Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gra zapowiada się naprawdę rewelacyjnie. Trzeba będzie tylko poczekać chwile na jakieś konkret zasady i można ruszać na mecze klanowe :twisted2:

 

Korzystając z okazji jeśli są jakieś osoby ciągle grający w CoD4 i szukających nowych wrażeń niż tylko z publików to zapraszam do przeczytania newsa: klik!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odnośnie lokalizacji na obydwu systemach pojawią się polskie napisy ? Jak to ma się w przypadku Xboxa ? Wie Ktos może ?

 

Na ultimie wygląda to tak:

 

http://www.ultima.pl/Modern_Warfare_2_PL/i7240/

 

i

 

http://www.ultima.pl/Modern_Warfare_2/i7239/

 

 

Czy na X360 pojawi się tylko wersji english ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Poyebalo kogos z Activision mowiac ze gry sa tanie, w dodatku wersja PC ma byc w podobnej cenie do konsolowej co mnie przerazilo! WTF, mania GH, kolejncych HERO w tytule nie wystarcza, trzeba poniesc ceny gier jeszcze...

Jesli na konsole bedzie sprzedawana w cenie 250zl to nie kupujcie tego bo dacie sygnal ze jestescie gotowi zaplacic spora kase za zwykla gre ktora nie jest ani rewolucyjna czy tez nie posiada nowego rodzaju kontrolera. Wiem ze te slowa nic nie dadza ale... DLC w postaci paru mapek bedacych na plycie, lub wypuszczenia krotko po premierze gry,itp stalo sie popularne wiec jesli gra sie sprzeda dobrze w tak duzej cenie nastepni moga pojsc w slady.

Odnośnik do komentarza

A no i mamy grać w starocie zamiast CoDa:MW2, choć mamy na niego kasę uzbieraną, bo cena jest o 20 zł wyższa, sorry ale nawet jeśli za MW2 będzie cena wyższa i tak ludzie to kupią. Natomiast sprzeciwił bym się jeśli crapy będą w tej cenie.

 

Inna sprawa to, to, że w USA ceny gier nowych wynoszą zazwyczaj 50$, czyli jakies 150 zł za nówkę co jest wręcz dosknałą ceną jak za gry konsolowe, więc podwyźżka im krzywdy nie zrobi, tyle, że to też pewnie będzie się musiało odbić na Polsce :/.

Odnośnik do komentarza

Gry przeważnie kosztują 59$/59€/50£ IMO potencjalni fani COD z zachodu zapłacą te 5-10 dolarów więcej - aby móc zagrać w ten tytuł. Sam chyba też bym kupił.

Natomiast zastanawia mnie jak poradzi sobie Ride i DJ Hero, szczerze nie wróże im sukcesu, ba, chciałbym aby to nie wypaliło - żeby inni wydawcy wybili sobie z głowy takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

A ja też zastanawiałem się nad pre-orderem ale jego nie złożę. Te mendy z Activision nie dostaną ode mnie pieniędzy. Nie spiracę MW2, ale kupię po prostu używkę (chociaż to i tak w ich oczach to samo co piractwo).

 

Electronic Arts na szczęście z roku na rok jest coraz lepszy, teraz Activision jest czarną owcą w świecie gier.

Odnośnik do komentarza

To nie chodzi o oszczędność. Tak, jestem uprzedzony do Activision bo widzę co oni robią. Są zachłanni i się nawet z tym nie kryją, jedyne co wydają to kolejnego CoD'a i odcinają kupony od GH, bo reszta to crapy (z wyjątkami). A te wypowiedzi Kotticka o podwyżce cen jeszcze bardziej mnie zirytowały. Przyoszczędze 10-20zł, to nie jest ważne, po prostu oni moich pieniędzy nie dostaną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...