Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

nike+ po każdym biegu można sobie skalibrować, więc jak są wątpliwości to biegniesz 5km czy 10km trasę jakąś łatwą do obliczenia czy to z mapy czy np. rowerem czy samochodem potem - jak nike+ powie, że ta trasa 10km to wg. niego 9,6km to mu mówisz, że to bzdura i wpisujesz 10km a następnym razem będzie ok. powtarzasz co jakiś czas i jest ok.

 

porównania do niczego innego nie mam.

Odnośnik do komentarza

Jak sobie obiecalem, tak robie, wczoraj brzuszki (nie weider) i pompki, dzis znowu bieg... i zawiodlem sie na sobie, po troche ponad 1.5 km wziela mnie taka zadyszka ze musialem zaczac isc bo myslalem ze padne :/ Nie wiem dlaczego, 2 dni temu bylo wszystko ok... moze wiosna daje mi o sobie bardziej znac, biorac pod uwage ze mam astme (niby juz nieleczona, ale jednak) i alergie na wszystko co teraz kwitnie, od 2 dni mam katar alergiczny, to moze dlatego... tak czy inaczej, dzisiaj przebieglem tylko polowke blonii, 3.23 w 15 minut... o dziwo, nie przeszkodzila mi ta przerwa (i kolejna) w pobiciu rekordu, wedlug endomondo, pobilem o  2 minuty 20 sekund swoj rekord w przebiegnieciu 3 km o.O W piatek bede w domu, wiec tym razem dla odmiany bedzie rowerek jesli pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza

Bieganie na bieżni ma sens? Mam karnet na fitnes i 2-3 razy w tygodniu biegam po ok 30min takim szybszym truchtem. Ostatnio nawet ponad 40 min z przerwą 5min bo dwa razy mnie kolka złapała. xd

 

Tylko szczerze nie wiem jak wy zapie.rdalacie że  po 15 min macie 4-5km, mi na maszynie po 30 min pokazuje że mam 3,5 ;/

 

Moim zdaniem lepiej byś zrobił biegnąc wolniejszym truchtem a dłużej. No i pewnie kolka by nie złapała.

Odnośnik do komentarza

nie próbowałem bieżni i chyba nigdy tego nie zrobię. bieganie kojarzy mi się TYLKO ze 'świeżym' powietrzem. 'świeżym' dlatego, że w mieście to pojęcie względne, a do lasu nie mam jak jeździć. w ogóle ostatnio jak biegałem to w wielu miejscach pachniało takimi białymi kwiatkami (nie wiem jak to się nazywa) na drzewach, ale to jest przyjemny, wiosenny zapach.

Odnośnik do komentarza

Ja bez endomondo pewnie nie ruszyłbym sie z domu, a tak to się jaram, że dzisiaj jak zrobię 5km to przebiję słupek przebytych kilometrów z poprzedniego tygodnia, mam też motywację do poprawy bo kumpel mnie przeskoczył w czasie na 5km :D. Uwielbiam to.

Odnośnik do komentarza

nie próbowałem bieżni i chyba nigdy tego nie zrobię. bieganie kojarzy mi się TYLKO ze 'świeżym' powietrzem. 'świeżym' dlatego, że w mieście to pojęcie względne, a do lasu nie mam jak jeździć. w ogóle ostatnio jak biegałem to w wielu miejscach pachniało takimi białymi kwiatkami (nie wiem jak to się nazywa) na drzewach, ale to jest przyjemny, wiosenny zapach.

 

tez nie mam terenu zeby poodychac troche lasem, wiekszosc tras to miasto. Chociaz wczoraj znalazlem fajna dobrze ubita droge przez las i pola, nie duzo bo z 1.5km, ale dobrze i na tyle tam wbiec. Slonce przebijajace sie przez drzewa cos pieknego. Pech chcial, ze akurat obornik rozrzucali czy inne smierdzace go.wno i caly czar prysl jak banka mydlana... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale się jaram tym jak mi idzie :D. Dzisiaj padł rekordowy dystans: 6,2 km i jak się okazuje, nie było aż tak trudno i gdybym się uparł to bym dalej mógł biec. Jeśli jeszcze jutro zrobię podobny dystans to tym samym w pierwszym tygodniu kwietnia ustanowię też rekord odległości przebiegniętej w ciągu całego miesiąca. Poprzednie nie są imponujące pod żadnym względem, ale cieszy mnie postęp i to tak wcześnie w roku.

Odnośnik do komentarza

Tylko ziomek uważaj,ja też byłem taki szczęśliwy i biegalem prawie codziennie i po paru tyg coś w kolanie strzelilio.Ale ja miałem sporą nadwagę i biegalem po betonie.

A Chłopaki na forum mówili,daj sobie czas na regenerację a ja swoje,bo codziennie nowe trofiki zdobywalem.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Jak we wszystkim. Po okresie morderczego treningu odpoczynek jest wskazany. Wielu zapaleńców młodych uważa to za bujdę i myślą że jak tydzień nie potrenują to wszystko pójdzie w ch.uj a jest na odwrót. Po takim odpoczynku człowiek jest silniejszy, mocniejszy niż kiedykolwiek. I te trofiki po takim odpoczynku napewno będa wlatywac szybciej i pewniej niż przy przetrenowaniu kiedy pier.dolnie jakiś staw albo ścięgno.

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko, jeśli nie czuję się na siłach to nie idę, w tym tygodniu biegałem na razie trzy razy ;). Mam przynajmniej trzy dni w tygodniu, gdzie nie mam nawet za bardzo czasu poświęcać prawie godzinę na bieganie i później jeszcze drugie tyle na odpoczynek, więc bieganie non-stop mi nie grozi. Ale dzięki, może faktycznie nie ma co na siłę podbijać statystyk.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

A Chłopaki na forum mówili,daj sobie czas na regenerację a ja swoje,bo codziennie nowe trofiki zdobywalem.

haha to już chyba choroba jest

 

Znaczy same  trofea nie dawaly mi ultra super motywacji.Bardziej podobalo mi sie jak sie czulem po bieganiu oraz bardzo szybka utrata wagi na poczatku.

Najgorsze,ze cialo nie dawalo mi zadnych oznak przemeczenia.Fakt,ze na poczatku zatrzymywalem sie doslownie co minute,bo kondycja byla zalosna.

Odnośnik do komentarza

 

 

A Chłopaki na forum mówili,daj sobie czas na regenerację a ja swoje,bo codziennie nowe trofiki zdobywalem.

haha to już chyba choroba jest

 

Znaczy same  trofea nie dawaly mi ultra super motywacji.Bardziej podobalo mi sie jak sie czulem po bieganiu oraz bardzo szybka utrata wagi na poczatku.

Najgorsze,ze cialo nie dawalo mi zadnych oznak przemeczenia.Fakt,ze na poczatku zatrzymywalem sie doslownie co minute,bo kondycja byla zalosna.

 

 

Ja rozumiem, sam też nie lubię bez endomondo biegać, ale tylko dla statystyk. A mówiąc choroba miałem na myśli, że ogólnie jako społeczeństwo wpadliśmy w pułapkę aczwiwmentów i robimy czasem rózne głupie rzeczy żeby je dostać nawet w normalnym życiu i to już trochę mnie przeraża.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...