Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tylko tyle...gearsy sa skillowe, a cod jest noobowski....w gow2 nie ma tak jak w cod ze sobie biegasz po mapie strzelisz raz do gostka i masz fraga, zabija Cie, respawn, znowu biegasz, zabijesz, zostajesz zabity, respawn i tak w kółko....w gow 2 jednak musisz miec jakies umiejetnosci aby kogos zabic. Trzeba troche taktyki i jest to najbardziej teamowa strzelanina na konsole, w cod i bad company tegO tak nie widac, kazdy sobie biega gdzie popadnie...Okej,skonczmy te kłótnie, wy lubicie coda ja lubie gow 2, ale ja tez grałem bardzo duzo w cod 4 i jestem tego zdania ze mw2 pomimo ze jest dobry, nie jest tak dobry jak cod4, koniec i kropka. pa trolle :D

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

"strzelisz raz do gostka i masz fraga, zabija Cie, respawn, znowu biegasz, zabijesz, zostajesz zabity" LOL, ale słaby jesteś.Wszystko zależy od graczy.

To wracaj do tematu o skillowym GoW i pozwólo nam się produkować w temacie o noobowskim CoD.

Odnośnik do komentarza

Czy ktos moglby mi wytlumaczyc o co chodzi z ta ogolna nagonka na MW2?

Do MW2 bylem sceptycznie nastawiony (co poglebialy dodatkowo opinie na forum) - do czasu, kiedy dostalem gierke.

Single to cudo, jeden z lepszych w jakie gralem (ze strzelanek ofc), a multi....mulit jest nad wyraz swietny.

 

Multi w MW mi sie calkiem podobal, gralem w niego troche - w CoD WaW tak samo; jednak nigdy nie bylem fanem multi w CoD. Jednak MW2 mnie poprostu wciagnal niesamowicie. Nie wiem co w tej gierce jest takiego :P Do tej pory raczej wolalem multi w KZ2, Battlefieldzie itd. - wiec to pewnie dlatego (MW2 stanowi dla mnie odmiane).

 

Poki co mam przegrane 14h, zobaczymy jakie beda moje wrazenia dalej.

Moze i gierka jest randomowa, ale co z tego skoro jest funowa :P Killstreaki tez sa swietne - nie ma to, jak byc strzelcem smiglowca :D

[zrzut zaopatrzenia rzadzi, bo normalnie to bym pewnie nie nabil 7-kill streaka, a tak to mi pieknie w paczuszce spada z nieba :P]

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle...gearsy sa skillowe, a cod jest noobowski....w gow2 nie ma tak jak w cod ze sobie biegasz po mapie strzelisz raz do gostka i masz fraga, zabija Cie, respawn, znowu biegasz, zabijesz, zostajesz zabity, respawn i tak w kółko....w gow 2 jednak musisz miec jakies umiejetnosci aby kogos zabic. Trzeba troche taktyki i jest to najbardziej teamowa strzelanina na konsole, w cod i bad company tegO tak nie widac, kazdy sobie biega gdzie popadnie...Okej,skonczmy te kłótnie, wy lubicie coda ja lubie gow 2, ale ja tez grałem bardzo duzo w cod 4 i jestem tego zdania ze mw2 pomimo ze jest dobry, nie jest tak dobry jak cod4, koniec i kropka. pa trolle :D

 

Masz w sumie rację, fpsy na konsolach skilowymi bym nie nazwał a jak się patrzy na takiego co filmik na YT wrzucił wydaje się jakby miał niedowład rąk czy coś podobnego. :)

Jednak umiejętności trzeba mieć w każdej grze żeby potrafić w nią grać. Na konsolach może i jest jeden wielki chaos i kazdy biega gdzie popadnie. Na PC grałem z klanem to był teamspeak, taktyki, każdy wiedział gdzie miał biec, szybkie infa gdy zginął co i jak, grało się na zasadach ClanBase tryb SD. ( znajdź i zniszcz )

Grałem w jednym z lepszych polskich klanów, 2 miejsce w nieoficjalnych mistrzostwach polski, 4h dziennie treningi. Ze względu na masę bugów i brak dedyków zrezygnowałem z gry i kupiłem Xboxa 360, niestety używanego i zbanowanego ale jak się ten zryje kupie nowego. :)

 

Nie wiem jak na konsole ale na PeCeta to dobre wyniki. xD

 

889139673.jpg

 

900130933.jpg

Odnośnik do komentarza

A co, znasz ich? Twoi kumple JacekW? xD

Jasne że najlepsi być nie mogli, ładnych wyników nie nabija się na pro uber graczach, oprócz skilla trzeba mieć też szczęście. ;)

 

@LooKaZ e tam, co poradzę, że miałem neta 100 mega i byłem prawie cały czas hostem. :P A tak poza tym mają więcej niż 2 a ja więcej niż 4, przerobiłem pliki w grze by lepiej było widać poziom pingu oraz kto hostuje.

 

Wracając do tematu MW2 a nie mojej byłej kariery w ową grę, grając na padzie musiałem z regular zmienić poziom trudności na najniższy w czasie rozgrywki gdyż nie mogłem sobie poradzić z przeciwnikami w misji z favelami. :) Naprawdę fajnie się gra w wygodnym fotelu przed TV z padem w łapach, choć dużo trudniej niż z dobrą mychą i blisko monitora gdzie czas reakcji jest krótszy. Zakupiłem 6 baterii i mam zamiar ćwiczyć w poruszanie się na padzie w gry typu FPP a Wam jak idzie? Pewnie można by powiedzieć że z palcem w d***e napażacie? :)

 

Pozdrawiam wytrwałych. ;)

Odnośnik do komentarza

No tak dokladnie sie nie przygladalem tym obrazkom, patrzylem tylko po kolorach. Ale nawet jak ty masz 5 a przeciwnicy 3 to jednak jest roznica, moze nie az taka jak miedzy 4 a 2, ale na pewno jest. A tam w SnD to 1 gostek z przeciwnej druzyny ma 2 kreski wiec koledzy z timu za dobrzy to chyba nie byli. Poza tym ludzie na konsolach tez takie wyniki osiagaja i to nie tak rzadko, wiec nie musiales tych fotek wklejac : P

No ale to ze przeszedles na konsole to plus dla ciebie. Cwicz na padzie, a po czasie zobaczysz ze tez da sie na nim niezle grac.

Odnośnik do komentarza
Sam jestes smieszny tak twierdzac. Sam stworzylem niedawno nowe konto i majac 29lv dostaje MVP grajac z kolesiami z 8 prestige, wiec nie (pipi), ze jesli masz wyzszy poziom, to grasz lepiej.

Ale robi tak mało osób, a prawdziwi początkujący nawet map dobrze nie znają. Poza tym, nawet jak ktoś robi prestiż, to do 30-40 levelu będzie mu brakować niektórych perków czy broni.

Odnośnik do komentarza
Ultima: No to mamy dobrego newsa, wyjątkowo szybko jak na poniedziałkową dostawę z EA, przyjechał Bad Company! Posiłki wysłane na magazyn! jedziemy pełną parą! :) Dla tych co nie przepadają za COD dodamy że BFBC2 pobił preorderami MW2 :] trzeba przyznać że online wydaje się być lepszy wiec nic dziwnego..

 

No ciekawe.

Odnośnik do komentarza

hehehe daj spokój z takimi informacjami , o ultimie zdanie mam średnie ,sklepik krętaczy i pseudo fachowców z którymi nie ma żadnego kontaktu .

Nie mówie ze BC2 nie jest lepsze od MW2 ale ewidentnie podkręcają sztucznie napinke na grę . Jeśli twierdzą ze jest więcej pre-orderów na BC2 niż MW2 to niech podadzą konkretne liczby . A na pewno tego nie zrobią bo zasłonią się tajemnicą handlową .No ale czego nie robi się dla zysku

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...