Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie odnośnie NAT w grze Modern Warfare 2, mam polską wersję językową gry i w multiplayer pisze mi, że NAT mam średni\umiarkowany, czytałem poradniki jak zmienić NAT na otwarty, jako iż jestem posiadaczem internetu radiowego, skontaktowałem się z administratorem sieci, aby otworzył mi potrzebne porty, nic nie dało... Wyłączył, też regułki i nic nie pomogło. Co musi admin zrobić, żeby był otwarty NAT, może to wina, że do konsoli przypisane mam wewnętrzne IP, a nie publiczne?

 

Przez chwile myslalem, ze to moj post. Mam dokladnie taka sama sytuacje, wiele razy dzwonilem do admina, zeby zrobil cos z natem. Raz nawet podalem ip x'a, odblokowal porty i jak zahostowalem mecz polowa graczy nie widziala tej gry. Wg admina wszystko bylo ok i jesli nikt by nie widzial wtedy bylby to problem..

Wczesniej mialem router, bawilem sie opcja port forwarding i nic to nie dalo takze nie wydaje mi sie, zebys mogl cos z tym zrobic.

Zeby nie bylo offtopa-Mw2 ssie paue

Odnośnik do komentarza

Zasiadłem dziś popołudniu, a teraz skończyłem grę na Veteranie. Fakt nie jest taki trudny jak w poprzednich częściach, ale daje w kość. Niestety nowy cod za bardzo mi się nie podobał porównując do jedynki. Lokacje są gorsze, grafika chyba słabsza i jakoś tak wieje nudą ;/ Jedynie podobały mi się początki misji z Pricem oraz z terrorystami :) Duży minus to to, że gierka jest króciutka (8h Veteran o Rekrucie nie wspomnę)

Odnośnik do komentarza

No bez przesady to najłatwiejszy COD w jakiego grałem a grałem we wszsytkie. Mowa o Veteranie. MW2 na veteranie w porównaniu do Cod 2 ,3 to dziecinada . CoD :WaW był łatwy na weteranie a MW 2 jest jeszcze łatwiejszy .

 

Co do SP to faktycznie niektóre misje to istny koszmar. a już ostatnia paczka misji gdzie walczymy z kolosami to przegięcie :/

Odnośnik do komentarza

Ta bez przesady, to sa jakies jaja, niby shipment jako DLC? Musieliby byc idiotami. Wyobrazacie sobie np. AC130 na tej mapie:D Gdziekolwiek nie strzelisz wszyscy gina :D Gdyby nie ta mapa to bym uwierzyl, choc no fajnie jak dadza kilka map z 4 ale nie najgorsza i najmniejsza ; P

Ten kto na tej mapie wykręci AC130 to będzie niezły Killer 8) albo mega fuksiaż :D

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Mogliby zrobić mapkę w stylu Vacant, gdzie byłoby dużo walki w pomieszczeniach, zero snajpy a i większość killstrików byłaby bezużyteczna. Jakby jeszcze mapka była w Whisky Hotel to dopiero. Właśnie dlaczego w MW2 tylko jedna mapka jest w USA?

 

Liczę też na tryb War z WaW, ale wiedząc co IW sądzi o pomysłach Treyarch jest to raczej nierealne. A tak poza tym to tęsknię za SWD, M14, M60 i MP5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...