Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nowe screeny - http://screenshots.teamxbox.com/gallery/2227/Call-of-Duty-Modern-Warfare-2/p1/

 

Podoba mnie się to - mam nadzieje że bedzie jak najwiecej misji z żołnierzami i komandosami ubranymi jak tutaj, a nie jak na tym pokazie z Rio De Janeiro, gdzie nasi kumple biegają w zwykłych spodniach i t-shirtach...

Odnośnik do komentarza
wypasu bym się nie spodziewał po Made in China, była już o tym mowa w poprzednich postach

 

No co ty nie powiesz? A PS3 gdzie produkują? Telewizory Sony Bravia? Xboxy? wszystko jest produkowane w chinach i takie gadanie defakto mnie wkur... BTW Wolałbym Made in China niż Made In Poland.

 

Człowiek to człowiek nieważne czy z chin czy z ameryki. Made In China ma złą sławę w polsce bo my polacy latamy po targach kupując adidasy za 20zł i zabawki po 2zł a potem narzekamy że coś się zepsuło po dwóch tygodniach.

Odnośnik do komentarza
No co ty nie powiesz? A PS3 gdzie produkują? Telewizory Sony Bravia? Xboxy? wszystko jest produkowane w chinach i takie gadanie defakto mnie wkur... BTW Wolałbym Made in China niż Made In Poland.Człowiek to człowiek nieważne czy z chin czy z ameryki. Made In China ma złą sławę w polsce bo my polacy latamy po targach kupując adidasy za 20zł i zabawki po 2zł a potem narzekamy że coś się zepsuło po dwóch tygodniach.

Przecież każdy logicznie myślący człowiek wie , że branża gier opiera się na $$$ , a co najlepsze nikt się z tym nie kryje.

Także jakbyś się zastanowił, prędzej czy później (po krótkiej analizie twojego posta raczej to drugie) wpadłbyś na to , że dodatek w postaci noktowizora to jedynie gadżet na półke dla fanów , mający się przyczynić do wyciągnięcia od nich dodatkowych $$$ . A co ciekawsze , że jak byś poświęcił jeszcze dodatkową minute i wpisał w wyszukiwarce "noktowizor" dowiedziałbyś się ile kosztują . Nie znam się na noktowizorach , ale pierwszy z brzegu sklep mówi sam za siebie --> http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping/noktowizory.php?gclid=CLzMoKyIxJ0CFQQeZwodNFUTrg . Co w połączeniu ze sławnym "made in china" co dosłownie równa się ze zminimalizowaniem kosztów produkcji - jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu , że na misji w Afganie na pewno ci nie posłuży, jakby nie patrzeć będzie to tylko zabawka.

Podsumowując , takie gadanie defakto mnie wkur... :down:

I wara od Darka :nuke:

Odnośnik do komentarza

Posłuchaj, Wiem - każda branża nieważna jaka opiera się na kasie co nie zmienia faktu że ten GADŻET będzie w pełni działający. Nie wiem jak ty ale jak ja bym wydał 700zł na GADŻET to chciałbym go czasami użyć "tak dla jaj". Tak się składa że patrzyłem na noktowizory i wiem że to coś jest o wiele tańsze niż normalny noktowizor ale to NIE jest noktowizor tylko GADŻET! Nie wiem dlaczego rozpisałeś tu fakty które już wszyscy dawno poznaliśmy ale twój kumpel darek - cytuję "wypasu bym się nie spodziewał po Made in China, była już o tym mowa w poprzednich postac" to ty mi lepiej powiedz z kąd się tego wypasu spodziewać jak nawet noktowizory za dziesiątki tysięcy złotych są produkowane w chinach?

 

Podsumowując, sak maj kuk.

A co ty jesteś starym darka? Do niego nic nie mam tylko DYSKUTUJĘ bo to jest FORUM DYSKUSYJNE także odstaw czopki i wara ode mnie.

Odnośnik do komentarza

obadajcie co IW zrobiło z wersją na PC - http://current.com/items/91209723_modern-warfare-2-will-not-have-dedicated-servers.htm

 

tutaj pasuje tylko jedno określenie, niestety niecenzuralne...

 

jeżeli więc chcesz zagrać tylko ze znajomymi, to kup wersję na X'a, bo na PC nie bedzie dedykowanych serverów.

 

IW zapewne pod przymusem Activision zrobiło z wersji PC kolejną konsolówkę, którą nie da się przerobić a dlc będzie płatne.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...