.php

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Na oficjalnym forum Ubisoft'u dano graczom możliwość wyboru jakie osiągnięcie chcą zobaczyć w nadchodzącej durgiej części Assasin's Creed, do wyboru mamy:

- "The Taste of Revenge" - Zabij X Bruts (ciężka straż)

 

- "Weapon Master" - Użyj wszystkich rodzai broni przynjamniej raz

 

- "Victory Lies in Preparation" - Zbierz wszystkie możliwe ulepszenia dla Ezio

 

- "Mighty Traveler" - Podróżuj X kilometrów w grze

 

I jak? Które wybieracie? Ja obstawiam na "Mighty Traveler", gdyż w takiej grze aż miło podróżować i zwiedzać kolejne obszary. Narazie prowadzi 3 opcja, a samo głosowanie kończy się 17 Sierpnia. Link do forum w którym to wy decydujecie co się pojawi:

 

http://www.assassinscreed.com/vote

 

Odnośnik do komentarza

Pierwsza część z sześciu jakie się pojawią opowiada o głównym bohaterze Ezio oraz jego znajomych, jak stali się Asasynami, jaka tragedia dotkneła jego rodziny. Jak stwierdzają Developerzy będziemy bardziej utozsamiać się z "rodziną", kastą społeczną w której zawerają się złodzieje, prostytutki oraz najemnicy. Poznamy zadania, które będa zlecać nam takie osoby jak Leonardo Da Vinci, który będzie głównym przyjacielem Ezio a odegra podobną rolę jak Q w serii James Bond. W porównaniu do piewrszej części będziemy mogli ukraść od każdego przechodnia jego sakiewkę a nie jak wczesniej tylko od wybranych osób, wymusi to nowy system ekonomiczny wprowadzony w grze. Najbardziej ekscytującym motywem w nowym systemie będzie decyzja gracza na co przekaże swoje oszczędności, jak je rozplanuje i kiedy.

 

Link do News'u: http://ps3center.bloog.pl/id,4882060,title...ruga,index.html

Odnośnik do komentarza

Nowy assassin to teraz bedzie nowy thief, jak zacznie okradac przechodniow :rolleyes:(IMO tworcy ida nie w tym kierunku co trzeba - zabojca to nie zlodziej) A planowanie wydawania skradzionej kasy ma byc takie ekscytujace?I to najbardziej w tym nowym systemie? lol. Czekam na kolejne "asy z rekawa". Po jedynce, czekam i obserwuje "dwojke" ze stoickim spokojem. Drugi raz sie nie nabiore....

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...