Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

podejzewam ze bedzie sporo mozliwosci albe boje sie że

- jedna bedzie najłatwiejsza i bedzie sie ją częściej wybieralo (a reszta bedzie dla hardkorów podnieconych grą)

- albo rozne mozliwosci tak naprawde nie bedą zbytnio wyplywaly na cokolwiek, tzn bedzie ebz rozniczy czy wynajmniejsz zbira czy dziwki to i tak potem przebiegasz obok straznikow itp,

- albo problem ktory był w MGS3 - można bylo robic setki rzeczy ale i tak gre przechodizlo sie urzywajac tylko kilku patentów, niektórych sie nigdy nie uzywalo , lub tylko 1-2 na całą gre , wolal bym zeby gra w pewnym sensie "wymuszała roznorodność" , oczywiscie w naturalny sposób, żeby nie bylo tak ze przechodzi sie na jedno kopyto wszystko a masa "bajerów" leży odłogiem i mozna ich uzywac na siłe utrudniajac sobie tylko zycie ;p

Odnośnik do komentarza

Jak zakończyła się pierwsza część? Czy będzie można zacząć od części drugiej bez znajomości przygód Altaira? Czy w części pierwszej wydarzyło się coś co będzie miało znaczenie dla całej serii? Czy da radę to nadrobić na youtube?

 

Jak wygląda polski dubbing w pierwszej części?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

rkBrain - Prawda jest taka ze ... Ciezko to powiedziec, powiazania naturalnie ze beda (Ezl w koncu bedzie szperal po przeszlosci Altaira), wydarzylo sie o tyle ze koncowka jedynki jest pomostem do dalszych czesci, narazie naprawde ciezko cokolwiek nowego wysumowac (a jeszcze popatrzec na spin-offy jak AC na DS'a czy PSP ... Chociaz nic istotnego tam raczej sie nie dzieje).

Ale powiem ci ze mimo wszystko warto scierpiec ten gameplay do konca.i

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Powiem tak- wolę wersję angielską o wiele razy bo większość polskich polonizacji to żenada. Zresztą trudno się dziwić jeśli w naszym pięknym kraju jest tyle złodziei/piratów. Także nie pokazujcie swoich fochów bo dla wydawcy takiego jak UBISOFT jesteśmy nieznaczni. Dla nich prawdziwe kokosy rosną w krajach gdzie nie wiadomo co to jest Xtreme...

 

PS// Pre-order na PS3 mam już od lipca :)

Edytowane przez Mordo Ty Moja
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ciekawostka: na stronie empiku zmieniła się data premiery z 20.11 na... 04.12. Błąd? Mam nadzieję.

BTW, dostępna jest u nich w preorderze biała EK (249,90zł)

 

Raczej nie błąd, a to, że empik robi premiery po swojemu. Uncharted 2 miało u nich premierę chyba 20, a jak powiedziałem, że oficjalna jest 14 to kobieta mi wciskała, że niemożliwe :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Animus and combat interview

 

Ten trailer przejdzie do historii - producent nie kryje zachwytu wygłaszając takie epitety jak

badass motherfucker

XD.

 

Chociaż może przesadzam, Romero ze swoim "gracz zostanie jego dziwką" był ostrzejszy i starszy :lol:.

 

Ja już nie moge się doczekać mojej kopii

Badass motherfuckera

:):).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Mierząc podobną miarą Kratosa, ten musiałby mieć przydomek

 

Badass motherfucking king of the hill fucking drill of ass hole masturbation fucking hero obligatory with tons of slavery tits

 

Naprawdę niewiele brakuje temu Ezio do malowania ust szminką i poprawiania sobie brwi kredką.

Wytłumaczenie, czemu użył takiego, a nie innego zwrotu mnie zabiło :lol: Muszę sobie to ściągnąć na dysk, żeby w przyszłości pokazać wnukom.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Mierząc podobną miarą Kratosa, ten musiałby mieć przydomek

 

Badass motherfucking king of the hill fucking drill of ass hole masturbation fucking hero obligatory with tons of slavery tits

 

Chyba Duke Nukem :lol:.

 

W ogóle jakiś dziwny jestem - jeszcze w momencie zapowiedzi i odłożonych premier tych hiciorów (jak AC2 np czy U2 :)) w ogóle się nie jarałem na myśl o nich, najwyżej ziewałem z nudów - dopiero teraz blisko premiery czuje ostrą chęć posiadania tytułu.

Czyżby + 50 do anty hype'u ? :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

ehh we wszystkich wywiadach tworcy strasznie lubią sie chwalić, podniecają sie jak by zrobili U2 ;)

mam nadzieje ze tym razem ich podnieta jest bardziej uzasadniona niz przy jadynce bo z tego co pokazują to ta gra moze byc serio za(pipi)ista :)

 

na nowym wywiadzie jak zwykle sporo zapoilerowali, nowe "ificzery"

http://www.gametrailers.com/video/dev-diaries-assassins-creed/58749

takie jak

 

własna willa z kawalkiem wioski ktora mozna rozbudowaywac itp, taka baza, wyglada calkiem spoko

 

Odnośnik do komentarza

Ekskluzywny playtest: Assassin's Creed II

http://www.ps3site.pl/ekskluzywny-playtest-assassins-creed-ii-ps3/23146/#more-23146

 

Dzięki uprzejmości redakcji PSX Extreme miałam okazję zagrać w pełną wersję Assassin's Creed II! I natychmiastowo po jej sprawdzeniu postanowiłam się z Wami podzielić swoimi pierwszymi wrażeniami. Jest to zatem pierwszy playtest tej gry, nie tylko w Polsce, ale i chyba na świecie - próżno go szukać na innych serwisach, możecie go przeczytać pierwsi tylko u NAS!
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...