Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

A g.ówno prawda , to ludzie nakręcają sami sobie hype. Kampania reklamowa COD MW2 , jak i każdej innej gry - nic nadzwyczajnego.

Natomiast ciągłe teksty typu : "łał , jakie to będzie za(pipi)iste! ta gra zmiecie wszystko! gra roku! kiedy preordery ?" - ogólna podnieta ogólnoświatowa, gdzie na chwilę obecną tylko nieliczni mogli zagrać w kawałek kodu, sięga zenitu (vide: Killzone2) i mówi same za siebie...

Odnośnik do komentarza

te latające rakiety naprowadzające już mnie odstraszyły ale fakt wszystkie wyjdzie jak zagramy dobrze że nie wprowadzą jakiegoś wysadzającego się robota w nagrodę za 10 kill streak jak przekombinują z gadżetami to wyjdzie star wars a nie cod czy tam mw jak kto woli oczywiście ja pre order na xa zamówiłem widząc różnicę w zamówieniach 1 000000 na xa a / 300 000 na ps3 wolę grać na xboxie czemu sony nie da HSa do konsoli cod waw to lekka porażka na ps 3 ;/

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

te latające rakiety naprowadzające już mnie odstraszyły ale fakt wszystkie wyjdzie jak zagramy dobrze że nie wprowadzą jakiegoś wysadzającego się robota w nagrodę za 10 kill streak jak przekombinują z gadżetami to wyjdzie star wars a nie cod czy tam mw jak kto woli oczywiście ja pre order na xa zamówiłem widząc różnicę w zamówieniach 1 000000 na xa a / 300 000 na ps3 wolę grać na xboxie czemu sony nie da HSa do konsoli cod waw to lekka porażka na ps 3 ;/

 

Wiesz co to interpunkcja?

 

Mnie też sie nie podobają te rakietki i inne gadżety dostępne za kill streaki. Na S&D samoloty albo heli na początku rundy to największa żenada tego multi. Totalne noskillostwo. A teraz IW poszło jeszcze krok dalej.

Odnośnik do komentarza

Wychwyciłem jedną rzecz. W odróżnieniu od 2/3/4/5 tu trzeba będzie "zmienić" broń na granat przed jego wyrzuceniem. Nie będzie można rzucać "serii" trzech ultra szybkich granatów jeden, za drugim. I dobrze.

 

A teraz rzecz która mnie przeraża: SMG są cholernie śmiercionośne! Krótka seria, nawet do oddalonego przeciwnika i wpada frag! Oj, nie podoba mi się to...

Odnośnik do komentarza

Faktycznie - precyzyjna robota w nowoczesnych zakładach wojskowych o_O

Na pewno warte tych 800 zeta (dobrze, że chociaż gra w komplecie).

Ciekawe jaki jest koszt jednostkowy dla Activision... 10$ ??

Nareszcie wychodzenie z psem w nocy nie będzie stanowiło dla nikogo problemu :D

Chyba bardziej wolałbym kupić dwa zestawy DJ Hero, niż ten bezużyteczny kawałek chińszczyzny...

Odnośnik do komentarza

Wrażenia z gry jakiegoś "zagamanicznego" serwisu:

http://www.gamesradar.com/ps3/modern-warfare-2/preview/modern-warfare-2-multiplayer-hands-on/a-2009091515053403065/g-20090326142328171040

 

PS. A wie ktoś z was może, gdzie bedzie możliwość kupna lub zamówienia Hardened edition??

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

Nie ma co, swietnie sie gierka zapowiada. Bardzo podobaja mi sie te wszystkie perki i customizacja :) Niektore bajery np. zmniejszenie wymaganych killstreakow o 1 wydaje sie przegiete, bo juz np. po 2 zabiciach pod rzad dostajemy radarek, ale z drugiej strony, ktos moze nam go zestrzelic albo uzyc tego anti-radara, wiec moze bedzie to dobrze zbalansowane... oby :P

Odnośnik do komentarza

Było mało bo jeszcze można było upgrade'ować perki do PRO. Nie bardzo wiem na czym to ma polegać (np. nieskończony sprint PRO), no ale może być ciekawie. Nie pokazali wszystkiego, bo gdzie niby Claymory, Bomb Squad, Bandolier, Dead Silence, Last Stand, itp. Zauważyłem jeszcze opcję Deaths Killstreak. Na filmiku było to słabo widoczne, ale czy "Copycat" nie polegało na "kradzieży" (skopiowaniu) klasy (perków) przeciwnika? I te killstreaki chyba będziemy wybierali max 3, że nie będą dostępne wszystkie, czyli np. na S&D 3,4,5 killstreak, na Deathmatchu np. 5,7 i 11. Będzie PYSZNIE :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...