Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o półmaratonie, ale najpierw jakiś oficjalny start na 15 km, bo taki dsytans tylko 3 razy biegłem tak treningowo. No i ostatni kilometr był ciężki, więc ta 15stka to na chwilę obecną taki dystans akurat. Ten cel dotyczy 10 km w dosyć rekreacyjnym tempie, bo czasem zakładam relaks a i tak biegnę za szybko :)

Odnośnik do komentarza

Na wiosnę startuję z bieganiem i na poważnie z siłownią z prawdziwego zdarzenia. Będę informował na bieżąco. Obecnie waga 83-84 kg, trzymam ją od przeszło 2 miechów. Prawie w ogóle zrezygnowałem ze słodyczy. Na jesień raczę się zupami warzywnymi, które świetnie działają na sranie, do tego cycki kury gotowane i mam obiad na maksa.

 

Poziom tkanki tłuszczowej na podobnym levelu co zwykle, ale na koniec następnego roku będzie moc. :D

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Udało mi się ;) Żadnego biegu w tym roku a czas tylko o 2,30 min gorszy od życiówki :)

 

ogólne miejsce: 1748

numer: 2107 TRZASKOWSKI MATEUSZ miejscowość: GDYNIA

1981 kategoria wiekowa: M30 miejsce w tej kategorii: 644

czas po 5 km:00:23:43 czas końcowy: 00:47:37

miejsce wśród mężczyzn:1635
 

 

mtut5u.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

No tak patrzałem wczoraj że biegłem jak w zegarku ;) A było to spowodowane tym że biegłem swoim tempem i nie dałem się podpuścić do ścigania,starałem się utrzymywać górną granicę tętna aerobowego,tak by się nie zakwasić.Na 7 km miałem kryzys,bo dopadła mnie na raz kolka i skurcz łydki,a było pod lekką górkę,ale rozbiegłem to na chama.Wygrał typ z czasem 30,12 co daję 20 km/h średniej,ja miałem 12,6 km/h-przepaść.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na wiosnę startuję z bieganiem i na poważnie z siłownią z prawdziwego zdarzenia. Będę informował na bieżąco. Obecnie waga 83-84 kg, trzymam ją od przeszło 2 miechów. Prawie w ogóle zrezygnowałem ze słodyczy. Na jesień raczę się zupami warzywnymi, które świetnie działają na sranie, do tego cycki kury gotowane i mam obiad na maksa.

 

Poziom tkanki tłuszczowej na podobnym levelu co zwykle, ale na koniec następnego roku będzie moc. :D

 

czyli jak zwykle jest jak zwykle i zapowiadanie że będzie moc  :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

udostępniono raport o bieganiu w Polsce na podstawie narodowego spisu biegaczy:

 

http://polskabiega.sport.pl/pdf/nsb_raport.pdf

 

w sumie to wnioski smutne, bo widać z raportu, że to jest generalnie moda, trochę wybryk. Jak się moda zmieni, to się zmieni pewnie i dyscyplina...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...