Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

troche juz pozno na podniecanie sie ta gra ;) nie mialem okazji wczesniej zagrac i po prostu mnie pochlonela, dynamika i rozgrywka zjada BC2 ktore bardzo mi sie podobalo. ogolnie nie przepadam za multi ( sam nie wiem czemu ) ale gdy wczoraj odpalilem multi zwariowalem :) banan na twarzy non stop i mialem pograc 10 minut a gralem 2 godziny, chyba teraz dopiero przekonalo mnie multi hehe rewelacja :D

 

lepiej trzymaj sie z daleka od CoD4

Odnośnik do komentarza

Heh, ma rację:)

 

Choć gdyby spojrzeć na to z drugiej strony, to masz wciąż przed sobą najlepsze multiplayerowo-efpeesowe doznanie ever. Wystarczy olać MW2 i dać się pochłonąć CoD4. Kurczę, chciał bym być na twoim miejscu :(

 

Tylko uważaj!!! Biorąc pod uwagę jak zareagowałeś na MW2, zetknięcie z CoD4 może skutkować zawałem serca albo eksplozją głowy, więc dawkuj to mądrze :D

Odnośnik do komentarza

Ma sporo lepsze mapy, nie ma durncyh killstreaków, lepsze bronie, sporo lepsze perki.

 

A oprócz tego:

- nie ma lamerskich bzdetów typu termal scope, heartbeat sensor, itp;

- nie ma bzdur typu rapid fire, tłumik do baretta czy RKM'ów, dual wield, shotguny rodem z westernów;

- nie ma durnego, frustrującego trybu ricochet w HCHQ (w S&D akurat się przydaje);

- system tworzenia klas imo bardziej skilowy - porostu w CoD4 nie dźwigniesz jednocześnie grenade lauchera, rocket launchera i claymore'ów;

 

Poprostu CoD4 był jeszcze robiony dla normalnych graczy, MW2 już głównie dla 13letnich hamburgerów.

 

Do tego od czasu premiery MW2, CoD4 śmiga wręcz wzorowo, żadnych lagów i paradoksalnie macze znajduje odrazu mimo niewielkiej ilości ludzi na serwerach.

Jak nie zrazi cię ciut gorsza grafika (w zasadzie to tylko mniej szczegółowa) to gwarantuję ci że wsiąkniesz na długo (ja wsiąkłem na ponad 1,5 roku), więc nawet się nie zastanawiaj i łykaj CoD4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czyli mowicie ze duzo lepszy jest COD 4 ? dalej duzo osob gra ? w sumie moge tanio wyrwac wersje GOTY ;p bylbym wdzieczny jakby ktos tak na szybko podsumowal czemu online lepszy jest w COD 4

Ja bym postawił te gry na równi (z punkty widzenia osoby grającej w HCS&D wolę MW2 dzięki rykoszetowi, ale tak to CoD4 miało też parę zalet i mapy rzeczywiście lepsze), CoD5 zresztą też jest porównywalny (no i ma tryb zombie). Jak ktoś nie grał warto spróbować, wyjdzie pewnie taniej niż map packi do MW2.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj skończyłem singla na Veteranie. Nie było tak trudno, jak we wcześniejszych odsłonach serii, jak dla mnie jest na plus (NARESZCIE koniec ze spawnowaniem się wrogów w nieskończoność), to raz. Dwa to absolutnie genialne misje i miejscówki w których się strzelamy. To co czasami dzieje się na ekranie przechodzi wszelkie pojęcie, takiej intensywności nie doświadczyłem w żadnej innej grze. Czekam na Black Ops, czekam na Modern Warfare 3, uwielbiam tą grę!

 

ps. Multi nie mogę spróbować, bo nie mam wi-fi w 360, a pod kabel podłączyć nie mogę :(

Odnośnik do komentarza

Niech mi ktoś wyjaśni taką sprawę .

Gram dzisiaj z typem HAMBURGEREM koloś na 10 prestiżu ,wchodzę jego GC a tam 0 (zero ) GS w MW2 ,w dodatku miał 20 innych gier gdzie także miał 0GS w każdej .

POmyślałem ze mu wyzerowali konto ,no ok .

ALe ze koleś grał dziwnie np biegał 2x szybciej niż pozostali gracze na mapie i rozdawał head'y na prawo i lewo , to napisałem do niego wiadomość .

Daje wyślij a tu info że . UZYTKOWNIK MOZE NIE OTRZYMAĆ TEJ WIADOMOŚCI GDYŻ NIE JEST POŁĄCZONY PO PRZEZ USŁUGĘ XBL ?

 

Noż qwa o co chodzi ,jak koleś jest on line ,gra w MW2 a nie jest połączony z XBL ? no i te jego wyzerowane konto ?

 

Czituch bez dwóch zdań

Odnośnik do komentarza

Wlazles na shaxowany mecz. Najlepsze jest to jak wchodzi na serv koles z 10 prestige, a jest ostatni i lami ze az milo.

Ja raz wlazlem na server gdzie zegar ciagle sie cofal i runde dopiero mogl zakonczyc host, tak jakby priv ale wchodzi XP...

 

 

Lepiej podyskutujcie o tym:

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8152739,Modern_Warfare_2_bedzie_platne_.html

 

Ja sie zegnam z MW2 =*

Odnośnik do komentarza

Nie kupiłem mapek do MW2, nie kupię też żadnego DLC od Activision. A to że 70% graczy kupuje i daje się doić z kasy to ich problem. Badają rynek, i jak widać wychodzi im to bardzo dobrze. Kotick to głupek, ale cóż, ma prawo to robić. Dopóki, dopóty będzie popyt.

 

A teraz ręka w górę który z was wydał 2400ms/points na 6 NOWYCH mapek :teehee: Ja nie...

Odnośnik do komentarza

Lepiej podyskutujcie o tym:

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8152739,Modern_Warfare_2_bedzie_platne_.html

 

Ja sie zegnam z MW2 =*

Brak pytań mjeśli zrobią płatne granie online to ja odpusczam nie mam zamiaru płacić ni 1zl . Po(pipi)ało się w głowach od sukcesów marki CoD i tyle ,a czarę goryczy przelał sukces MODERN WARWARFE czego skutki odczuwamy MW2 (mappacki) .

Mam nadzieję ze wiekszosć graczy pójdzie po rozum do głoy i zacznie bojkotować te chore pomysły i ceny.

Także mapek nie kupiłem i nie kupię za tą cene wolę poczekać i kupić nowego CoD: Black Ops

Odnośnik do komentarza

Swieta racja i nikt nie ma zamiaru tego podważać , tu chodzi o cenę i co za nią wzamian dostajemy !?

 

Czy twoim zdaniem zachowanie Activision jest ok wobec graczy ?

Moim zdaniem absolutnie nie bo :

1 . Wybuszczają gówniane DLC za 1200msp gdzie mamy zaledwie 5 mapek

2. Żerują dalej na sukcesie pierwszej cześci MW , mogli by przecież zrobić jedno DLC z samymi mapami z pierwsej części MW i niech wtedy kosztuje 1200msp . I owszem sam bym je wtedy kupił i zapewne znaczna część graczy także .Nowe mapy niech dają w osobnych DLC po 800msp i tez by schodziły dobrze .

 

 

Ale jak widać myślenie jest tylko w jedną stronę jak najwiecej $$$$ wyciągnąć od gracza .

 

A teraz mama rewelacja /plotka :

Jeden user zapodał link gdzie widać jakąś subskrybcję do MW2 jedni mówią ze to fake ,ale w sieci coraz częściej mówi się o ACTIVISION jako pierwsze chce wprowadzić w swoich grach płatą opcję ONLINE !! .Czyli kupujemy takie GH ,COD i mamy tylko singla chcesz pograć po sieci kup kolejny abonament na X czasu .

Ile w tym prawdy przekonamy się zapewne przy premierze nowego CoD .

Odnośnik do komentarza

Zdaje sobie sprawę z tego , że mimo wszystko jest to gówniany DLC bo można przecież zrobić np. dodatkowe misje do świetnego trybu Spec Ops.Nie jestem aż tak zaślepiony. Dla mnie to wielka hu.jnia , że do tej pory nie ma nic zapowiedzianego pod ten tryb i nię będzie nic pod to. Ale na pytanie czemu tak jest nie widzę odpowiedzi..Czy to lenistwo Activision czy może destrukcja Infinity Ward wpłynęły na to , że ograniczono się tylko do tych mapek ? Nie wiem.. Na mnie nie patrzcie , bo dla mnie to religia i czy tych mapek byłoby 2 czy 8 to i tak bym kupił choćby kosztowało 4000 MP.

Co do abonamentu to według mnie lipny FAKE i Activision doskonale sobie zdaję sprawę , że nie wpłynęło by to dobrze na ich firmę w dłuższej perspektywie czasu. Black Ops jest bezpieczne pod tym względem tak mi się wydaję , pytanie co im może odpi.erdolić na następne lata :whistling:

Odnośnik do komentarza
Ja , kupiłem i jestem bardzo zadowolony , i co w związku z tym?

 

No i pięknie, następnym razem Activision przez takich "zadowolonych" graczy będzie wołać taką samą kasę za jedną mapkę, a nie za trzy. Bo i tak się sprzeda <_< Jakoś za 4-5 zupełnie nowych map przy okazji czwórki chcieli 800 punktów. Jak to będzie wyglądało podczas Black Ops? Aż strach pomyśleć.

Rozumiem że to MW, sam grę uwielbiam, ale za 3 mapki tyle kasy? Monkey Island 1 i 2 są po 800, a ile w to pracy włożyli, dodatki do GTA IV po 1600, ale to jakby zupełnie nowe gry. A tu 1200 za tak małą ilość pracy developera uważam za zwykłe okradanie i żerowanie na sukcesie gry. Mogliby chociaż podczas tych DLC dodawać razem z mapami jakieś nowe bronie czy coś podobnego.

Odnośnik do komentarza

Ty ogólnie , a ja indywidualnie: Nie interesuje mnie GTAIV czy Monkey Island , mogliby je dawać za darmo a i tak nie chciałoby mi się w nie grać . I owszem tak jak mówisz (od strony czepalskiej) można przeliczyć MSP na włożoną pracę developera , choć ja wolę racjonalnie przeliczyć MSP , na spędzone godziny z zakupionym produktem , wtedy już nie będzie tyyyle kasy , a drobne przy okazji.

 

Odnośnie wszystkich DLC każdy powinien rozpatrywać ich zakup indywidualnie , zawsze znajdą się za i przeciw , a prawda będzie leżała po środku ,ot taka nocna płenta :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...