Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

nicka nie wiem jak ustawić, ale to co robił to tzw. dropshot, ma ustawienie pada na taktyczne(łatwo się kuca przy strzale lub robi to automatycznie, nie pamiętam), ale mnie to w(pipi)ia i uważa się to za nubskie <_<

To nie jest trick tylko MOD nie powiem wam jak sie go robi ale to głupie amerykańskie szczyle wykorzystuja do nabijania 10 prestiżu. W ten sposób można 10P. mieć w 2-3 dni. A zapomniałem 2-5 Kwietnia to Double XP Weekend dla MW2. Z okazji wypuszczenia tego Map Pack'a.

Odnośnik do komentarza
czyli ten trik co napisałem zadziała?

 

Zadziała, ale nie dlatego że content przypisany jest do konta, czy też do konsoli, ale dlatego że jest przypisany zarówno do konta lub jak i do konsoli (i napewno nie do dysku).

Każdą zawartość którą kupisz, możesz pobierać w nieskończoność, na dowolnej konsoli, ale żeby móc z niej korzystać musisz spełnić jeden z dwóch warunków:

- podczas grania musisz być zalogowanym na koncie na którym dokonałeś zakupu (może to być konto na którym grasz lub możesz zalogować na to konto drugiego pada)

- musisz korzystać z konsoli na której dokonałeś zakupu

 

Żeby każdy z was spełniał przynajmniej jeden warunek, jeden z was (np ty) musi zalogować się na koncie tego drugiego (czyli twojego kumpla) i kupić tam dodatek. W ten sposób dodatek będzie przypisany do twojego konta i konsoli twojego kumpla. W domu logujesz się na swojej konsoli, ściągasz dodatek ponownie i już możesz chwalić się na dzielni że wydymałeś microsoft.

Oczywiście takie rozwiązanie wiąże się z pewnymi niedogodnościami, i problem pojawia się gdy:

- twój brat, mama lub pies chcą zagrać w MW na swoich kontach, jest wtedy problem ponieważ nie spełniają żadnego z dwóch warunków, jedynym rozwiązaniem jest wtedy (tak jak napisałem wyżej) zalogowanie twojego konta na innym padzie, tak by swoja aktywnością odblokowywało dostąp do dodatku

- twojemu kumplowi rypnie się konsola i kupi nową, również nie będzie spełniał żadnego z warunków (nawet jak przełoży do nowej konsoli stary dysk), wtedy pozostaje ponoć możliwość (ponoć, bo gdzies zasłyszałem ale nigdy tego nie sprawdzałem) żeby przypisać content do nowej konsoli, bo ponoć microsoft umożliwia wykonanie takiej czynności raz w roku, ale wtedy pewnie przypisujesz całą pobraną przez siebie zawartość do jego konsoli.

Odnośnik do komentarza

W takim razie sorry za wprowadzenie w błąd, ale wydaje mi sie, ze skoro takie coś by było możliwe to by ludzie kombinowali żeby kupować na dwóch albo i więcej np. dodatki do GTA.

 

Jak ja kupiłem te dodatki to przez konto na USA a potem je odpalałem na koncie UK.

 

Pomyliło Ci się z CoD 5 World of War chyba? Właśnie z Cod 4 tego nie było i to było za(pipi)iste. Dodatkowe mapy nie były wymieszane z podstawowymi dzięki temu jak ich nie miałeś to ich nie losowano. Bo to jest z CoD 5 to jest tragedia i jeżeli to samo zrobią teraz w MW2 to można zapomnieć o dobrej grze bo nawet jak się kupi ten pack to będzie to (pipi) a nie rozrywka, będziesz chciał zostać i grać a większość będzie wychodzić albo skipować żeby ominąć mapę której nie mają.

 

Mnie też to strasznie wkur.wiało ale to jest jeden z najlepszych sposobów by zmusić gracza do kupienia tych mapek. Ja na szczęście nie dałem się naciągnąć i rzuciłem tą grę w pisdu.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

W takim razie sorry za wprowadzenie w błąd, ale wydaje mi sie, ze skoro takie coś by było możliwe to by ludzie kombinowali żeby kupować na dwóch albo i więcej np. dodatki do GTA.

 

 

No i kombinują. Kolega Nadrill jest tutaj doskonałym przykładem. Mam na friendliście kolesi co w 10 osób robią taki wałek. Mają konto do zakupów i każdy gra w znajdujące się na tym koncie gry i dodatki. Ale wg mnie takie wałki są równoznaczne z piractwem. No i oczywiście za takie praktyki można załapać bana.

 

Co do dodatków do MW to już wiem że ich nie kupię. Chciwość i pazerność IW i Activision przekroczyła wszelkie granice. Zwłaszcza że ponoć ten content znajduje się już na płycie. Lubie tą grę ale nie dam się dymać i postanowiłem znaleźć pocieszenie w ramionach Battlefielda (z powodzeniem). Będę chciał pograć w szybką i dynamiczną rozwałkę to odpalę CoD4 na który w zasadzie mam chętkę już od dłuższego czasu. IW nie ma szacunku dla graczy i mam nadzieje że sukces MW zakończy się szybciej niż się zaczął. Czego sobie i wam życzę :D

Edytowane przez Czaja PL
Odnośnik do komentarza

No gram sobie w singla. Grafika bardzo ladna, wszystko efektownie poprowadzone, widac ze to topowa produkcja. Feeling ze strzelania swietny. Na Veteranie nie jest jakos strasznie trudno, wystarczy byc ostroznym i zapamietywac skrypty, a raczej cale ich tony. Bedzie ktos chetny na Spec Ops za jakis czas?

Odnośnik do komentarza

Nowe 3 mapy wyglądają dość dobrze aczkolwiek najlepiej zapowiada się mapa storm. Najgorzej chyba ta z budynkami (Bailout) po których to trzeba będzie łazić i szukać przeciwników no ale zobaczy się w praniu jak to wypadnie. Najmniej cieszę się z Overgrown której nigdy specjalnie nie lubiłem i omijałem szerokim łukiem w poprzedniej części.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL
Ale kolega mówi choba misjach specjalnych , bo w singlu nie ma znaczenia czy zrobisz save & quit . bynajmniej ja tak nierobiłem i stan gry miałem zapisany tam gdzie skończyłem

Ma znaczenie.U mnie jest tak, że jeśli wyjdę bezposrednio przez interfejs, to checkpoint przepada.

Odnośnik do komentarza

Jestem w polowie, szkoda ze Veteran to tak naprawde zadne wyzwanie. Jak dotad moge smialo stwierdzic, ze to najlepszy singiel w jakiego gralem na tej generacji. Jezeli skrypty sa zlem koniecznym filmowego podejscia do tej produkcji, to trudno, lykam to. Dobra, intensywna zabawka na kilka godzin z wysokim replyability, ze wzgledu na to ze fun ze strzelania i chloniecia tej atmosfery doborowej jednostki taktycznej jest nieziemski. Fabula jest straszanie naciagana, ale nakreca, dziala na zasadzie takiej, jakiej uzywa Hollywood w swoich blockbusterowych produkcjach akcji, masa twistow. W 1 gralem tylko troche na PC, wiec jestem jakby swiezy, ale zapewne jest mocniej i lepiej, jest pierd.olniecie!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Misje z CoD4 pamiętam do tej pory.W MW2 też pamiętałem, ale tylko krótki czas po przejściu gry.Teraz muszę chwilę pomyśleć, choć 2-3 misje bardzo mi się podobały.Mam nadzieję, zę MW3 dostanie kopa(kto by za jego produkcję nie odpowiadał :rolleyes: ).

Odnośnik do komentarza

No widzisz takie prawa rynku ,tu juz nie płacisz za te 3 mapki tylko za markę CoD :MW to tak jak innymi rzeczami w życiu .Kupisz spodnie dżinsowe marki toytoy za 70zl ,a te same spodnie z logiem Levi's ,wrangler itp itd bedą kosztować już 199zl.

Nic na to nie poradzimy do puki będą chetni na takie DLC to ceny bedą windowane ,jestem ciekaw ile zawołają za dodatek do singla w MW2 1600? 2100 ? nie zdziwię sie.

 

Ty tych map nie kupisz ,ja także ale 10-30 innych weźmie te mapki i bedzie się jarało jakie to super nie myśląc ze za te ~ 60zl mają inną full grę np Fable 2 GOTY.

Odnośnik do komentarza

Mam lepszy temat. Po dzisiejszej aktualizacji z wersji 1.3.xxxxx do 1.4.647.0 przy próbie grania po sieci, gra się przywiesza (ekran zalicza freeze) po czym wszystko wraca do normy i wyskakuje komunikat: "BŁĄD. Połączenie z serwerami autoryzacji zostało przerwane". Z grania dupa. Ktoś to ogarnia ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...