Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, jak odpaliłem sobie MW2 bo jakoś naszła mnie ochota na chwilę gry to nie dało rady, 15 min sie bawiłem w odświeżanie i dołączanie do gry i wyskakiwał błąd, na playlistach widziałem że jedynie 10k ludzi gra na zwykłym TDMie, więc to pewnie problem światowy ;]

 

Za to na Stimulus Package gra 40k ludzi.

 

Właśnie, jedyne co w tym DLC jest fajne to dwie rzeczy, pierwsza że poszli po rozum do głowy i zrobili oddzielną playlistę (a nie jak w WaW że wrzucali wszystkie mapki do jednego wora, gra po paru miesiącach od premiery bez tych mapek była prawie że niemożliwa), druga że nie ma nowych achievementów i calak jest nadal ;]

Odnośnik do komentarza

Mi udało się tylko raz zagrać i to nie we wszystkie mapy a tylko jedną nową. Kolejne próby połączenia się z grą kończyły się błędami, zawieszeniem itp. Nie wiem czy to ma związek z tą aktualizacją bo ja włączyłem rano jeszcze przed aktualizacją MW2 to działo się to samo. Udało się jedynie zwiedzić te mapy w private match bez przeciwników. Druga sprawa to taka, że na tych mapach nie można grać to co sie lubi tylko losowo są mecze i to mnie denerwuje, domination, saboteur, itp jeżeli ktos chce grac tylko team dethmatch to lipa musi liczyć na to aż losowo przypadnie/

Rozwiązaniem chyba jest tylko private match wtedy można wybrać jaki typ meczu chcemy ale tylko w gronie zaproszonych znajomych niestety takie coś.

Odnośnik do komentarza

No ja tez myslalem, ze cos sie zj/ebalo ale po prostu wyszukuje mecze o wiele dluzej jesli grasz sam, bo zauwazcie ze za kazdym nieudanym przeszukaniem zwieksza sie wartosc pingu szukanego hosta o 10. Moze przynajmniej dzieki temu bedzie nas zawsze laczyc do jak najlepszego hosta, a nie do byle pierwszego, ale to wyjdzie w praniu.

 

A jak same mapki? Chodzi mi o te 3 nowe.

Odnośnik do komentarza

Moze przynajmniej dzieki temu bedzie nas zawsze laczyc do jak najlepszego hosta, a nie do byle pierwszego, ale to wyjdzie w praniu.

 

A jak same mapki? Chodzi mi o te 3 nowe.

 

Tylko że przedtem znajdowało hosta w 2 sekundy i nie było problemu z graniem, a teraz czeka się 2 minuty (albo i dłużej bo wczoraj raz mi nie znalazło ani jednego meczu) i po połączeniu wczoraj miałem 2 razy dziwne lagi.

 

Co do mapek to ta miejska nawet przypadła mi do gustu, do reszty trzeba się będzie przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...