Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś nie widział tych filmików z poprzedniej strony (tamte linki nie działają)

 

http://www.youtube.com/watch?v=fo72tXbcg9A

 

jestem średnio nastawiony do nowego CoD'a, ale cholera jak oglądam filmik to znowu wielka chęć zagrania przychodzi.

Odnośnik do komentarza

No i kurcze oglądam te filmiki, analizuje no i mam jakieś ambiwalentne odczucia co do MW2. Raz chce się zagrać, a raz wręcz odrzuca. Z jednej strony kontynuacja CoD'a czwórki, która była bardzo dobra, z drugiej... Jak tak patrze na te filmiki to kurde zupełnie jak nie CoD - jakieś dziwne bronie, dziwne otoczenie, w ogóle jak jakiś odgrzany kotlet. Tak mógłby wyglądać Quantum of Solace (na tym samym engine co CoD4). W ogóle nie podoba mi się ta otoczka w MW2 - wolałbym jakieś otwarte konflikty gdzie czuć atmosferę wojny (jak w starych CoDach), a nie jakąś pierdołowatą fabułę i "interaktywny film". W CoDach od 1 do 3 (no i w czwórce, ale nie we wszystkich misjach) byłeś zwykłym żołnierzem, jednym z wielu i miałeś swoją kompanię, a teraz CoD się zrobił opowieścią o 2-4 gościach, którzy walczą na froncie z setkami przeciwników. Ehh...

 

Tymbardziej szkoda, że przez MW2 trzeba czekać o wiele dłużej na inne, dużo ciekawsze gry...

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
No i kurcze oglądam te filmiki, analizuje no i mam jakieś ambiwalentne odczucia co do MW2. Raz chce się zagrać, a raz wręcz odrzuca. Z jednej strony kontynuacja CoD'a czwórki, która była bardzo dobra, z drugiej... Jak tak patrze na te filmiki to kurde zupełnie jak nie CoD - jakieś dziwne bronie, dziwne otoczenie, w ogóle jak jakiś odgrzany kotlet. Tak mógłby wyglądać Quantum of Solace (na tym samym engine co CoD4). W ogóle nie podoba mi się ta otoczka w MW2 - wolałbym jakieś otwarte konflikty gdzie czuć atmosferę wojny (jak w starych CoDach), a nie jakąś pierdołowatą fabułę i "interaktywny film". W CoDach od 1 do 3 (no i w czwórce, ale nie we wszystkich misjach) byłeś zwykłym żołnierzem, jednym z wielu i miałeś swoją kompanię, a teraz CoD się zrobił opowieścią o 2-4 gościach, którzy walczą na froncie z setkami przeciwników. Ehh...

 

Tymbardziej szkoda, że przez MW2 trzeba czekać o wiele dłużej na inne, dużo ciekawsze gry...

 

 

Ja tam mysle ze ta gra pobije wszelkie statystyki sprzedazy ever. Mowisz o otwartych konfliktach tego bylo juz za duzo wiec poszli w inna strone i dobrze bo dzieki temu mozliwosci jest multum a nie zamykanie sie do pewnego zajscia, jezeli chodzi o otoczenie to uwazam ze wyglada to oczo je bnie!! co do odgrzewanego kotleta to bardziej tym zapaszkiem zalatuje ODST no i jeszcze kwestia ze trzeba czekac ,pewnie ze trzeba bo znowu bedzie era przed mw2 i po, proste bo kazdy team dostal liscia w pape pokaz mi lepszy engine do gier fpp. No i jeszcze cos czego jeszcze nikt nie poruszyl zmiana hosta odbywa sie w czasie gry koniec z lamerskimi ucieczkami z meczu.

Edytowane przez JacekW
Odnośnik do komentarza

http://www.empik.com/call-of-duty-modern-warfare-2-prestige-edition-x360-multimedia,prod20700174,p

 

Miałem kupować edycje Prestige ale za tą cene, którą sugeruje empik to istna Kpina ! 149 euro/$ przeliczyli sobie panowie na.....799 zł. Wydaje mi się, że najlepiej będzie jeżeli się zamówi grę zza granicy, lepsze to niż dać się dymać z kasy LEM-owi :/

Odnośnik do komentarza

Ciśnienie na grę mam coraz większe, jeszcze dwa miesiące i CoD4 idzie w odstawkę. I tak katuję ją już dwa lata, mam nadzieję że kolejne dwa spędze przy MW2. O ile tylko znowu mi klocek nie padnie ;D

Co do tych filmików z gameplayem, jest chyba wszystko o czym marzyłem, więcej perków, customizacja wizualna żołnierza, nowe bronie, w ogóle wszystko nowe. Oby tylko nie zrobili Red Dot i tłumika razem.

 

Edit: No i sprawa prestige edition - 800 złotych, trochę przepłacamy. I nie wiem czy warto dopłacać te 600 zł za gadżet zwany noktowizorem. Fajna zabawka, ale co ja z nią niby będe miał robić?

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Fajna zabawka, ale co ja z nią niby będe miał robić?

 

Można go użyć do nocnych manewrów w łóżku z laską :D na przykład ;) zawsze to jakiś odskok od standardu :P tylko trochę drogi, ja się raczej nie skuszę.

 

tutaj jest jeszcze kilka innych pomysłów i komentarzy :)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,7016331,Prestiz_kosztuje_rowniez_w_Polsce.html

 

nie które powalają :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...