Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wyszykuje dłużej niż kiedyś i do tego zawsze trafiał na samych cholernych generałów ze snipami obojętnie ile razy bym się łączył i rozłączał; przez ostatni tydzień nie widziałem nikogo o poziomie niższym niż 45. Z drugiej strony nie mam takich problemów jak niektórzy i mimo iż czeka się z 30sek na znalezienie gry to nie wywala mnie ani nic się nie dzieje w czasie grania.

Odnośnik do komentarza

Wampis, co ty gadasz. Do nabijania prestiżu nie trzeba mieć żadnego skila tylko dużo wolnego czasu. Amerykańskie dzieci mają go aż nadto.

Nie o to chodzi. Część osób myśli, że levele w grze idą po prostu od 1 do 70, a nie wie o 10 prestiżach resetujących level z 70 do 1 w zamian za inny obrazek. I w sumie nie ma się co dziwić, w CoD4 też się zastanawiałem dlaczego ikonki innych graczy na tym samym levelu potrafią być różne.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja dla odmiany powiem , że bardzo się ciesze , nowych (starych) mapek nigdy za wiele . Jestem wielkim fanem i wszystko co związane z MW2 , a także ME2 oraz serią GOW łykam bez popitki , a że gra osiągnęła sukces , to i dodatki się cenią , za prestiż trzeba płacić :E 8)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj kolego sympatyczny .Sukces sukcesem ale te DLC to zwykłe naciąganie graczy i tyle .Ludzie kupują te DLC głównie dla mapek z pierwszej części MW ! a nie dla nowych z MW2 . A Acti sprytnie to wykorzystuje ,na 101% bedziemy mieli 3 DLC z mapami gdzie dostaniemy kolejne 2 stare mapy z MW i 3 jakieś wymyślne nowe .

Swoją droga mogli by nieco wyluzować i dać te DLC po 800msp ,w tedy na pewno bym kupił oba a tak to poczekam aż stanieja .za 1200 msp wole kupić jakiegoś arcade , po mimo ze jestem taże fanem CoD'ów to nie dam się dymać activ ..

Odnośnik do komentarza

W pogrubionej wypowiedzi była szczypta ironii , drobinka euforii z nowego i ciut chęci usprawiedliwienia sobie "wysokiej ceny" ,więc nie bierz tego dosłownie.

Odnośnie dymania , zależy to od punktu nachylenia się :P wierz mi , że z żadnym arcadem nie spędzę tyle godzin co z tym DLC , więc może sytuacja się odwraca i gracze dymają Activ...?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

troche juz pozno na podniecanie sie ta gra ;) nie mialem okazji wczesniej zagrac i po prostu mnie pochlonela, dynamika i rozgrywka zjada BC2 ktore bardzo mi sie podobalo. ogolnie nie przepadam za multi ( sam nie wiem czemu ) ale gdy wczoraj odpalilem multi zwariowalem :) banan na twarzy non stop i mialem pograc 10 minut a gralem 2 godziny, chyba teraz dopiero przekonalo mnie multi hehe rewelacja :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...