Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Z zajaraniem to trzeba uważać bo się można nieźle przejechać. Taka petarda jak Cod4 się zdarza raz na dekade moim zdaniem. Jakiś impuls z kosmosu musiał chyba pomóc przy tworzeniu tej gry. Całe moje nałogowe granie w strzelanki opiera się chyba na założeniu że jeszcze kiedyś w coś takiego zagram. Jeszcze tylko jeden taki odlot i mogę się przenieść do krainy wiecznych łowów:-)

Odnośnik do komentarza

Dobrze powiedziane ,bo rzadko się zdarza aby po genialnej częsci pierwszej kontynuacja tematu była jeszcze lepsza .

Przykład GOW 1 genialna historia ,świetne multi -> GOW 2 świetna historia , denne multi .

I tylko to powstrzymuje mnie przed zakupem pre-ordera .dać 200zl za grę i potem się zawieść .. 2 raz nie chcę tego przezywać .GOW 2 odcisną swoje piętno .

Odnośnik do komentarza

To jest chore z tymi mapami w DLC.

 

Jeszcze w Gearsach to jest dobrze rozwiązane, bo są oddzielne playlisty do DLC, nie wspomnę o tym, że mappacki tanieją i wszystko można teraz kupić za naprawdę dobre pieniądze. Ale w takim Halo to jest tragedia, bo jak chcesz grać ranked to musisz kupić mapki, a nawet na socialu trzeba sie postarać żeby było coś z podstawy. W CoD WaW to samo - mendy z activision wypuściły już 3 mappacki, przez co 1-2 razy na 10 prób akurat trafię na zwykłą mapę, a i tak potem się trafi jakiś Nightfire czy coś innego. I jeszcze za każdy mappack 800mp, no ja pier.dole skandal.

 

DLC to dla mnie największy minus grania w fpsy multi na konsolach. Oprócz wysokiej ceny gry przyszykuj jeszcze hajs na dodatki. :mellow:

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, przyzwyczaiłem się. Tylko raz kupiłem DLC, właśnie do CoD-a 4. Ale jak tak dalej pójdzie to będziemy dostawać w pudełku mocno okrojoną wersję, a za wszelkiego rodzaju dodatki będziemy płacić. Twórcy Burnouta potrafili wrzucić parę dodatków za free, czemu inni nie mogą?

MS - on kaze nam za wszystko placic wg np. Valve ktory chcial dac kilka darmowych rzeczy (bo na PC sa) MS niepozwolil na to. Ew mozna dac 1 darmowy DLC (np. L4D) lecz reszta juz platna. Jesli nastepna generacja bedzie tak robila - ja sie cofne do czasow PS2/X i pozaliczam mase tytulow ktore mnie ominely. Pozostaje czekac az pojawi sie edycja GOTY ktora bedzie zawierala te dodatki na plycie a nie w postaci kodu jak GOW - Epic w ten sposob walczy z drugim obiegiem, najwyzej GOW3 sie nie kupi jesli znow bedzie dodatkowa kampania po jakims czasie... Najlepiej MW2 kupic na PC - lepsze serwery, mody, mapki, edytory, darmowy stuff (chyba ze teraz Actv to zmieni...) i za nizsza cene od wersji konsolowej - dobra niech wyglada gorzej ale kto w multi zwraca uwage na detale - sam w WAW/MW gram na 1024 i LOW :]

Odnośnik do komentarza

Bo ms to pazerne psy, a przez to że hamburgery mają kasę to im pasuje polityka tu 3 dolary tu 5 i tak leci stówka miesięcznie, ale mam nadzieje że się wkrótce przejadą na tym. A jak zrobią taki manewr jaki jest w halo że bez nowych mapek nie pograsz w dany tryb to sprzedam mw2, nie dość że gra kosztuje 200 zeta to jeszcze trzeba zapłacić dodatkową stuwę za jakieś (pipi)e mapki których stworzenie programistą zajmuje tydzień Tak z innej trochę beczki ja na przykład skreśliłem Drago Age gdy przeczytałem wypowiedź jednego z twórców że równocześnie z grą powstają dlc do niej, chore kur*a.

Odnośnik do komentarza

To nie pazerność tego czy tamtego ,to rynek dyktuje takie warunki ,a tym rynkiem jesteśmy MY GRACZE.

Jesli coś się sprzedaję to producenci to wykorzystują i tyle . Jak by nikt nie kupował DLC lub jak by zchodziły w znikomych ilościach to z pewnością mało który producent bawił by sie w te dodatki lub robili by je bardziej sensownie tak jak DLC do GTA IV.

 

Owszem też mnie wku*** to ze musze płacić za jakieś mapki ,a na PC sa one za free to raz . Dwa to to ze np bez jakiegoś MP nie pograsz w multi bo losuje przeważnie mapki z MP a nie standardowe itp itd.

 

Sumując sami sobie ten stan rzeczy za fundowaliśmy :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...