Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

@kes

Masz jakiś plan treningowy i się podzielisz? Ja się szykuję na półmaraton latem, i chciałbym zwiększać dystans stopniowo. Daję radę przebiec 16 i się trzymać, ale dalej nie próbowałem, zresztą zależy od dnia. Z reguły cały czas biegam po 10 km.

 

aha, i zmieniłem endomondo na runastic i gpsu już nie gubi, chyba w aplikacjach leży problem a nie w samym telefonie czy systemie.

Odnośnik do komentarza

@kes

Masz jakiś plan treningowy i się podzielisz? Ja się szykuję na półmaraton latem, i chciałbym zwiększać dystans stopniowo. Daję radę przebiec 16 i się trzymać, ale dalej nie próbowałem, zresztą zależy od dnia. Z reguły cały czas biegam po 10 km.

 

aha, i zmieniłem endomondo na runastic i gpsu już nie gubi, chyba w aplikacjach leży problem a nie w samym telefonie czy systemie.

 

http://pzumaratonwarszawski.com/node/40955

 

Trzeci raz przygotowuje się wg. tego planu. Nie wiem czy jest dobry czy zły mi pasuje, może następnym razem poszukam czegoś innego ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chociaż dystansem byś się pochwalił. Czas nie istotny.

 

Nie ma sie czym chwalić bo biegam żeby sie wyciąć więc wolniej ale dłużej wiec u mnie jest raczej czas istotny a dystans nie ;)

45 minut narazie i zwiekszac bede do godziny.

 

 

Stopy mogą boleć od zlego obuwia, albo po prostu odzwyczaiła Ci się stopa od biegowego obciążenia, a pewnie jeszcze większy dzikur pd ostatniego biegania jesteś.

 

Nie no buciki mam new balance od taty maratonczyka wiec sa raczej ok. Pewnie te drugie Ostatnio biegałem we wrzesniu to wazyłem 78kg teraz jest 89. 

No to co robic w takim przypadku? Dłuższa rozgrzewka?

Odnośnik do komentarza

Buty się dobiera raczej do rodzaju stopy: neutralna, pronujaca, supinujaca. Jeśli chcesz wiedzieć jaki masz rodzaj stopy to możesz wykonać prosty test z polożeniem kartki papieru na ziemi i odcisnięciu na niej mokrej stopy. Od źle dobranych butów możesz sobie roz(pipi)ić kolana.

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid416421194?bctid=16474217001

Mnie np bolą często stopy od tego ze za ciasno mam zawiązane sznurówki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...