Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli z tego co widac, to bedzie 5x3 różnych wyborów killstreak'ów :D Pewnie tak jak w MW za 3,5,7 i do tego za 11, z tego co rozkminiłem z filmiku (+jeszcze jakiś jeden, ale pewnie <11) ;) Ciekawe co IW wymyśliło w tym temacie.

 

PS. Nie zdziwie się, jeśli będzie się dało strzelać "ręcznie" z helikoptera, tak jak w singlu w MW, np. w misji "Schock and Awe"

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza
http://www.psxextreme.info/index.php?showt...t&p=1772676

 

Chyba Bestia wygrał zakład, hłehłe

Kompletnie o tym zapomniałem, ale nie ma co zapeszać , niedługo się okaże.

Jednak nieukrywam , że mam pewne obawy , że to jeszcze nie teraz :mellow:

Zobaczymy, poza tym dopisuje się do listy kupujących w dniu premiery.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
jak będzie region free to złodzieje pograją szybciej ;/

złodzieje taki tak pograja szybciej ,tak jak było to w przypadku gow 2 ,ponad miesiąc pzred premiera gow 2 był na torentach i forach pirackich .

 

Myslałem ze cena gry to jednak standardowe 199zl a tu lekkie zdziwko bo 249zl to mim zdaniem przesada :( ,i mam teraz dylemat .Brac w dniu premiery ,odżałować te 250zl i żone jakoś udobruchać by zabrdzo nie krzyczała :D:P czy jednak odczekać miesiąc i kupic gre na święta .Może gra stanieje o te kilkanaście złoty .

 

normalniejsza cena :

 

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.a...odern-warfare-2

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Tak ale nie porównuj listopada 2008 do listopada 2009 bo euro jest znacznie droższe. A na podstawie tej waluty obliczane są ceny sprowadzanych gier. Juz od dodsyć dawna jest sugerowana na 199zł a gdy złoty był silny ceny startowe wymosiły 160-180zł. Teraz 230zł na stacie dla MW2. Ach ten kryzys. Odcisnął piętno na naszej rozrywce.

Odnośnik do komentarza
Poczekaj normalnie, na Allegro gry ktore w Ultime/MEDIA/Empiku maja cene 250zl tam sa o 50zl tansze. Moze jakies promocje beda bo taki gow2 na start to srednio mial cene 170-180

można i tak ale w tym przypadku odpada jeśli o mnie chodzi w dniu premiery nabywam nawet za 250 PLN (za GTA4 też tyle dałem i nie żałuję) a COD MW2 to IMO lepsza gra niż GTA4:), jeszcze 107 dni czekania odliczanie trwa ;)

Odnośnik do komentarza

No właśnie, Ultimowa cena (250zł z przesyłką) byłaby do przyjęcia gdyby dotyczyła Hardened Edition. Zamówiłem u nich grę jak tylko się pokazał pre-order i nie było wiadomo jakie będą edycje. Tym razem dam się wydymać, ale wszystkim napalonym odradzam pre-ordery za więcej niż 199zł. Być może w dniu premiery pojawią się na aukcjach 'angliki' po bardzo atrakcyjnych cenach, a za te nieszczęsne 250zł będzie Hardened Edition.

 

Miód na serce antykonsolowców:

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,68...zosci_600p.html

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
No właśnie, Ultimowa cena (250zł z przesyłką) byłaby do przyjęcia gdyby dotyczyła Hardened Edition. Zamówiłem u nich grę jak tylko się pokazał pre-order i nie było wiadomo jakie będą edycje. Tym razem dam się wydymać, ale wszystkim napalonym odradzam pre-ordery za więcej niż 199zł. Być może w dniu premiery pojawią się na aukcjach 'angliki' po bardzo atrakcyjnych cenach, a za te nieszczęsne 250zł będzie Hardened Edition.

 

Miód na serce antykonsolowców:

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,68...zosci_600p.html

Zawsze możesz zadzwonić/napisać do ultimy o wycofanie zamówienia. Miałem podobną sytuacje i ultima nie czyniła żadnych problemów z jego anulowaniem.

Odnośnik do komentarza

Eeetam, Stein, na PC wiekszosc DLC jest za FREE ktore kosztuja tyle co dobra gra Arcade/PSN a ty dostajesz 4 nowe mapki... Dodatkowo scena modowa i mamy praktycznie nieskonczone pole do popisu niz granie 88x na standardowych mapach ktore z czasem sie nudza. Zgadzam sie ze PC do rozrywk poza grami ale takie gry jak COD to tylko na PC

 

http://www.gametrailers.com/video/gt-pop-b...n-warfare/53551 Analiza ostatniego trailera

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

To co sugerujesz że, każdy zainteresowany powinien kupić wersję na pc ? Nie po to ludzie wydają siano na konsole, na tv, nagłośnienie itd. żeby potem grać na pecetach. Po za tym ja tam wolę wydać te siano na mapki niż na arcadówki które starczą na tydzień góra dwa. A w sieci na mapkach pykasz ile wlezie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...