Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

@Kerlo mam być szczery ..... większego bełkotu i tak beznadziejnego komentarza to dawno nie słuchałem .Filmik tez wcale nie lepszy ,nic nie pokazuje.

Nie wiem co miałeś na celu ...ale 80% komentarza tyczy się twego życia prywatnego .. chciałeś się wygadać ?

 

Filmik co ma na celu ? pochwalenie się wynikiem końcowym ? bo ja tam nic ciekawego nie widzę ani jakiejś fenomenalnej serii killi,ciekawego stylu gry itp itd.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze w tym dlc dodadza jakąs mape z coda 4 :P Bo z tego co teraz jest mi wiadomo, to oglosili tylko jedna mape, ktora nie jest remake'iem, no a do 30 niecale 3 tygodnie.

 

 

@offtop

@Kerlo mam być szczery ..... większego bełkotu i tak beznadziejnego komentarza to dawno nie słuchałem .Filmik tez wcale nie lepszy ,nic nie pokazuje.

Nie wiem co miałeś na celu ...ale 80% komentarza tyczy się twego życia prywatnego .. chciałeś się wygadać ?

 

Filmik co ma na celu ? pochwalenie się wynikiem końcowym ? bo ja tam nic ciekawego nie widzę ani jakiejś fenomenalnej serii killi,ciekawego stylu gry itp itd.

 

Dzieki za krytykę. Nie, nie chciałem się niczym pochwalić, nie chciałem się wygadać. Filmiki wrzucam co 1-2 dni i na celu mam po prostu wrzucic jakis w miare dobry gameplay przy okazji dodając do tego komentarz, by filmik był ciekawszy. Jeżeli ci się nie podoba to spoko. Co do komentowania mojego zycia prywatnego, to tylko odpowiadałem na pytanie, dlaczego nie wrzucam od jakiegos czasu codziennie filmikow. Jesli moglbys mi podac pare rzeczy, które sprawilyby, ze filmiki bylyby ciekawsze to bylbym wdzieczny.

 

zapraszam http://www.youtube.com/watch?v=bUn6pXXSUw0

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Ja Ci odpowiem. Pomimo, że nie mam i nie grywam w MW2 to jednak chętnie obejrzę jakiś dobry gameplay z tej gry. Twoje do nich nie należą z kilku względów. Nudne jest oglądanie całego meczu (no chyba że to klanówka, zawody itp, gdzie poziom i emocje są wysokie). Lepiej zrób montaż z najciekawszych akcji z dobrym podkładem muzycznym. Twój komentarz jest ślamazarny i idziesz z nim na żywioł, bez przytgotowania - strasznie to słychać (nie wspominając o jakiś dziwnych odgłosach które wydajesz). Przygotuj go sobie i zapisz, zapamiętaj, whatever - generalnie więcej profesjonalizmu. Filmiki również mogłyby być o jakąś połowę krótsze (montaże 3-4 min max) i byłoby lepiej, intensywniej i ciekawiej. Chcesz pooglądać dobrą robotę? - http://gameroom.mlgpro.com/ :thumbsup: Potraktuj mój komentarz jako konstruktywną krytykę ;)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Mappack za 15$/1200mp

 

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3178352

 

Chyba ich tam w Acti i IW jawnie je.bło w łeb, za 3 mapki + 2 stare chcą od nas kasować po 1200mp, porównajcie to do zawartości mappacków do takiego GoWa 2 czy Halo 3.

 

Gamerzone ma lepszy pomysł jak wykorzystać 15 dolców - http://thegamerzzone.com/2010/03/15/1200-reason-not-to-buy-modern-warfare-2s-map-pack/

 

A tutaj typowe reakcje w internecie - http://gamebattles.com/forums/t/2971884.html

 

Really, niech się Acti i IW pier.dolą, myślałem że może zakupie jak będzie kosztować 800mp i będzie tych mapek więcej, a tak to wystawiam im fakersa, mam nadzieję że nikt z tego forum tego chu.jowego mappacka nie kupi :F

Odnośnik do komentarza

Rok temu wysyłałem do nich maila i dostałem odpowiedź:

 

data 16 listopada 2009 10:01

temat Re: Pytanie w sprawie Modern Warfare 2

wysłana przez lem.com.pl

 

ukryj szczegóły 16-11-09

 

Owszem jak najbardziej , jezeli mapy zostana wydane bedzie je mozna pobrac poprzez usluge XBOX Live

 

Jako iż cena jest oburzająca mam takie pytanie. Czy można zrobić taki trick, że kupię MSP na usa, ściągnę mapy i będą działały z moim głównym kontem na uk? A potem pójdę do kolegi, znów zaloguję się na konto usa i ten sam trick i też ma mapy? :diablo:

Odnośnik do komentarza

Nie, bo jakiekolwiek DLC są przypisywane do konsoli a raczej dysku, a nie do konta.

 

Jeżeli kupisz ten mappack to będzie on działał na każdym koncie który masz na swoim X'ie. Nie będzie działał na koncie, na którym się zalogowałeś na innej konsoli.

 

I na boga, wy na prawde chcecie to kupić? o_O

Odnośnik do komentarza

Pomyliło Ci się z CoD 5 World of War chyba? Właśnie z Cod 4 tego nie było i to było za(pipi)iste. Dodatkowe mapy nie były wymieszane z podstawowymi dzięki temu jak ich nie miałeś to ich nie losowano. Bo to jest z CoD 5 to jest tragedia i jeżeli to samo zrobią teraz w MW2 to można zapomnieć o dobrej grze bo nawet jak się kupi ten pack to będzie to (pipi) a nie rozrywka, będziesz chciał zostać i grać a większość będzie wychodzić albo skipować żeby ominąć mapę której nie mają.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj trafiłem na dziwnego gościa , w nicku miał swie ikonki jedna RT a druga to niebieskie kółko z X'em tak jak klawisz na padzie a jego nik wyglądał tak (RT)mr.(niebieskie kółko z X-em)cevurgir .. czy jakoś tak nie pamietam dokładnie . Jakim cudem można sobie wstawić takie ikonki do nicka'u w grze ?

 

Sama gra typa też dziwna , bo jak tylko zobaczył przeciwnika to odrazu padał płasko na glebe krótka seria z UMP i typ padał i tak cały czas. Mecze konczyły się po 2-3 min bo tym siekał wszystko co się rusza nie ważne czy z bliskiej odległości czy z 2 konca mapy .Wygrywał przewagą 18-22 kili nad 2 graczem w tabeli .Zastanawia mnie czy to nie kolejny jakiś giltch bo te padanie na glebe nie wyglądało "naturalnie " .Typ z pełnego biegu odrazu na "szczupaka" i pewny strzał .

Odnośnik do komentarza

nicka nie wiem jak ustawić, ale to co robił to tzw. dropshot, ma ustawienie pada na taktyczne(łatwo się kuca przy strzale lub robi to automatycznie, nie pamiętam), ale mnie to w(pipi)ia i uważa się to za nubskie <_<

 

Nie jest to prawda, większość (wszystkie?) DLC jest przypisanych do konta.

 

czyli ten trik co napisałem zadziała?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...