Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwale . Gram głównie na HC S&D więc , P90+tłumik , jakiś shotgun lub RPG , maraton , lekkie buty (opcjonalnie zimna krew) i oczywiście Ninja.

 

Najłatwiej porażke zwalić na lagi , słabe pingi i kamperów , więc Canuks nie płacz, znajdź dobrą ekipę i walcie niemca w hełm...

Odnośnik do komentarza

Zakochałem się w Search&Destroy. Wcześniej ten tryb mnie nudził bo 1 życie na runde, ale jak gra się za głową to można natłuc dużo punktów i nie ginać :) świetny tryb, nie można rushować.

Właśnie rushować można, a nawet dobrze jest na samym początku przynajmniej do połowy mapy dobiec. Za to po kilku sekundach już trzeba spokojniej grać.

Odnośnik do komentarza

 

I ktora snajperka na mp jest najlepsza?

Według mnie żadna bo nie ma ani jednej mapy typowej na snajpe. Ale to tylko moje zdanie. Jednak na niektórych mapach ( tych na otwartym terenie ) pogrywamm Berrettą 50calową + cel. Termiczny .Chyba najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. :).

A która będzie da ciebie najlepsza ..musisz sam sprawdzić .

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości zapytam :

 

jaką bronią najczęściej graćie ?

 

Czy masterujecie kazdą broń dostępną w grze ?

 

Jakich atutów używacie ?

 

 

Osobiscie używam wszystkiego po trochu ... ale nie wiem czy nie lepiej skupic się na max 3 rozwiązaniach i tyle :)

 

Ja najczęściej masteruje bronie bo doskonałym motywatorem do ciągłego grania są dla mnie chellange (gdyby ich nie było to chyba bym w to nie grał).

Ale w sytuacjach gdy nie robię czelendży :) (np kiedy zależy mi bardzo na wygranej) jest tylko jedna słuszna, dobra na każdą mapę i sytację klasa:

M16 + tłumik, AT4, claymore, smoke, scavenger, cold blooded, ninja

 

M16 to imo najlepsza broń w grze (zarówno MW2 jak i CoD4). Jest perfekcyjna na każdy dystans. Z daleka siekam biegnących typów z odległości mapy (co bronią z full auto nie wychodzi to tak dobrze). Ze średniej odległości nie trzeba dokładnie celować, wystarczy przejechać celownikiem po przeciwniku, na otwartym spuście (któraś z trzech kul zawsze trafi). Podczas meczu wygrywam 9/10 pojedynków 1 na 1 na średnią odległość. Z bliska też sobie radzi, jak kogoś kładę z bliska (np ja się z kimś mijam w drzwiach) to zawsze pierwszą serią. I oczywiście za(pipi)iście oszczędza ammo.

 

Za(pipi)iście mi się gra M16 i przez to np czuję że Famasem strzela zupełnie inaczej. Ma np mniejszy firerate w pojedynczej serii przez co nie działa tak jak M16 przy strzelaniu bez dokładnego przycelowania.

 

Co do perków to wiadomo, cold blooded i ninja (+ tłumik), bo lubię być niewidzialny, scavenger, bo daje mi nieograniczoną ilość claymore'ów i rakiet do AT4.

Odnośnik do komentarza

Mam takie dwie prosby, czy moglby mi ktos strescic troche fabule Singleplayerze?? Bo za nic jej nie pojmuje.

I ktora snajperka na mp jest najlepsza?

 

Kazda zadaje taki sam damage, wiec nie ma co wiezyc w paski. Jednak kazda snajpka ma inaczej zwiekoszone obraznia, ze wzgledu gdzie sie trafi. Np. Intervention, jak trafisz w leb albo klate ma damage x1.4, a np M21 juz w klate zmiejsza sie do 1.1.

Ps. Taka rada, jak gracie W2000 lub M21, to nie bierzcie perka Stopping Power, bo nic nie da w tym przypadku, bo w wiekszosci czy z perkiem, czy bez potrzeba 2 trafien.

Odnośnik do komentarza

fabula w skrocie:

 

 

niedobry makarow zabija czlowiekow, jest zlem (lubi tego zlego z 1ki). super tajny agent allen przenika do jego druzyny zeby go roskorwic, ginie. po kilku martwych w ruskim terminalu ruskie postanawiaja zawojowac z usa (bo znalezli cialo allena, a on byl wszak z ameryki). wojna, wojna, gonienie za makarowem, wojna. szepart (ten dowodca) zdradza bo chce fajnie wygrac i byc w ksiazce od historii. priceowi i soapowi sie to nie podoba, wiec gonia go, wojna, szepard ginie, jednak nikt nie zna prawdy i ich beda wszyscy gonic w 8 czesci. jak widac duzo gonienia i wojny, ale gra fajna.

 

Odnośnik do komentarza

Zakochałem się w Search&Destroy. Wcześniej ten tryb mnie nudził bo 1 życie na runde, ale jak gra się za głową to można natłuc dużo punktów i nie ginać :) świetny tryb, nie można rushować.

 

Na Searchu rushowanie jest najlepszą taktyką. Jak masz dobry team, to rushem wygrywasz rundę <45s ;)

Edytowane przez JakobekS
Odnośnik do komentarza

Nowy glitch i kolejne próby nabijania k/d ratio za free i wogóle bycia pro.

 

Wczoraj cały wieczór noobki rzucały paczki zamiast normalnie grać i stawiać jakikolwiek opór :rolleyes:

Jak to jest że ludziom taką frajdę sprawia oszukiwanie i późniejsze lansowanie się na ubermastera? To trzeba chyba doszczętnie przegrać życie. Jeszcze niedawno miałem na to wywalone, ale teraz zaczyna mnie to coraz bardziej irytować.

Odnośnik do komentarza

Możesz zapodać jeszcze raz filmik boten widocznie usnięty z YT .

 

No Mnie także zaczynają irytowac te gilthe , a najbardziej na dzień dzisiejszy wkurza mnie ten z granatem dymnym w łapie co daje szybsze bieganie .

Dzieciaki używają tego bez ograniczeń ,trafic takiego typa jest bardzo trudno ,na noze tym bardziej szans ne mia :/ .Dzisiaj miałem kilka spotkań z takimi typami . Miałem w wąskiej uliczce na KAraczi ja na jednym końcu on na drugim ładuje w typa cały magazynek ,gość na mnie rush'em koleś nić .Zdążyłem jeszcze shoota wyjąć i oddać jeden szczał po czym kosa w brzuch od typa :)

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pytanie odnośnie NAT w grze Modern Warfare 2, mam polską wersję językową gry i w multiplayer pisze mi, że NAT mam średni\umiarkowany, czytałem poradniki jak zmienić NAT na otwarty, jako iż jestem posiadaczem internetu radiowego, skontaktowałem się z administratorem sieci, aby otworzył mi potrzebne porty, nic nie dało... Wyłączył, też regułki i nic nie pomogło. Co musi admin zrobić, żeby był otwarty NAT, może to wina, że do konsoli przypisane mam wewnętrzne IP, a nie publiczne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...