Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawlo_PL

Na play-asia jest wersja japońska(NTSC-J), a z tego, co udało mi się ustalić mam wersję... koreańską :blink: (równiż NTSC-J - nie wiem czy region free, ale podobno tylko wersje japońskie nie działają na konsolach PAL).Całe szczęście po koreańsku jest tylko okładka i książeczka, dialogi i napisy w grze angielskie.Gra nowa, w folii za 129zł, więc chyba się opłacało.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to ogólnopolska oferta ale w Tesco u mnie w miescie widziałem (4 dni temu ) na półeczce MW2 PL za 126.99zl w prawdzie było tylko 5 sztuk ale to zawsze coś . W tesco w zielonej górze w (czoraj byłem ) MW2 po 129.99 także PL.Na allegro także są już w takiej cenie np:

http://allegro.pl/item925709140_call_of_duty_modern_warfare_2_nowa_xbox_360.html

Odnośnik do komentarza

Przecież mamy małą mapę już w MW2 jaką jest "Rust" więc będzie i druga. Osobiście nie wiem po co takie małe mapy ale cóż, chyba przede wszystkim na pojedynki 1 na 1 bo przecież gra oferuje takie opcję.

 

No ale nawet Rust jest jednak wiekszy, moze rzeczywiscie chodzi o tryb 1v1, jednak mysle ze wiekszosc wolalaby inna mapke z 4 pod TDM i inne.

BTW, dzis albo jutro dostane kodzik na golda wiec powracam do ciorania w ta kamperska gierke :P

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL
Nie wiem czy to ogólnopolska oferta ale w Tesco u mnie w miescie widziałem (4 dni temu ) na półeczce MW2 PL za 126.99zl w prawdzie było tylko 5 sztuk ale to zawsze coś . W tesco w zielonej górze w (czoraj byłem ) MW2 po 129.99 także PL.Na allegro także są już w takiej cenie np:

http://allegro.pl/item925709140_call_of_duty_modern_warfare_2_nowa_xbox_360.html

Czyli nie mam czego żałować, bo koniecznie chciałem mieć ENG.Za dużo się nasłuchałem i nawidziałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Właśnie skończyłem kampanię singleplayer(na Veteranie oczywiście, szkoda czasu) i z całą pewnością stwierdzam, że MW2 to godna kontynuacja "jedynki".Pierwsze kilka misji nie zachwyca, jednak później jest już znacznie lepiej.Dla mnie - jako fanboya CoD ;) - zasłużona GOTY.Nie chce mi się opisywać wrazeń z każdej misji po kolei, bo każdy, kto grę skończył doskonale wie jakie wywierają emocje.Jedno słowo nt ostatniej misji - zayebista. 8) Nie powiedziałbym, że single w MW był lepszy, bo nie był.Co najwyżej był równie dobry(mam na myśli akcje, skrypty, gameplay itp, nt fabuły każdy może mieć swoje zdanie).Zakończenie mówi jedno - to be continued.Teraz czas na spec opsy, a następnie multi. :)

Odnośnik do komentarza

Na tej stronie pisze ze cos takie juz zrobili na PC a teraz zrobili cos takie na konsolach....Previously I posted an article showing some new PC hacks that had surfaced allowing some really devastating power through online play. At the time the hacks were for the PC only. I had mentioned for console owners to expect the mods to reach them really soon. That time has finally come...przeczytajscie sobie dwa ostatnie zdania...i na teamtej stronie pozytajcie sobie komterze...trzeba miec przerobionego xbox i z modowona gre...tak jak to kiedts ludzie zrobili z gow 2...a tak w ogole kto o zdrowych zmysłach podłanczałby do pc pad do xboxa i grał na pc na padzie...chyba takie trole jak wy :D:D

 

Juz o tym pisza na wiekszosci stronach poswieconych grom... http://www.product-reviews.net/2010/02/18/modern-warfare-2-god-mode-appears-on-xbox-360-endless-problems-for-iw/

 

http://www.neoseeker.com/news/13168-modern-warfare-2-patch-brings-god-mode-to-xbox-360/

 

http://www.ps3news.com/General-Off-Topic/video-modern-warfare-2-gets-god-mode-and-more-glitches/

http://www.analoghype.com/2010/02/god-mode-and-more-glitch-its-way-to-modern-warfare-2/

Odnośnik do komentarza

Gdyby nawet przyjąć, że to prawda, to dużo to nie zmienia, na kilka milionów graczy bawić się w to będzie kilkuset. Co innego paczki gdzie każdy mógł się wygłupiać, choć na S&D żadnej plagi tego nie było, a co innego jakieś inne kombinacje.

 

Najber nie szkoda ci czasu na wyszukiwanie takich pierdół?

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Jesli ktos dalej uwaza ze Modern Warfare jest najlepsza strzealanina jaka kiedykolwiek pojawiła sie na konsole to sie grubo myli....to teraz najbardziej zglichowana gra na swiecie....zbaczcie sami...modern warfare to (pipi) i własnie sie skonczyło.... http://www.glitcher.net/news.php?news_id=124

NORMALNY gracz nie zwraca uwagi na jakieś nic nie znaczące glitche, tylko gra.Gdyby glitche zdarzały się zawsze w którymś momencie gry, to byłby to problem, ale granie po to, żeby ich szukać... Nie pamiętam żadnego podczas całej kampanii single.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

No widzisz, nawet nie wiem dokładnie czym jest glitch, przez co ich nie zauważam.;) Dużo grałem w CoD4 i WaW (multi ;)) i żadnych glitchów typu god mode itp nie widziałem(no dobra, w WaW na Castle i na Roundhouse).Czyli jednak potwiedza się to, co napisałem - normalny gracz nie zwraca uwagi na jakieś glitche, tylko gra.Czasami lepiej nie wiedzieć za dużo, nie wyszukiwać błędów i nie psuć sobie zabawy.Swoją drogą, co to za radocha korzystać z tego? Jakieś propsy za wynalezienie dostają? Lepiej bawiłbym się przy uczciwej grze z ratio 0.5 niż z 4.88 przy użyciu tych błędów.Szpan to żaden, bo ja np oceniam kogoś dopiero wtedy, gdy z nim zagram, a nie po jakichś lewych statystykach.

Odnośnik do komentarza

Wampis, ja tego nie wyszukałem, to jest news który obiega cały swiat, bo wssytscy uwazaja MW2 za najlepsza strzelanine na konsole, a jak sam widzisz gra nie jest idealna, cod4 jest duzo lepsze niz ten mw2, w cod 4 grał jak dzik, dzien i noc, a w mw2 zagrałem chwile i przestałem grac bo to juz nie jest to samo co kiedys, przekombinowane i tyle. A ten glich co ludzie znalezli to poucinałbym im rece bo nie maja co robic tylko siedza dniami i nocami i szukaja błedów w grze zeby tylko innym popsuc zabawe w multi. W sumie to tez jest wina Infinity Ward ze ludzie takie cos znajduja bo mało czasu testowali gre i wydali dziurawa gre, ale teraz to juz jest normalne bo gry zbyt krótko robione maja duuzo błedów, np. Ninja Gaiden 2 było robione 2 lata i miała mnóstwo błędów i glitchy, gears of war 2 to samo no i wkacu teraz MW2. I dzieki tkim ludziom którzy znajduja takie glitche wiekszosc graczy po prostu przestaje grac w ta gre bo jest zglitchowa i ma mnóstwo błedów, mam nadzieje zeIW naparwia to bo to tylko przeszkadza a nie umila grajac w ta gre.

Odnośnik do komentarza

Dobrze gada polać mu :drinks:

 

Mało kiedy się zdarza ze sequel jest lepszy od pierwowzoru ,no mamy wyjątki ME2 ,AC2 ,ale to gry z elementami przygodówki ,rpg jest nieco większe pole do popisu .

A co w takim FPS'ie można nowego wymyślić ?.IW postawiło sobie jak i innym bardzo wysoko poprzeczkę wypuszczając CoD:MW ,moim zdaniem MW2 dorównuje pierwowzorowi dalej jest to bdb gra ,a ze ma swoje minusy .... to tak jak każda produkcja . A to e ludzie psioczą ,na MW to tylko świadczy o tym jak bardzo popularna jest ta gra :).

 

W obecnej chwili wszyscy czekają na BF2 ,ze mato niby być zbawca i pogrzebać noobowskiego i kamperskiego CoD:MW2 .Hmm i niech tak będzie ,niech nas czymś zaskoczą nowym ...ale czym ?

Nast. w kolejce nowy Medal of Honor już się słyszy "krzyki" ze będzie to najlepszy FPS :D ,ok niech się producenci spinaja i pocą zobaczymy co stworzą.

Każda gra ma swoje uroku ,MW1 był czymś przełomowym świeżym i jestem niemal pewien ze jeszcze przez długi czas żadna gra tego nie zmieni czy to będzie BF2 ,3...5 ,MoH 4 ,CoD MW6.

Pierwowzór zawsze bedzie jeden i wszystko co zostanie wydane po nim bedzie do niego porównywane .I taka jest prawda .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...