Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

Giera za(pipi)ista, ale trochę głupio, że Dezmondowi podkłada głos kolo od Uncharted, teraz go chyba wszędzie będą pchać :/

 

 

Trochę za późno na takie żale. Nolan podkładał głos pod Desmonda już w jedynce.

 

No racja ale parę dni temu grałem w U2, a wcześniej w Shadow Complex, więc trochę mnie to razi ;)

Odnośnik do komentarza

Giera za(pipi)ista, ale trochę głupio, że Dezmondowi podkłada głos kolo od Uncharted, teraz go chyba wszędzie będą pchać :/

 

 

Trochę za późno na takie żale. Nolan podkładał głos pod Desmonda już w jedynce.

 

No racja ale parę dni temu grałem w U2, a wcześniej w Shadow Complex, więc trochę mnie to razi ;)

 

 

Nie jego wina, że jest rozchwytywany ;)

Odnośnik do komentarza

nie wiecie, czy 20 listopada na polkach Saturna czy MM pojawi sie wersja angielska? chrzanic polska lokalizacje, skoro z wersja kinowa maja problemy i nie potrafia sie wyrobic na czas...

Wątpię czy tak właśnie będzie. Zastanawiałem się czy nie czekać na premierę i własnoręcznie nie zgarnąć trofeum z półki któregoś ze sklepów, ale po dzisiejszych rewelacjach zdecydowałem się jednak, że kurier mnie wyręczy. Anglik, rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza

Genialnie. Nie dość, że tej jesieni premiery dobrych gier można policzyć na palcach to jeszcze jedną z nich przesuwają...

 

P.S. Wie ktoś czy można gdzieś kupić białą kolekcjonerkę w polskiej cenie (250zł)?

 

P.P.S. Mój post z 24 października:

 

Ciekawostka: na stronie empiku zmieniła się data premiery z 20.11 na... 04.12. Błąd? Mam nadzieję.

 

Widać, że już wcześniej było coś na rzeczy.

Edytowane przez Solmath.
Odnośnik do komentarza

jest wideorecka na GT

 

http://www.gametrailers.com/video/review-assassins-creed/58371

 

ocena wysoka ale gra wygląda jak gó.wno, znacznie gorzej od AC1, zblurowana i bez ostrych tekstur, wtf :angry2:

 

ale i tak kupię

 

Zapewniam cię, że gra wygląda zdecydowanie lepiej od AC1, to obecnie chyba najładniejsza gra tej generacji (tak, Uncharted 2 też wysiada biorąc pod uwagę skalę i wielkość świata w obu grach).

Odnośnik do komentarza

jest wideorecka na GT

 

http://www.gametrailers.com/video/review-assassins-creed/58371

 

ocena wysoka ale gra wygląda jak gó.wno, znacznie gorzej od AC1, zblurowana i bez ostrych tekstur, wtf :angry2:

 

ale i tak kupię

 

Zapewniam cię, że gra wygląda zdecydowanie lepiej od AC1, to obecnie chyba najładniejsza gra tej generacji (tak, Uncharted 2 też wysiada biorąc pod uwagę skalę i wielkość świata w obu grach).

Chyba koles jestes niepoważny. Oczywiscie, zdaje sobie sprawe ze AC2 to gra z otwartym swiatem, jednak jesli mowisz, ze technicznie stoi ponad Uncharted 2 to rece opadaja. Widzisz twarze podczas filmikow w AC2? Ogolnie modele postaci nie zachwycaja, tak samo jak niektore tekstury. U2 wyglada przelomowo, wszystko jest odpicowane na glanc, tekstury zachwycaja, postacie to najwyzsza półka, a wszystko ocieka detalami - nie wspomne juz o widokach po horyzont. Owszem, AC2 to piekna gra, jednak ja potrafie docenic prawdziwy majstersztyk, za ktory ubóstwiam Naughty Dog. Tyle.

Odnośnik do komentarza

wlasnie sie zorientowalem jak bardzo nie lubie glosow w grach wideo

jesli gra jest umieszczona we wloszech to albo niech bohaterowie mowia po wlosku albo po angielsku BEZ tandetnego przerysowanego beznadziejnego akcentu ktory sprawia ze sie czuje jakbym ogladal studencki filmik z youtube

i nie chodzi mi tylko o AC2 ale tez o mase innych gier

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...